صفحه 66 از 66 نخستنخست ... 165657585960616263646566
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 657 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

سلام دوستان،
    برای فارغ التحصیل دکترای پیوسته ی داروسازی از دانشگاه بین الملل کجا میتونم قیمت آزاد سازی مدرک رو پیدا کنم؟
    ممنون

سلام دوستان. من دو ماه پیش برای دریافت دانشنامه و ریزنمرات ارشد و لیسانس درخواست دادم الان رفته وزارت مرحله نهاییشه که مهر بخوره. ولی یک نفر تو زنجیره اونجا کرونا گرفته معلوم نیس کی برگرده سرکار. ازونجایی که بعضی از اساتید درخواست ریزنمرات میکنن میشه از دانشگاههای علوم پزشکی ریزنمرات غیررسمی گرفت؟ من از اداره دانش آموختگان پرسیدم اصلا نمیدونست ریزنمرات غیر رسمی چیه!! مطمئنا درباره مهر زدنش هم اطلاعی ندارن چون گفت فقط یک پرینت نمره میدیم. بنظرتون چاره چیست؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که اخر قانون افزایش هزینه ازادسازی مدرک وزارت بهداشت تصویب شد یا نه؟
    مثله اینکه قبلا در حد دو میلیون هزینه ازاد سازی بوده و قرار بود هزینه ازاد سازی اندازه پردیس خودگردان بشه یعنی 40 میلیون..
    کسی اطلاعی داره در این باره؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان یک سوالی داشتم. من دانشجوی ارشد هستم و دوره ام به شکل بین الملل و تعهدی ندارم ولی مقطع لیسانس روزانه بودم. میخواستم که تعهد به خدمت رو هزینش رو پرداخت کنم و مدرک رو آزاد کنم برای انجام کارهای مربوط به ویزای تحصیلی مقطع دکترا. میخواستم بدونم روندش دقیقا به چه شکلیه. چون برای وزارت بهداشت خیلی واضح نیست. یک جا میگن حتما باید ارشد رو فارغ التحصیل بشید بعدش ولی یکجایی میگه که نه چون تعهدی در ارشد نیست مشکلی نداره. میخواستم بدونم کسی میدونه دقیقا چطوری هستش روند این آزادسازی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1397 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تعهد دندانپزشکی دارم که 18 سال باید در منطقه محروم کار کنم اول که 18 سال خیلیه و دوم هرچی به دانشگاه میگم میشه خرید میگه اصلا امکانپذیر نیست لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه اینجا یا پیام خصوصی بهم بده من لااقل بتونم بخرمش یا کلا قید دندانپزشکی را بزنم خیلی سخته
    سلام دوست عزیز آیا راهی براش پیدا کردین؟
    ما هم خیلی این موضوع برامون عذاب شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط justusa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که اخر قانون افزایش هزینه ازادسازی مدرک وزارت بهداشت تصویب شد یا نه؟
    مثله اینکه قبلا در حد دو میلیون هزینه ازاد سازی بوده و قرار بود هزینه ازاد سازی اندازه پردیس خودگردان بشه یعنی 40 میلیون..
    کسی اطلاعی داره در این باره؟
    من تازه ازاد کردم کمتر از سه تومن تموم شد برای کارشناسی ارشد

Junior Member

بعد از آزادسازی باید ریزنمرات + دانشنامه + مجوز آزاد سازی مدارک رو ببرید وزارت خونه ط ۲ بلوک A مرکز خدمات آموزشی تا کارهای مربوط ب مهر ترجمه بلامانع است رو انجام بده. فیش واریزی رو هم ببرید اگه هزینه ای پرداخت کردید. هرچند فعلا ظاهرا مهر نمیزنن میگن باید بخشنامه جدید بیاد. هزینه ها هم جدیدا ۳۰ برابر شده.
    ویرایش توسط soroosh96 : February 7th, 2023 در ساعت 10:53 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)