صفحه 63 از 66 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

جدول هزینه تعهد اموزش رایگان
    http://education.tabrizu.ac.ir/file/...-01.59.41-.pdf

Junior Member

این برای وزارت علومه نه بهداشت

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه برای خرید مدرک فوق لیسانس علوم تغذیه چه مقدار هزینه باید بپردازیم ( من پسر نیستم و طرح اجباری هم نبودم) نمی دونم قیمت مدرک رو از کجا باید در بیارم. البته فکر کنم از امور فارغ التحصیلی دانشگاه هم میشه پرسیدم. لیسانسم 1 میلیون و 700-800 بوده، فوق لیساسم رو نمی دونم چنده

سلام
    دوستان من تازه دکتری مهندسی پزشکی گرفتم از دانشگاه علوم پزشکی.. از دانشگاه که میپرسیم هیچ مدرکی دستمون نمیدن. حتی نمره پایان نامه..هیچی.خودمون عکس انداختیم از گزارش نمره...از طرفی رشته من جز طرح اجباری نیست. خودشونم طرح میگن جا نداریم. اگر بخواهم مدرکو ازاد کنم راهی هست؟ بعضی دوستان میگن چون از دانشگاه حقوق گرفتیم حدود دویست میلیون باید برگردونیم. خواهشا اگر کسی بوده که مدرک دکتری رو ازاد کرده پاسخ بدن..ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mersanarahbar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه دکتری مهندسی پزشکی گرفتم از دانشگاه علوم پزشکی.. از دانشگاه که میپرسیم هیچ مدرکی دستمون نمیدن. حتی نمره پایان نامه..هیچی.خودمون عکس انداختیم از گزارش نمره...از طرفی رشته من جز طرح اجباری نیست. خودشونم طرح میگن جا نداریم. اگر بخواهم مدرکو ازاد کنم راهی هست؟ بعضی دوستان میگن چون از دانشگاه حقوق گرفتیم حدود دویست میلیون باید برگردونیم. خواهشا اگر کسی بوده که مدرک دکتری رو ازاد کرده پاسخ بدن..ممنون
    سلام
    باید پرداخت کنید. اگر دانشگاهی با گواهی موقت و ترجمه غیر رسمی بتونید پذیرش بگیرید شاید لازم نباشه. به طرح ربط نداره. شما از دانشگاه حقوق گرفتید. لطفا محتوا فرم های حقوقی که هنگام پذیرش تکمیل کردید و تعهداتی که دادید مطالعه کنید. موفق باشید

با سلام من فارغ التحصیل کارشناس پرستاری که طرحش اجباریه هستم و برای ارشد اپید که طرحش اختیاریه اقدام کردم
    با توجه به اینکه من شیش سال بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار که گفتن بعدا جزو سابقت حساب میشه... ممکنه بدون گزروندن طرحح مدارکمو ازاد کنن از انجا که اختیاریه طرح فوقم؟از چه شیوه ای اقدام کنم برای ازاد کردن مدرک

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinaz1373_vhd نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل کارشناس پرستاری که طرحش اجباریه هستم و برای ارشد اپید که طرحش اختیاریه اقدام کردم
    با توجه به اینکه من شیش سال بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار که گفتن بعدا جزو سابقت حساب میشه... ممکنه بدون گزروندن طرحح مدارکمو ازاد کنن از انجا که اختیاریه طرح فوقم؟از چه شیوه ای اقدام کنم برای ازاد کردن مدرک
    سلام
    باید طرح بگذرانید. پایان طرح بگیرید و هزینه تحصیلات رایگان بپردازید. راجع به بیمه که ذکر کردید اطلاعات ندارم قبول می کنند یا خیر. طرح با سابقه بیمه حذف نمیشه. بدون گذراندن طرح میتونید وثیقه بگذارید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    جدول هزینه تعهد اموزش رایگان
    http://education.tabrizu.ac.ir/file/...-01.59.41-.pdf
    ولی این جدول مربوط به مدارک علوم پزشکی نمیشه ؟ فقط چند رشته محدود وزارت علوم هست که؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی علوم پزشکی

با سلام و احترام
    چند سئوال دارم، من از مقطع دکترای خود در سال 1395 فارغ التحصیل و از سال 1396 پسادکترایم رو شروع کردم. الان پسادکترایم به پایان رسیده ( یکی از اساتیدم به من گفته من در واقع دو سال از تعهدات دوره دکترایم را بصورت پسادکترا گذرانده ام و مدت تعهداتم از 5 سال به 3 سال تقلیل پیدا کرده ) من متاسفانه علیرغم نیاز زیاد دانشگاهها به نیروهای هیات علمی ضریب کا نتوانسته ام بصورت هیات علمی جذب دانشگاهها شده چون وضعیت مالی دانشگاه ها بسیار خراب بوده و اکثرا جدیدا فقط افراد را بصورت غیرهیات علمی جذب می نمایند لذا تصمیم به آزادسازی مدرکم دارم.
    سئوال اول : آیا اینکه مدت زمان پسادکتری از مدت تعهدم کم می شود صحیح هست ؟
    سئوال دوم : اگر بله یا حتی خیر ، مبلغی که نیاز است برای آزادسازی مدرکم بپردازم حدودا چقدر بوده و از کجا می توانم اطلاعات دقیقی بدست بیاورم ؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من رشته لیسانسم رادیولوژی بوده (ورودی 89) شیراز و ارشدم نانو (ورودی 94) تهران و طرحمم گذروندم برای درخواست دانشنامه باید برای هرکدوم جدا جدا برم دانشگاه شیراز و تهران؟؟؟کدوم قسمت باید مراجعه کنم؟؟و اینکه هزینه ورودیهای هر سال رو با توجه به هزینه اون موقع حساب میکنند یا با هزینه الان؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)