صفحه 64 از 66 نخستنخست ... 1454555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

سلام
    من با اینکه در حال تحصیلم ولی برای همین موضوع گرفتن ریز نمرات به آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی تبریز مراجعه کردم. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم میخواستم ریزنمرات غیررسمی بگیرم که خب ندادن و هر چقدر با هر کسی حرف زدم هیچکس قانع نشد و الان دارم از طریق پی دی افی که از نمرات ثبت شده در سایت ساختم با اساتید مکاتبه میکنم.
    اون زمان مسئول این بخش یه کاغذی به من نشون داد که زیرش به صورت تاکیدی قید شده بود که دادن ریزنمرات و دانش نامه منوط به مشخص شدن وضعیت معافی یا پایان از خدمته!
    طبق گفته های دوستان این یه قانون من در آوردیه و دانشگاه نباید در صورت خرید تعهدات و تصویه حساب با صندوق رفاه جلوی ما رو بگیره، اما رسما این کار رو دارن میکنن.
    اگر دوستان نظر یا راه حلی دارن بگن و ارائه بدن تا از این مخمصه هم بشه بیرون اومد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    موفق باشید

سلام. یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. بنده فارغ التحصیل رادیولوژی هستم در صورت اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور میتونم با وثیقه مدرکمو آزاد کنم ؟ در ضمن نه طرح رفتم و نه کارت پایان خدمت دارم / معافیت تحصیلی نمیدن برای خروج از کشور ؟؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinabahu نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. بنده فارغ التحصیل رادیولوژی هستم در صورت اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور میتونم با وثیقه مدرکمو آزاد کنم ؟ در ضمن نه طرح رفتم و نه کارت پایان خدمت دارم / معافیت تحصیلی نمیدن برای خروج از کشور ؟؟
    بدون کارت پایان خدمت و پایان طرح بعید هست ولی چون من چندان اپدیت نیستم بهترین پاسخ از اداره دانش آموختگان خواهید گرفت.

Junior Member

دوستان . من اصل ریزنمرات رسمی و دانشنامه رو قبلا از دانشگاه گرفتم و الان دشتمه و حالا که ترجمه رسمی رو (برای فرستادن به دانشگاه آمریکا) بردم که داخل پاکت با مهر دانشگاه بزارم بمن می گن 4تا 3 هفته زمان می بره در خواستت بررسی بشه ... راه دیگه ای وجود نداره که مدارکم رسمی حساب بشه مثلا مهر وزارت بهداشت یا...؟
    چون اصل مدارکم دست خودمم هست خیلی حرف زوریه که بخاطر یک پاکت گذاشتن یه ماه صبر کنم.

Where liberty dwells, there is my country

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

سلام
    من رشتم بهداشت حرفه ای هست و رشتم طرح اجباری نداره. کاردانی و بعد کارشناسی ناپیوسته خوندم.الان هم مشغول خوندن ارشد وزارت علوم هستم. سربازی هم نرفتم. میخواستم بدونم من الان بخوام ریز نمراتم رو بگیرم یا کلا مدارکمو ازاد کنم-برای اپلای در مقطع دکتری- باید چیکار کنم؟ مرسی اگه یه نفر جواب بده. خیلی گیج شدم واقعا

Junior Member

سلام دوستان.
    اینجا دندانپزشکی هست که مدارکش رو آزاد و ترجمه کرده و برای وس فرستاده باشه؟ چندتا سوال داشنم ازشون

Junior Member

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل کارشناسی علوم پزشکی هستم. طرح قبول شدم اما بعدش به بیمارستان اعلام انصراف کردم. نه طرحمو میخوام برم و نه مدرک کارشناسیم رو‌ میخوام. اما مدارک ۱۲سال تحصیلِ تا دبیرستانم دست دانشگاهه. حالا اگر بخوام «مثلا» توی ایران دوباره دانشگاه ثبت نام کنم، یا اگر بخوام ببرم موقع مهاجرت، بخاطر اینکه «ممکنه» لازم شه، چطور میتونم با کمترین خرج ممکن بگیرمشون؟

پیشاپیش مررررسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل کارشناسی علوم پزشکی هستم. طرح قبول شدم اما بعدش به بیمارستان اعلام انصراف کردم. نه طرحمو میخوام برم و نه مدرک کارشناسیم رو‌ میخوام. اما مدارک ۱۲سال تحصیلِ تا دبیرستانم دست دانشگاهه. حالا اگر بخوام «مثلا» توی ایران دوباره دانشگاه ثبت نام کنم، یا اگر بخوام ببرم موقع مهاجرت، بخاطر اینکه «ممکنه» لازم شه، چطور میتونم با کمترین خرج ممکن بگیرمشون؟

پیشاپیش مررررسی
    بستگی به دانشگاه داره. برخی کارت شناسایی شما را گرو نگه میدارند و بعد یک مدت باید مدارک پس بدید. کاری که بچه ها می کنند مدارک می گیرند و بعد به دانشگاه گفتند گم کردیم! یا برخی دانشگاه ها سفته؟ میگذارند. من این روش اطلاع ندارم چی هست. برخی گفتند برای فلان سازمان لازم داریم یا وام میخواهیم بگیریم یعنی یک بهانه اوردند و به طریقی مدارک گرفتند. ولی فکر می کنم اگر اصل مدارک لازم دارید و قصد برگشت دادن مدارک به دانشگاه ندارید پول بدید تا از گزند سیستم کمی در امان باشید. چون روش های بچه ها به تدریج برملا شده و دانشگاه ها سخت گیر شده اند. همین امروز آزاد کنید بهتر از فردا هست. اگر طرح اجباری دارید هیچ مورد بدون کانکشن سراغ ندارم که بدون پرداخت هزینه توانسته باشد مدارک آزاد کند. موفق باشید

سلام
    اگه کسی طرح عمومی نرفته باشه و مستقیم تخصص رفته باشه و معاف از طرح هم نباشه. الان آخر درسش باشه و بخواد مهاجرت کنه، میشه وثیقه گذاشت و مدرک رو گرفت و رفت؟ اگر میشه، چند سال میشه با وثیقه طرح رو عقب انداخت؟ (پذیرش از دانشگاه خارج نداره، فقط میخواد واسه کار بره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه

سلام سوال منم دقیقا همینه
    من زنگ زدم وزارتخونه گفتن نمیشه حتی وثیقه هم قبول نمیکنند اگه طرح عمومی تموم نشده باشه و رفته باشید تخصص
    و مدرک عمومی رو آزاد نمیکنن چون طرح عمومی به اتمام نرسیده
    البته من برای همسرم میپرسیدم یعنی من الان باید مدرک همسرم رو دیپلم اظهار کنم با اینکه حداقل پزشک عمومی هست
    الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)