صفحه 53 از 66 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

با سلام،
    من قبلا وثیقه گذاشتم برای طرح پزشکی عمومی،مدارکمو گرفتم ترجمه کردم ،پس دادم .حالا متاسفانه باید دوباره مدارکمو ترجمه کنم ( یه ایراد کوچیک داره)،و ایران هم نیستم،ولی پدرم می تونه جا ی من بره ،حالا سوالم اینه که ایشون اول کجا باید برن؟وزارت بهداشت؟چه مدارکی باید ببرن با خودشون؟ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه...

Junior Member

سلام خسته نباشید

کسی که الآن داره کارشناسی وزارت بهداشت میخونه و میخواد بعد از اتمام دوره ی کارشناسی ، کارشناسی ارشدشو تو خارج بخونه و مشمول خدمتم هست چه جوری وکی باید مدرک و ریزنمراتشو برای گرفتن اپلای ارسال کنه؟و در مورد دانشگاه هایی که برای شروع مدرک نمیخوان چه طوره؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dani489 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

کسی که الآن داره کارشناسی وزارت بهداشت میخونه و میخواد بعد از اتمام دوره ی کارشناسی ، کارشناسی ارشدشو تو خارج بخونه و مشمول خدمتم هست چه جوری وکی باید مدرک و ریزنمراتشو برای گرفتن اپلای ارسال کنه؟و در مورد دانشگاه هایی که برای شروع مدرک نمیخوان چه طوره؟

ممنون
    باید نامه پایان طرح داشته باشید یا برای طرح وثیقه بذارید و اگر روزانه هستید هزینه تحصیلات رایگان رو بپردازید ( برای نظام وظیفه تاپیک جداگانه هست ) تا بتونید مدارکتون رو بگیرید و از کشور خارج شده بعد برید ارشد بخونید و برگردید ایران طرحتون رو برید و وثیقه رو آزاد کنید. هر دانشگاهی در نهایت یک مدرکی از شما میخواد یا دانشنامه یا ریز نمرات. اگر دانشگاهی هیچ مدرکی نمیخواد راجع به اعتبارش تحقیق کنید.موفق باشید

سلام دوستان سوالی داشتم که ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدید. اگر یک دانشجوی دندانپزشکی سال آخر بخواد بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی ریز نمرات و مدرک اش رو بگیره چه راه هایی هست؟
    باید پذیرش داشته باشه برای دوره تخصص؟ امکان این هست که با گذاشتن وثیقه مدارک اش رو بگیره؟ و اگر نه برای خرید دوره تعهد طرح نیروی انسانی و تعهد آموزشی چقدر باید پرداخت بکنه؟

من طرحم رو یک ماه دیگه تمام میکنم و میخام برای دسامبر امسال اپلای کنم. میدونم که هزینه های نحصیل رایگان رو هم باید بپردازم. فقط یه سوال: مجموع هزینه لیسانس و فوق لیسانسم میشه سه میلیون و چهارصد تومن. من میخاستم الان این پول رو ذخیره کنم چون بهش نیاز دارم. الان میتونم پایان طرحم ببرم و به جای پرداخت این هزینه ها وثیقه بذارم فعلا؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    من طرحم رو یک ماه دیگه تمام میکنم و میخام برای دسامبر امسال اپلای کنم. میدونم که هزینه های نحصیل رایگان رو هم باید بپردازم. فقط یه سوال: مجموع هزینه لیسانس و فوق لیسانسم میشه سه میلیون و چهارصد تومن. من میخاستم الان این پول رو ذخیره کنم چون بهش نیاز دارم. الان میتونم پایان طرحم ببرم و به جای پرداخت این هزینه ها وثیقه بذارم فعلا؟
    طرح رو باید تموم کنید تا پایان طرح بگیرید.یک ماه دیگه یعنی شما تا اکتبر باید برید .الان اگر تسویه حساب کنید ابلاغ پایان قسمتی از طرح رو به شما میدن.برای یک ماه باید وثیقه بذارید و تحصیلات رایگانو هم بپردازید.اینکه الان ترخیص کنید و فقط وثیقه بذارید از وزارتخونه بپرسید. مورد مشابه شما ندیدم.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    طرح رو باید تموم کنید تا پایان طرح بگیرید.یک ماه دیگه یعنی شما تا اکتبر باید برید .الان اگر تسویه حساب کنید ابلاغ پایان قسمتی از طرح رو به شما میدن.برای یک ماه باید وثیقه بذارید و تحصیلات رایگانو هم بپردازید.اینکه الان ترخیص کنید و فقط وثیقه بذارید از وزارتخونه بپرسید. مورد مشابه شما ندیدم.موفق باشید
    بله طرح من آخر اکتبر تموم میشه و همون موقع میخام بعد از پایان طرح تسویه کنم نه الان. منظورم این بود که عد از پایان طرح
    میتونم به جای پرداخت این هزینه ها وثیقه بذارم ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    بله طرح من آخر اکتبر تموم میشه و همون موقع میخام بعد از پایان طرح تسویه کنم نه الان. منظورم این بود که عد از پایان طرح
    میتونم به جای پرداخت این هزینه ها وثیقه بذارم ؟
    فکر نمی کنم بدون پرداخت هزینه آموزش رایگان به شما دانشنامه و ریزنمرات بدن.اگر هزینه آموزش رایگانو میخواید وثیقه بذارید من ندیدم چون شماره حساب میدن بایدواریز کنید . از وزارتخونه بپرسید.موفق باشید

ببینید شما دو سال طرح رو هم رفته باشید تعهدتون تموم شده؟ چون تعهد دو برابر یا برابر طول تحصیل هست. من نمی دونم شما برای مقطع لیسانس یا ارشد درحال گذروندن طرح هستید. اگر هنوز تعهد داشته باشید دو سال طرحی که رفتید کسر میشه و بقیه شو باید وثیقه بذارید یا هزینه رو پرداخت کنید. موفق باشید
    ویرایش توسط Simon : November 21st, 2016 در ساعت 08:01 AM دلیل: ترکیب پست ها به درخواست کاربر

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    ببینید شما دو سال طرح رو هم رفته باشید تعهدتون تموم شده؟ چون تعهد دو برابر یا برابر طول تحصیل هست. من نمی دونم شما برای مقطع لیسانس یا ارشد درحال گذروندن طرح هستید. اگر هنوز تعهد داشته باشید دو سال طرحی که رفتید کسر میشه و بقیه شو باید وثیقه بذارید یا هزینه رو پرداخت کنید. موفق باشید
    من طرح لیسانسم رو فقط رفتم که الان داره تموم میشه . واسه تحصیل رایگان هم جای دیگه تعهدی نگذروندم هنوز.

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک ترم بهداشت خوندم بعد نیمه متمرکز یه رشته دیگه وزارت علوم قبول شدم. چون چند تا درس عمومی تو بهداشت پاس کرده بودم نمرات را انتقال دادم به دانشگاه جدید. حالا کل دروس و نمرات این دروس در ریز نمرات کارشناسی من ذکر شده که بیشترشون غیرمرتبط هست. به دانشگاهی که دارم ازش پذیرش میگیرم توضیح دادم که این دروس غیرمرتبط مربوط به یه رشته دیگه است. حالا اونها ازم میخوان که این ریز نمرات رو از دانشگاهی که درس خوندم مستقیم بگیرم.

سئوال من اینه که دانشگاه علوم پزشکی این ریز نمرات رو برای یه ترم به من میدند. در ضمن من 15 سال پیش تو اون دانشگاه درس خوندم آیا هنوز ریز نمرات من رو دارند؟ من دانشجوی انصرافی محسوب میشم؟
    ویرایش توسط M2017 : September 16th, 2016 در ساعت 12:13 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)