صفحه 13 از 66 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

حالا خودم فکر میکنم ، وثیقه مربوط به طرح جدا از تاهوداته ... تعهدات طبق قانون ۶۷ دو برابر طول تحصیل یعنی ۱۴ سال ...که ۲ سال طرح و سربازی هم جزوشون حساب میشه ...یعنی ۱۴- ۲- ۱.۵ = ۱۱.۵ سال مثلا و ۱۲ * ۲۰۰۰۰۰= واسه تعهد جدا والی چیزی که متوجه نمیشم اینه که اگه طرح رو بری باز اون ۴۰ ملیون شامل حال میشه یا نه ؟؟؟؟
    چون تو بند ۶ میگه : " مبنی بر انجام خدمات قانونی پس از فراغت از تحصیل ‌، مدارک تحصیلی و گواهی موقت طبابت دریافت خواهند داشت‌ " .
    و تو مصوبه : "متقاضيان ملزم هستند پس از سپردن وثيقه در رشته موردنظر تحصيل نمايند و پس از پايان مدت مجاز تعيين شده، با اخذ مدرك بالاتر به كشور مراجعت و نسبت به انجام تعهدات معوقه خود اقدام نمايند." همچنین وقتی از مبلغ تو جدول حرف میزنه میگه برای هر سال طرح ۳ میلیون کم میکنن .
    حالا برداشته من اینه که منظور از تعهدات کل تعهدات نه فقط طرح .... یعنی اگه طرح رو بری بازم باید پول بزاری اون هم ۳۴ وثیقه + ۲.۴ خرید تعهدات .
    اما مطمئن نیستم ...

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nefrin نمایش پست ها
    حالا خودم فکر میکنم ، وثیقه مربوط به طرح جدا از تاهوداته ... تعهدات طبق قانون ۶۷ دو برابر طول تحصیل یعنی ۱۴ سال ...که ۲ سال طرح و سربازی هم جزوشون حساب میشه ...یعنی ۱۴- ۲- ۱.۵ = ۱۱.۵ سال مثلا و ۱۲ * ۲۰۰۰۰۰= واسه تعهد جدا والی چیزی که متوجه نمیشم اینه که اگه طرح رو بری باز اون ۴۰ ملیون شامل حال میشه یا نه ؟؟؟؟
    چون تو بند ۶ میگه : " مبنی بر انجام خدمات قانونی پس از فراغت از تحصیل ‌، مدارک تحصیلی و گواهی موقت طبابت دریافت خواهند داشت‌ " .
    و تو مصوبه : "متقاضيان ملزم هستند پس از سپردن وثيقه در رشته موردنظر تحصيل نمايند و پس از پايان مدت مجاز تعيين شده، با اخذ مدرك بالاتر به كشور مراجعت و نسبت به انجام تعهدات معوقه خود اقدام نمايند." همچنین وقتی از مبلغ تو جدول حرف میزنه میگه برای هر سال طرح ۳ میلیون کم میکنن .
    حالا برداشته من اینه که منظور از تعهدات کل تعهدات نه فقط طرح .... یعنی اگه طرح رو بری بازم باید پول بزاری اون هم ۳۴ وثیقه + ۲.۴ خرید تعهدات .
    اما مطمئن نیستم ...
    شما تهرانی؟ می تونید مستقیم برید شهرک غرب-معاونت وزارت؟

Junior Member

خوب من تهران نیستم ولی ظاهرا باید یه سری بزنم ...ببینم کی میتونم ...تازه بزار ی برف و بارونی بباره...اینجور که بوش میاید هوا پسه .....

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

خوب من تهران نیستم ولی ظاهرا باید یه سری بزنم ...ببینم کی میتونم ...تازه بزار ی برف و بارونی بباره...اینجور که بوش میاید هوا پسه .....
    خیلی خوبه
    بهشون یادآوری کنید بابا سایتتون رو آپدیت کنید تا ملت کاراهشون از طریق نت پیگیری کنند نه توی این ترافیک و آلودگی هوا و وقت کم.......

منتظر اخبار تازه شما هستیم.

موفق باشید

Junior Member

با سلام ...بالاخره یک سری به این وزارت زدیم ...و نکاته جالبی دستگیرم شد :
    ( طبق برداشت من از حرف های خانوم اجاقیان ، طبقه ۶ وزارت بهداشت ، و طبقه ۱۰ قسمت مربوط به طرح و نیروی انسانی میز ۸ ) .
    ۱ . با رفتن به سربازی آخر کار معافیت از طرح میدن ...البته اگه تا آخر سربازی ادامه بدی ...به عبارتی اگه کسی وسط کار معاف شد باید تا سقف ۲۴ ماه با طرح پر کنه تا پایان طرح بگیره ...(کسریی خدمت )
    بنا بر این با سربازی کامل معافیت از طرح میدن و با طرح رفتن پایان طرح .
    ۲ . کسی اگر به هر ترتیب از طرح معاف شد یا پایان طرح گرفت دیگه احتیاجی به وثیقه نیست .
    یعنی اگه سربازی رفتی وثیقه بی وثیقه و فقط باید تهد رو خرید .
    ۳. اگر وسط سربازی معاف شدین و همزمان بی خیال طرح باید وثیقه بزارین که البته به نسبت ماه های سربازی رفته ( سالی ۳ میلیون ) از وثیقه کم میشه ...
    ۴ .طبق چیزی که من دست گیرم شد آزاد شدن وثیقه منوط به اتمام تعهدات میشه ...

بنابراین به نظر من منطقی ترین مسیر ممکن اتمام سربازی هسt

دوستان و همکاران گرامی یک سوال ابتدایی دارم. البته قطعا میتوان پاسخ این سوال را با تلفن زدن به اینطرف و آنطرف (که خود عملی است شاقه!) و با گشتن در سایت وزارتخانه و .... (که با اینترنت دایال آپ عملی است شاقه تر از عمل قبلی!) بدست آورد، اما با توجه به آنجه در این تاپیک خواندم معلوم است که افراد با تجربه زیادی در اینجا وجود دارند که میتوانند به من کمک کنند. من حدود 5 سال قبل فارغ التحصیل شدم و بعد از فارغ التحصیلی به مدت لازم طرح رو گذراندم و بعدش هم برای امتیاز کار در شهرهای بزرگ به کار در مناطق محروم ادامه دادم تا امتیازم کامل شه.در این مدت 5 سال دنبال هیج یک از مدارکم نرفتم و در واقع الان تنها سند اثبات پزشک بودنم همان گواهی موقت شروع به کار در طرح خدمت در مناطق محروم است (همان برگه ای که یه عکس روش زدن و نوشته باید سال اول تو روستا باشی و این حرفا). کارت پایان خدمت هم دارم. حالا بعداز 5 سال برای گرفتن پروانه دائم، پروانه مطب (برای شهرهای بزرگ) و آزاد کردن مدرک برای ترجمه (به منظور شرکت در امتحان کشورهایی مانند کانادا و استرالیاو آمریکاو احتمالا مهاجرت)، چه کارهایی باید انجام دهم؟ از کجا باید شروع کنم؟ ممنون خواهم بود اگر پاسخ دهید.

Exclamation پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

با سلام ...بالاخره یک سری به این وزارت زدیم ...و نکاته جالبی دستگیرم شد :
    ( طبق برداشت من از حرف های خانوم اجاقیان ، طبقه ۶ وزارت بهداشت ، و طبقه ۱۰ قسمت مربوط به طرح و نیروی انسانی میز ۸ ) .
    ۱ . با رفتن به سربازی آخر کار معافیت از طرح میدن ...البته اگه تا آخر سربازی ادامه بدی ...به عبارتی اگه کسی وسط کار معاف شد باید تا سقف ۲۴ ماه با طرح پر کنه تا پایان طرح بگیره ...(کسریی خدمت )
    بنا بر این با سربازی کامل معافیت از طرح میدن و با طرح رفتن پایان طرح .
    ۲ . کسی اگر به هر ترتیب از طرح معاف شد یا پایان طرح گرفت دیگه احتیاجی به وثیقه نیست .
    یعنی اگه سربازی رفتی وثیقه بی وثیقه و فقط باید تهد رو خرید . !!
    ۳. اگر وسط سربازی معاف شدین و همزمان بی خیال طرح باید وثیقه بزارین که البته به نسبت ماه های سربازی رفته ( سالی ۳ میلیون ) از وثیقه کم میشه ...
    ۴ .طبق چیزی که من دست گیرم شد آزاد شدن وثیقه منوط به اتمام تعهدات میشه ...
    بنابراین به نظر من منطقی ترین مسیر ممکن اتمام سربازی هسt
    کسی که الان کارت پایان خدمت داره تکلیف طرحش سره جاشه دیگه ؟ فقط اون 6 ماه اول رو نداره !؟
    جریان معافیت از طرح چیه؟

بند 2 و 4 رو باهم جور در نمیاد ظاهرن !! یا من گیج می زنم !؟

Junior Member

با درود
    معافیت از طرح ی چیزیه تو همون مایه ی اتمام طرح ، داستانش اینه که یک جلسه گذاشتن و تصمیم گرفتن افرادی که سربازی رفتن دیگه دوباره طرح نرن که ظاهر تا اخر سال ۸۹ فلان اجرا میشه ...حالا اینکه بعدش چی بشه به خداس ....
    ولی در حال حاضر اینجوریه که اگه سربازی رو کامل رفتی دیگه طرح رو نمیری و سرباززیت همون طرح حساب میشه اما اگه سربازیت کمتر شد یا کلان معاف شدین تا سقف ۲۴ ماه باید طرح رو پور کنین ....
    حالا اگه پایان خدمت داشته باشین + معاف از طرح = وثیقه لازم نیست ، فقط تهد رو میخرید و تمام .
    اگه معاف از خدمت + اتمام طرح = مثل بالایی
    اگه معاف از خدمت + طرح نرفتین = وثیقه میزارین + خرید تهد .
    وثیقه هم زمانی آزاد میشه که کل تعهدات شما تموم بشه . که شامل طرح + تهد به خدمت در خاک ایران هست ... فکر کنم کلش باید ۵ سال باشه )مطمئن نیستم ( .

الان اگه شما پایان خدمت شریف سربازی رو دارین و اگه کامل هست و ناقصی نداره طبق مصوبات حاضر نیازی نیست که تا ۲۴ ماه پرش کنین .ولی این همیشگی نیست یعنی ممکنه دوباره جلسه بزارن و یه تصمیم دیگه بگیرن ، به عبارتی اگه کار خاصی دارین میکنین سریعتر کارارو رaستو ریس کنین ...

سلام
    کاشکی یکی پیدا شه همه شرایط و حالتهای آزاد کردن مدارکو دقیق از خانم درویش بپرسه بذاره اینجا.
    من که 1 هفته است زنگ می زنم پیداش نمی کنم. هرچند به من گفتن آقای درویشه!!

من منطقه 2 قبولی پزشکی بودم. سربازیم تموم شده. 7 سال کارکردم. گفتن 4 سال تعهد دارم سالی 700 تومن. می خوام بدونم وقتی قسط می بندن ماهی چقدر میشه؟ ضامن میخواد یا وثیقه؟ نمیخوام به اینا پول بدم اگرم بدم جون مرگشون می کنم. دانشگاه خارج دقیقن چی می خواد ترجمه رو یا اصل دانشنامه؟ شنیدم میشه وثیقه گذاشت دانشنامه و ریز نمره رو 3 ماه گرفت ترجمه کرد بعد پس داد درسته؟
    تلفن خانوم درویش چنده؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

با درود
    معافیت از طرح ی چیزیه تو همون مایه ی اتمام طرح ، داستانش اینه که یک جلسه گذاشتن و تصمیم گرفتن افرادی که سربازی رفتن دیگه دوباره طرح نرن که ظاهر تا اخر سال ۸۹ فلان اجرا میشه ...حالا اینکه بعدش چی بشه به خداس ....
    ولی در حال حاضر اینجوریه که اگه سربازی رو کامل رفتی دیگه طرح رو نمیری و سرباززیت همون طرح حساب میشه اما اگه سربازیت کمتر شد یا کلان معاف شدین تا سقف ۲۴ ماه باید طرح رو پور کنین ....
    حالا اگه پایان خدمت داشته باشین + معاف از طرح = وثیقه لازم نیست ، فقط تهد رو میخرید و تمام .
    اگه معاف از خدمت + اتمام طرح = مثل بالایی
    اگه معاف از خدمت + طرح نرفتین = وثیقه میزارین + خرید تهد .
    وثیقه هم زمانی آزاد میشه که کل تعهدات شما تموم بشه . که شامل طرح + تهد به خدمت در خاک ایران هست ... فکر کنم کلش باید ۵ سال باشه )مطمئن نیستم ( .

الان اگه شما پایان خدمت شریف سربازی رو دارین و اگه کامل هست و ناقصی نداره طبق مصوبات حاضر نیازی نیست که تا ۲۴ ماه پرش کنین .ولی این همیشگی نیست یعنی ممکنه دوباره جلسه بزارن و یه تصمیم دیگه بگیرن ، به عبارتی اگه کار خاصی دارین میکنین سریعتر کارارو رaستو ریس کنین ...
    درمورد تعهدات هم میشه وثیقه گذاشت و لازم به خرید نیست. فقط با صندوق رفاه تسویه کنید.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)