صفحه 18 از 66 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    سلام.من امروز با آقای منفرد کای صحبت کردم. میگه تا کارت پایان خدمت نداشته باشی بهت ریز نمرات و دانشنامه نمیدیم. ولی....
    گفت شما میتونی از طریق وزارت علوم اقدام کنی. حالا چطوری؟
    گفت: رشتتو یجور ربطش بده به رشته های وزارت علوم. مثلا اگه بیولوژی تولید مثل(وزارت بهداشت) هستی به استادت بگو بنویسه بیولوژی که مربوط به رشته های وزارت بهداشت هستش.و دیدم که واقعا ایده ی جالبی هستش. یک مورد هم بهم نشون داد که پسره بیوتکنولوژی پزشکی زده بود و رفته بود ایتالیامتاسفانه نتونستم شمارو یا آدرسی ازش گیر بیارم.
    رفتم وزارت علوم.این سایتو بهم معربی کرد و گفت ثبت نام کن تا بررسی بشه.آدرس سایت:
    www.nesha.msrt.ir
    اه بتونی رشتت و ربط بدی به وزارت علوم و اون ها قبول کنن، بقیش حله

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    اه بتونی رشتت و ربط بدی به وزارت علوم و اون ها قبول کنن، بقیش حله
    ببخشید.تصحیح میکنم بیولوژی مربوط به رشته های وزارت علوم هستش.

سلام.
    من رشته پزشکی خوندم و در حال حاضر قصد دارم برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای آمریکا، کانادا و یا استرالیا بروم. البته بیشتر در رشته های پایه که PHD دارند تمرکز کرده ام و برای اینکه CV قوی داشته باشم در حال انجام مقالات تحقیقاتی خوب هستم . طرح پزشکی را هم تمام کرده ام. هنوز ریزنمرات دوران پزشکی ام را نگرفته ام. آیا کسی میتونه راهنمایی کنه که برای گرفتن مدارک نهایی چه مقدار هزینه لازم است و چقدر زمان نیاز خواهد داشت؟
    باتشکر.
    ویرایش توسط Paradise4 : November 5th, 2011 در ساعت 02:32 PM دلیل: اضافه کردن مطلب

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام.
    من رشته پزشکی خوندم و در حال حاضر قصد دارم برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای آمریکا، کانادا و یا استرالیا بروم. البته بیشتر در رشته های پایه که PHD دارند تمرکز کرده ام و برای اینکه CV قوی داشته باشم در حال انجام مقالات تحقیقاتی خوب هستم . طرح پزشکی را هم تمام کرده ام. هنوز ریزنمرات دوران پزشکی ام را نگرفته ام. آیا کسی میتونه راهنمایی کنه که برای گرفتن مدارک نهایی چه مقدار هزینه لازم است و چقدر زمان نیاز خواهد داشت؟
    باتشکر.
    فقط چند ماه پس از درخواست شما مدارکتون آماده میشه. فقط قبلش باید تعهدات عامتون رو با وزارتخونه تصفیه کنید. کمتر از 10 میلیون میشه. رقمش رو از وزارتخونه طبقه 6 قسمت تعهدات بپرسید.

Junior Member

سلام
    من رشته پزشکی دانشگاه سراسری سال پیش (7.5 ساله) تموم کردم. کارت معافیت سربازی دارم. طرح پزشکی رو تو منطقه 3/5 ام یعنی 14 ماه گذروندم . میخوام واسه مهاجرت کانادا اقدام کنم . الان واسه آزاد کردن مدرکم و ریز نمرات کلا چقدر باید هزینه کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایم کنین

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط harrry نمایش پست ها
    سلام
    من رشته پزشکی دانشگاه سراسری سال پیش (7.5 ساله) تموم کردم. کارت معافیت سربازی دارم. طرح پزشکی رو تو منطقه 3/5 ام یعنی 14 ماه گذروندم . میخوام واسه مهاجرت کانادا اقدام کنم . الان واسه آزاد کردن مدرکم و ریز نمرات کلا چقدر باید هزینه کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایم کنین
    حدود 10 میلیون و یا کمتر. مبلغ دقیق رو از امور تعهدات وزارتخونه بپرسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry

سلام به دوستان عزیز یه سوال دارم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم همسرم تخصصش رو 6 ماه پیش تموم کرد 2 ماه طرح رفت دیگه نرفت خیلی شرایط اونجا بد بود کلا تصمیم گرفتیم بریم از ایرا ن حالا میدونین چطور مدرکشو میتونه بگیره؟
    1fileno:16march2009 ,2fileno:29july2009 ,to warsaw:1dec2011 ,
    realinprocess:11jan2012 ,
    medical with update:25may2012 NOC; 3112
    copy pass reuest with landing fee 20 september2012,pass request :15/oct/2012

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dent نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز یه سوال دارم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم همسرم تخصصش رو 6 ماه پیش تموم کرد 2 ماه طرح رفت دیگه نرفت خیلی شرایط اونجا بد بود کلا تصمیم گرفتیم بریم از ایرا ن حالا میدونین چطور مدرکشو میتونه بگیره؟
    سلام
    باید وثیقه یا پول نقد نزد وزارت بهداشت بگذارید تا مدارکشان را آزاد کنید که بیشتر بچه ها وثیقه می گذارند (چون پول نقد منطقی نیست مگه خیلی وضعیت اقتصادیتون خوب باشه) با این هدف که میرن خارج وتا وضع مالیشون خوب شد پول میریزن به حساب وزارت بهداشت و وثیقشون را آزاد می کنند. ولی خوب این وثیقه گذاشتن ماله کسانی هست که قصد ادامه تحصیل در خارج را دارند نه قصد مهاجرت.

در مورد همسر شما هم بهتر بگویند که می خواهند برای ادامه تحصیل در مقطع فوق تخصص یا فلوشیپ به خارج بروند. چون قانون آزادی سازی مدارک بیان کرده است که افرادی حق آزاد ساری مدارک را با وثیقه دارند که قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را دارند. و از آنجایی که اکثر بچه ها قبل از آزاد سازی مدارک هنوز جایی پذیرش نگرفته اند موقعی که می خواهند فرم های وزارت بهداشت برای آزاد سازی مدارک را پر کنند کشوری را که بیشترین شانس پذیرش را دارند وارد فرم می کنند. اگر پرسیدند چرا این کشور بهتره گفته بشه مثلا چند دانشگاهش یه قول هایی داداند ولی خوب باید مدارکم را آزاد کنم تا ببینم چی میشه(

البته بمنظور اطلاع از قوانین و جزییات بهتره همسرتان ( اگه خودتان هم زیر موجموعه وزرات بهداشت بوده اید خودتان هم می توانید اطلاعات لازم و جزییات دقیق را کسب نمایید) 1- این تاپیک بدقت مطالعه شود چون اطلاعات و لینک های خوبی در آن آورده شده است.
    2- با خانم درویش اگه اشتباه نکنم که طبقه 6 ساختمان وزرات بهداشت در شهرک غرب- میدان صنعت... تماس بگیرید و از جزییات قوانین و مدارکی را که باید ارایه دهید آگاهی کامل و دقیق پیدا کنید 021-82452367
    این شماره ای است که خط مستقیم هست و امیدوارم عوض نشده باشه
    اگرم که تهران تشریف دارید مراجعه حضوری خیلی بهتره

این شماره قبلا گرفتم ازشون امیدوارم عوض نشده باشه

بازم سوالی بود در خدمتم

مرسی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

راستی من اخیرا متوجه شدم که کسانی که تخصص و فوق تخصص دارند جهت آزادسازی مدارک باید به دانشگاه مراجعه کنند و وزارت بهداشت اختیارات را به دانشگاهها واگذار کرده است
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    راستی من اخیرا متوجه شدم که کسانی که تخصص و فوق تخصص دارند جهت آزادسازی مدارک باید به دانشگاه مراجعه کنند و وزارت بهداشت اختیارات را به دانشگاهها واگذار کرده است
    تا جایی که من میدونم تو رشته های تخصصی باید مجوز مبنی بر عدم نیاز ویا چنین چیزی بگیرن که گاهی نمیدن. در این مورد هم یه سوال بکنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)