صفحه 2 از 66 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

من اخیرا دارم مدارکم رو از دانشگاه می گیرم. اطلاعات up to date به این صورت هست. (برای رشته پزشکی)

1. مدارک زیر رو ببرید دانشگاه محل تحصیلتون:

اصل و کپی مدرک پایان طرح، اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)، اصل و کپی تسویه با صندوق رفاه دانشجویان، کارت ملی و شناسنامه و کپی آنها، کپی پروانه دائم (برای پزشکان و ماما ها)، اونهایی که کار کردند بعد از فارغ التحصیلی باید از محل کارشون گواهی ببرند با قید شروع و خاتمه کار

برای 14 ترم تحصیل در پزشکی 4 ترم رو به جای طرح کم می کنند و 3 ترم انترنی رو هم کم می کنند و می مونه 7 ترم. برای مثال برای ورودی 78 ترمی 350000 تومان به عنوان هزینه تحصیل رایگان باید بدید به دانشگاه.
    (نگران نباشید امکان پرداخت قسطی هم هست)

نکات:
    1. حتما باید با صندوق رفاه تسویه حساب کنید.

آدرسش اینه: پایین تر از میدان ولیعصر، نرسیده به خیابان طالقانی ، پاساژ ولیعصر

2. بعد از تسویه حساب با صندوق رفاه باید حتما پروانه دائم بگیرید.

مدارک لازم برای گرفتن پروانه دائم:

برگ تسویه با صندوق رفاه ، برگ پایان طرح ، پروانه موقتی که هنگام شروع طرح بهتون دادن، شناسنامه و کارت ملی و 3 قطعه عکس 3 در 4 - حتما باید خود فرد برای گرفتن پروانه دائم بره به:

خیبان جمهوری - زیر پل حافظ - ساختمان شماره 1 وزارت بهداشت

گرفتن پروانه دائم حدود 2 هفته طول می کشه

3. برای پرداخت قسطی هزینه استفاده از تحصیل رایگان دانشگاه محل تحصیل یه نامه می ده می برید وزارت بهداشت و بعد از کلی کاغذ بازی و گرفتن وثیقه ویا ضامن وزارت بهداشت یه نامه می ده به دانشگاه که شما می تونید مدرکتون رو بدید.

سوالات و جزییات بیشتر رو از خود وزارت بهداشت یا دانشگاه محل تحصیلتون بپرسید.

Senior Member

نکته: قبل از بردن ریز نمرات و دانشنامه به دارالترجمه باید مدارکتون رو ببرید وزارت بهداشت (طبقه 6) براتون تایید کنه.

سلام خبر بدي واسه آقايون دكترها دارم
    من امروز وزارت بهداشت بودم...
    طبقه 6 آقاي منفرد به من گفت چون طرح و سربازي داري نمي توني بري از مملكت...گفت اصلا كلا دكترها نمي تونن از مملكت خارج بشن! مگر اينكه نخبه باشي
    گفت نامه هم بهت نمي ديم تقصير ما نيست نظام وظيقه قبول نمي كنه!
    بعد من گفتم يه بخشنامه شد كه ملت واسه دكترا يا مستر بايد از وزارت بهداشت يا علوم نامه بيارن اون چي؟
    گفت اون فقط مال كساييه كه مستر گذروندن حالا مي خوان براي دكترا برن چون دكتره مستر ندارن پس نمي تونن برن!
    كلا فكر مي كنم چرت و پرت جوابمو داد با اينكه توي بخشنامه نظام وظيفه قيد شده كارشناسي ارشد ولي فكر كنم اگه ما پيگير باشيم اين شامل ما هم بشه!
    اگه كسي دنبال اينكارهاست و خواست بره وزارت بهداشت لطف كنه از رييس قسمت بورس خارج بپرسه نه آقاي منفرد!ما رو هم خبر كنه همون طبقه 6
    يه سوالم داشتم اگه اين مشكل وجود نداشته باشه از زمانيكه وثيقه ميذاري تو وزارت بهداشت چه فدر طول مي كشه تا مدركت آزاد بشه؟
    اميدوارم اين تاپيك هنوز خواننده داشته باشه.
    ممنون از كمكتون

Senior Member

در وزارت بهداشت جوابهای خوبی به آدم نمی دن و این قوانین هم هر ثانیه عوض می شه. پیشنهاد می کنم از افراد دیگه هم سوال بپرسید.

از كي مثلا؟شما كسيو مي شناسيد؟
    همه مي گن برو پيش آقاي منفرد اون مي دونه!
    من مي تونم اميدوار باشم كه درست بشه؟

Senior Member

من 2 سال پیش فارغ التحصیل شدم اون موقع یه وثیقه می گرفتند و می ذاشتن قبل از طرح رفتن مدرکتو بگیری. اما من ترجیح دادم برم طرح. (سربازی معاف بودم) شما به نظرم به دانشگاه محل تحصیلتون هم تماس بگیرید (اداره فارغ التحصیل) شاید بتونن کمکی کنند . اگر در هر صورت موفق نشدید. برید طرح یا سربازی. چیزی رو از دست نمی دید. می دونم سخته اما اگر راهی نبود برید طرح یا سربازی. بعد کاملا آزاد می شید و لازم نیست منت وزارت بهداشت رو هم بکشید.

طبقه 6 آقاي منفرد به من گفت چون طرح و سربازي داري نمي توني بري از مملكت...گفت اصلا كلا دكترها نمي تونن از مملكت خارج بشن! مگر اينكه نخبه باشي
    گفت نامه هم بهت نمي ديم تقصير ما نيست نظام وظيقه قبول نمي كنه!
    اگه مدرکتون اماده باشه -که با توجه به اینکه تازه فارغ الت... هستی بعیده- 1 روزه میشه خرید و ازادش کرد وگرنه فک کنم کار 2 هفته بشه ... شما تنها راهت اینه که بری phd بخونی ... فک کنم می تونی 1-2 نوبت اعزامت را عقب بندازی ولی بعید پذیرشت تو این مدت برسه
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

سلام
    آقا من فارغ نشدم هنوز
    ببينيد تا 2 ماه ديگه مي تونم دفاع كنم يه پذيرش دكترا مشروط دارم از آلمان (مسروط بر اصل ريز نمرات و مدرك)
    پذيرشم كف دستمه مسئله اينه كه وزارت بهداشت كلا مي گه ما نامه نمي ديم به نظام وظيفه اگه اين نامه رو بده كه قضيه حله

خوب از نظام وظیفه اقدام کن.. اگه هم وزارت بهداشت رفتی برو با ریس واحد حرف بزن اگه هم لازم شد کمی داد بزن !!
    هر یه روز بگذره به ضرره خودت هان !!
    قانونا چون پذیرش داری نمی تونن مخالفت کنن ولی فک کنم یه 10-15ملیونی باید وسیقه بذاری .. البته رو مقدارش شک دارم
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

سلام من الان دارم دوره طرح و میگزرونم.میخواسم بدونم راهی هس که من زودتر بتونم مدرکمو ازاد کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)