صفحه 20 از 66 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    احیانا نگفتن شرطش دارا بودن پروانه دائم هست؟ اینجوری که پزشکهای طرح نرفته از دستشون در میرن!!!
    سلام، نه همچین چیزی نخواستن! اتفاقا هفته پیش رفتم نظام پزشکی و گرفتمش! توش certificate: MD, degree: doctorate ذکر شده. حالا واسه apply باهاش یه tryی می کنم. اگه نتیجه داد خبرشو اینجا میگم.
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    چند آیتم مهم که در یک گواهی که به عنوان دانشنامه بخواد ارائه بشه اینهاس: رشته تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فارغ التحصیلی
    اما منم معتقدم ریز نمرات رسمی خیلی مهمتره و گرفتنش سختتر
    بله، حق با شماست. ولی همین conditional admission که دوستمون اشاره کردن هم باز یه قدم مثبته. دانشنامه رو باز حضوری از وزارت خونه پرسیدم. هیچ راه میانبری نداره. فقط گذروندن طرح یا گذاشتن وثیقه...
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine, tehran university of medical science

سلام. من در حال گذروندن طرح هستم. 8 ماه دیگه تموم میشه. میخوام بدونم میشه حین طرح وثیقه بذارم و دانشنامه و ریزنمراتمو آزاد کنم و اپلای کنم و پس از اتمام طرح وثیقه رو آزاد کنم؟ و سؤال دیگه این که وثیقه فقط باید ملکی باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط drf1984 نمایش پست ها
    سلام. من در حال گذروندن طرح هستم. 8 ماه دیگه تموم میشه. میخوام بدونم میشه حین طرح وثیقه بذارم و دانشنامه و ریزنمراتمو آزاد کنم و اپلای کنم و پس از اتمام طرح وثیقه رو آزاد کنم؟ و سؤال دیگه این که وثیقه فقط باید ملکی باشه؟
    سلام
    بله میشه وثیثقه گذاشت ولی شما تا زمانی که تمام تعهداتت تموم نشه نمی تونی وثیقه رو آزاد کنید .تعهدات فقط طرح نیستند.تحصیل رایگان و غیره هم شامل تعهدات میشن
    ضمنا وثیقه باید ملکی باشه و در رهن جایی هم نباشه
    در هر صورت ،
    لینک زیر رو ببینید
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...ahodat8904.htm
    و مسوول کارهای وثیقه هم خانم اجاقیان می باشند. در ساختمان وزرات بهداشت ، شهرک غرب تهران، میدان صنعت ، خیابان فلامک جنوبی با ایشون تماس بگیرید و همه سوالاتتون بپرسید وضمنا مدارکی هم که باید بمنظور تشکیل پرونده ببرید ازشون بپرسید. چیزای که من گفتم ماله قبلا ممکنه قانون عوض شده یاشده بازم بپرسید. چونه بزنید شاید بشه سند غیر ملکی هم گذاشت البته واسه چونه زنی باید بری پیشه رییسون نمی دونم کدوم دکتر هست بپرسید همونجا
    شماره تماس خانم اجاقیان 02181452373
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine, tehran university of medical science

مرسی از لینکی که گذاشتید، من یه قسمتهاییشو اینجا گذاشتم، دوستان دیگه هم استفاده کنن: متقاضيان ملزم هستند پس از سپردن وثيقه در رشته موردنظر تحصيل نمايند و پس از پايان مدت مجاز تعيين شده، با اخذ مدرك بالاتر به كشور مراجعت و نسبت به انجام تعهدات معوقه خود اقدام نمايند. مدت مجاز تحصيل در خارج از كشور، مطابق با دوره مشابه آن در داخل كشور مي‌باشد. وثيقه موردنظر مي‌تواند به صورت ملكي يا نقدي (همراه با تعهد محضري) باشد. متقاضيان پس از ترجمه مدارك، ملزم به عودت اصل مدارك خود مي‌باشند در غير اينصورت عدم ارائه آن به منزله تخلف محسوب و در مورد وثيقه آنان اقدام قانوني لازم به عمل خواهد آمد. درصورتيكه متقاضي ظرف مدت شش ماه از تاريخ سپردن وثيقه به اين وزارتخانه، به هر دليلي موفق به شروع تحصيل نگردد، مكلف است بلافاصله به وزارت متبوع جهت انجام خدمات موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان و خدمات آموزش رايگان و ساير تعهدات قانوني و قراردادي خود مراجعه و اقدام نمايد و وثيقه توديعي پس از انجام كليه تعهدات مسترد خواهد شد. متقاضياني كه بيش از يك سال از زمان فارغ‌التحصيلي شان گذشته و طي اين مدت براي شروع خدمات قانوني خود اقدام ننموده‌ باشند، مجاز به استفاده از آيين‌نامه نمي‌باشند. مبلغ وثیقه برای پزشکی عمومی: 40 میلیون تومان، به ازای هرسال خدمت 3میلیون تومان کسر می شود. ولی جزییات وثیقه ی نقدی رو نگفته، ممنون اگه موفق به تماس شدم نتیجه رو اینجا میذارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    چونه بزنید شاید بشه سند غیر ملکی هم گذاشت البته واسه چونه زنی باید بری پیشه رییسون نمی دونم کدوم دکتر هست بپرسید همونجا
    شماره تماس خانم اجاقیان 02181452373
    سلام، ممنون از اطلاعات خوبتون. شما یا آشنایانتون تجربه چونه زنی موفق دارین؟ اگه جواب میده از اونور دنیا (یعنی محل طرحم!!) برم وزارتخونه..؟
    تلفنی سند زمین غیر مسکونی و مسکونی رو ازم قبول نکردن و فقط سند ملک مسکونی می خوان! اونم باید مالکش بره محضر، وثیقه تو سندش نوشته بشه و بازرس وزارتی بره خونرو ببینه!
    جالبه سند 300، 400 میلیونی که یه وام کوچیک باهاش گرفتن رو هم قبول نمی کنن! خیلی سخت گیری می کنن. :"(
    Dream, Believe, Achieve!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام، ممنون از اطلاعات خوبتون. شما یا آشنایانتون تجربه چونه زنی موفق دارین؟ اگه جواب میده از اونور دنیا (یعنی محل طرحم!!) برم وزارتخونه..؟
    تلفنی سند زمین غیر مسکونی و مسکونی رو ازم قبول نکردن و فقط سند ملک مسکونی می خوان! اونم باید مالکش بره محضر، وثیقه تو سندش نوشته بشه و بازرس وزارتی بره خونرو ببینه!
    جالبه سند 300، 400 میلیونی که یه وام کوچیک باهاش گرفتن رو هم قبول نمی کنن! خیلی سخت گیری می کنن. :"(
    سلام
    راستش فک کنم این ارسال رو خیلی وقت پیش در پاسخ به یکی از بچه ها که هیچ راهی نداشت گفتم!
    بهرحال چونه زنی آخرین راه است موارد مشابه دیگه داشتم ولی این مورد نه!

بهرحال اگه شما هم هیچ راه دیگری ندارید دوباره تلفنی تماس بگیرید بهشون بگید که من چنین سندی ندارم پول هم به این مبلغ که گفتید ندارم بگویید که یک تازه فارغالتحصیل اینهمه پول از کجا باید بیاره؟ تازه سند هم نداریم! باید سند خونه پدر ومادر رو بدهیم! بگویید تلفن وصل کنند به اداره حقوقی وزارت و با کارشناسان حقوقی مربوطه مشکلتون رو مطرح کنید. اگر نشد با رییس اداره حقوقی تلفنی صحبت کنید نمی دونم کدوم دکتر هست. از همین خانم اجاقی شماره مستقیم اداره حقوقی رو بپرسید تا نخواهید پشت تلفن معطل بشید.

نهایتا اگه تلفنی اوکی نشد. حضوری بروید البته قبلش بپرسید رییس اداره حقوقی چه روزهایی هستند. باید زحمت یه سفر تحمل کنید. البته انقدر باید بروید و بیایید وزارت. تازه اول راهید لووووووووووووول

موفق باشی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

دوستان عزیز سلام
    قابل توجه کسایی که میخوان مدارکشونو آزاد کنن.
    من دانشجوی فوق لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. بنده طرح نداشتم و فقط تعهد آموزش رایگان داشتم. تنها گیر من سر نیاز وزارت خونه به من بود. کارشناس اون قسمت خانمی به نام امنیت پرست هستش و مسئول امور هیئت علمی هم دکتر اسدی. اگر اینا به شما نیاز نداشته باشن امور هیئت علمی نامه میزنه به خدمات آموزش که مدارکتونو بهتون بدن. اگه هم ندادن فقط باید سیریش بشید.بارتی. پول. چه میدونم. کوتاه نیایید خواهشا. چون تو وزارت خونه واقعا قانون خاصی وجود نداری و خییییییییییلی خرتوخره. خیالتون راحت که مدارکو بهتون میدن. فقط باید فشار بیارید بهشون. دوستان لطف کنن به هر طریقی که میتونن به اینا فشار بیارن تا اینا مجبور بشن یه قانون وضع کنن و جلوی پیشرفت جوونای مردمو نگیرن. بازم تکرار میکنم کسی نا امید نشه. اینا فقط هدفشون اینه که اذیت کنن.خیالتون راحت. پس اگه کوتاه بیایید خودتون ضرر کردید و نه هیچ کس دیگه.
    سوالی بود در خدمتتونم

Junior Member

با سلام/دوستان کسی اینجا میدونه هزینه خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت چقدر هست؟و اینکه ایا شبانه هم داره یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elmaster نمایش پست ها
    با سلام/دوستان کسی اینجا میدونه هزینه خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت چقدر هست؟و اینکه ایا شبانه هم داره یا خیر؟
    سلام.
    فقط هزینه تعهد آموزش رایگان که اگه بخوای وصیقه بذاری سالی 1500،000 تومن میشه. اگه هم سربازی رفتی و میخوای بخری فکر کنم ترمی 250،000 تومن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)