صفحه 21 از 66 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

درست متوجه شدم منظورتون سالی یک و نیم میلیون بود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    سلام.
    فقط هزینه تعهد آموزش رایگان که اگه بخوای وصیقه بذاری سالی 1500،000 تومن میشه. اگه هم سربازی رفتی و میخوای بخری فکر کنم ترمی 250،000 تومن.

نقل قول نوشته اصلی توسط elmaster نمایش پست ها
    درست متوجه شدم منظورتون سالی یک و نیم میلیون بود؟
    بله. واسه من 5 ترم بود که جمعا شد 3750،000 تومن

Junior Member

سلام به همگی. امیدوارم که بتونم از راهنمایی شما استفاده کنم. من پزشک فارغ التحصیل بهمن ماه سال 89 هستم. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور وثیقه گذاشتم( اردیبهشت 90) و دانشنامه و ریز نمرات رو گرفتم. متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم و به دلیل مشکلات سلامت پدرم نتونستم طرح رو هم شروع کنم. الان دارم طرحم رو شروع می کنم. کسی اطلاعی داره که نهایتا امکانش هست وثیقه رو پس بگیرم یا نه و همه مبلغ وثیقه رو از دست دادم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blancura نمایش پست ها
    سلام به همگی. امیدوارم که بتونم از راهنمایی شما استفاده کنم. من پزشک فارغ التحصیل بهمن ماه سال 89 هستم. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور وثیقه گذاشتم( اردیبهشت 90) و دانشنامه و ریز نمرات رو گرفتم. متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم و به دلیل مشکلات سلامت پدرم نتونستم طرح رو هم شروع کنم. الان دارم طرحم رو شروع می کنم. کسی اطلاعی داره که نهایتا امکانش هست وثیقه رو پس بگیرم یا نه و همه مبلغ وثیقه رو از دست دادم؟
    شما طرحت که تموم شد، وثیقت رو پس میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون. واقعا خوشحالم کردید. من وزراتخونه که زنگ زدم هر کسی یه چیزی بهم گفت. یکی میگه باید قبل از 12 ما از زمان وثیقه گذاشتن طرح رو شروع میکردی و حالا که نکردی آخرش بهت پس نمیدیم. یکی میگه نه اون 6 ماهه. یکی میگه نه 14 ماهه. زنگ میزنم آموزشی میگه از حقوقی بپرس. زنگ میزنم حقوقی میگه از آموزشی بپرس.
    واقعا احساس کردم این همه که زحمت کشیدم هیچی که نشد هیچ، فقط همه چی رو از دست دادم.
    حالا اگر کسی قبلا این کارو کرده پس من امیدوار باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

سلام، حضوری پیگیری کنید ایشالا نتیجه می گیرین. نا امید نشین.
    منم چند روز دیگه می رم که وثیقه بگذارم. ممکنه بگین چه مراحلی رو طی کردین؟ نهایتا دانشنامه و ریزنمرات رو وزارتخونه بهتون داد یا دانشگاهتون؟
    اجازه پست مدارک رو توسط خودمون می دن یا خودشون (دانشگاه/وزارت) به دانشگاه های خارجی مطلوب ما می فرستن؟
    ممنون
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اگر وسط طرح وثیقه بگذاریم و مدرکمونو ترجمه کنیم و به وزارت خونه برگردونیم؛ بعد از اتمام طرح که می خواهیم وثیقه رو آزاد کنیم، اگر نخواهیم که اصل مدرکمونو بگیریم باز هم باید تعهدات (تحصیل رایگان) رو بخریم؟
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام، حضوری پیگیری کنید ایشالا نتیجه می گیرین. نا امید نشین.
    منم چند روز دیگه می رم که وثیقه بگذارم. ممکنه بگین چه مراحلی رو طی کردین؟ نهایتا دانشنامه و ریزنمرات رو وزارتخونه بهتون داد یا دانشگاهتون؟
    اجازه پست مدارک رو توسط خودمون می دن یا خودشون (دانشگاه/وزارت) به دانشگاه های خارجی مطلوب ما می فرستن؟
    ممنون
    شما باید برید وزارت بهداشت طبقه 6 درخواست بدید. اگر بخواهید وثیقه بانکی بگذارید باید با خانم درویش صحبت کنید بعد یه سری مراحل داره از این اتاق به اون اتاق که همون روز انجام میشه و از دفتر حقوقی وزارت شما رو می فرستن بانک که وثیقه رو بگذارید. هر بانکی می تونید انجام بدید ولی خودشون توصیه می کنند که بانک ملت شعبه وزارت بهداشت بدید. پول رو به راحتی ازتون می گیرند. بعد شما رو با یه نامه می فرستند دانشگاه خودتون. اونجا دانشنامه و ریز نمرات رو از دانشگاه می گیرید. بعد باید دوباره ببیرید وزارت که مهر قابل ترجمه می باشد براتون بزنند پشتش.
    اگر بخواهید وثیقه ملکی بگذارید اون اول که رفتید طبقه 6 باید برید پیش یه خانم بی اعصابی که بغل دست خانم درویش تشریف دارند. درخواست میدید و یه کم این اتاق اون اتاق بعدش شما رو می فرستند دانشگاه خودتون و باید مراحل بعدی رو با دفتر حقوقی دانشگاهتون پیگیری کنید.
    دانشنامه و ریزنمرات رو در هرصورت از اداره دانش آموختگان دانشگاه خودتون تحویل می گیرید.
    پست مدارک هم با خودتون. اونا دخالتی نمی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

شما باید برید وزارت بهداشت طبقه 6 درخواست بدید. اگر بخواهید وثیقه بانکی بگذارید باید با خانم درویش صحبت کنید بعد یه سری مراحل داره از این اتاق به اون اتاق که همون روز انجام میشه و از دفتر حقوقی وزارت شما رو می فرستن بانک که وثیقه رو بگذارید. هر بانکی می تونید انجام بدید ولی خودشون توصیه می کنند که بانک ملت شعبه وزارت بهداشت بدید. پول رو به راحتی ازتون می گیرند. بعد شما رو با یه نامه می فرستند دانشگاه خودتون. اونجا دانشنامه و ریز نمرات رو از دانشگاه می گیرید. بعد باید دوباره ببیرید وزارت که مهر قابل ترجمه می باشد براتون بزنند پشتش.
    اگر بخواهید وثیقه ملکی بگذارید اون اول که رفتید طبقه 6 باید برید پیش یه خانم بی اعصابی که بغل دست خانم درویش تشریف دارند. درخواست میدید و یه کم این اتاق اون اتاق بعدش شما رو می فرستند دانشگاه خودتون و باید مراحل بعدی رو با دفتر حقوقی دانشگاهتون پیگیری کنید.
    دانشنامه و ریزنمرات رو در هرصورت از اداره دانش آموختگان دانشگاه خودتون تحویل می گیرید.
    پست مدارک هم با خودتون. اونا دخالتی نمی کنند.
    سلام دوست عزیز، ممنون از توضیحاتتون. شما کدوم روش رو استفاده کردین؟ اداره حقوقی وزارت خونه سورپریزم کرد و گفت باید سند باید 80 میلیونی باشه تا تعهد 40 میلیونی بده! برای شما هم همینطور بود؟
    آیا میشه با گذاشتن سند ملکی در بانک، ضمانت بانکی گرفت؟ یا باید حتما 40 میلیون نقد گذاشت؟
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون از توضیحاتتون. شما کدوم روش رو استفاده کردین؟ اداره حقوقی وزارت خونه سورپریزم کرد و گفت باید سند باید 80 میلیونی باشه تا تعهد 40 میلیونی بده! برای شما هم همینطور بود؟
    آیا میشه با گذاشتن سند ملکی در بانک، ضمانت بانکی گرفت؟ یا باید حتما 40 میلیون نقد گذاشت؟
    من 40 میلیون وثیقه بانکی گذاشتم. علاوه بر آن هم 4 میلیون (10 درصد مبلغ وثیقه) اضافه دادم که بانک میگیره و جزء وثیقه نیست و در هر صورت در آخر برگردانده خواهد شد ولی در طی مدتی که حساب باز باشه اون 4 میلیون قابل برداشت نیست.
    بانک سند ملکی نمی گیره.
    وثیقه ملکی هم باید حداقل معادل 40 میلیون تومان ارزش می داشت.کارشناس که دانشگاه محل تحصیل تون معرفی می کنه ارزیابی میکنه ملک رو و بعد میرید دفترخانه تعهد محضری میدید. این قضیه 80 میلیون رو در جریانش نیستم. قبلا اینجوری نبود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)