صفحه 22 از 66 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اگر وسط طرح وثیقه بگذاریم و مدرکمونو ترجمه کنیم و به وزارت خونه برگردونیم؛ بعد از اتمام طرح که می خواهیم وثیقه رو آزاد کنیم، اگر نخواهیم که اصل مدرکمونو بگیریم باز هم باید تعهدات (تحصیل رایگان) رو بخریم؟
    بله!! باید پولش رو بدین!!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blancura نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون. واقعا خوشحالم کردید. من وزراتخونه که زنگ زدم هر کسی یه چیزی بهم گفت. یکی میگه باید قبل از 12 ما از زمان وثیقه گذاشتن طرح رو شروع میکردی و حالا که نکردی آخرش بهت پس نمیدیم. یکی میگه نه اون 6 ماهه. یکی میگه نه 14 ماهه. زنگ میزنم آموزشی میگه از حقوقی بپرس. زنگ میزنم حقوقی میگه از آموزشی بپرس.
    واقعا احساس کردم این همه که زحمت کشیدم هیچی که نشد هیچ، فقط همه چی رو از دست دادم.
    حالا اگر کسی قبلا این کارو کرده پس من امیدوار باشم.
    ببین. اونجا در و پیکر نداره. شما که طرحت تموم شد گواهی پایان طرح میبری و وثیقه رو میگیری. کسی اونجا حال نداره چک کنه که تو چند ماه بعد از وثیقه طرحت رو شروع کردی. اگه هم گیر دادن مث تمام مسایل اداری ایران با یه کم دوندگی رفع میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

سلام،
    چند تا نکته در مورد آزاد کردن مدارک پزشک عمومی که هیچ جا بهمون نمیگن:
    1. سند ملکی برای وثیقه باید ارزشش دو برابر میزان تعهد باشه یعنی 80 میلیون...
    2. برای ضمانت بانکی به دلیل مکاتبه نکردن وزارت بهداشت با بانکها، گرفتن ضمانت نامه از بانکهایی غیر از بانک ملت شعبه وزارت خونه خیلی سخته ولی ممکنه (من گرفتم).
    3. اگه می خواهید از پولی که تو حساب می خوابونید سود بگیرین باید 110% مبلغ تعهد رو بسپرید.
    4.بعد از سپردن ضمانت بانکی وزارت خونه یه نامه می زنه به دانشگاهتون. دانشگاه بهتون میگه با صندوق رفاه تصفیه کنین و بعد آماده شدن دانشنامتون و امضای روسای دانشگاه و دانشکده مدارک رو به طور محرمانه پست پیشتاز می کنه به وزارتخونه. شاید بتونین چونه بزنین و پاکت مهر و موم شده رو خودتون ببرین وزارتخونه. (من گرفتم!)
    5. برای گرفتن پاکت از دانشگاهتون و ارسال مدارک برای پذیرش باید از وزارتخونه اقدام کنید: تکمیل فرم 12 (از طبقه 6-خانم تهرانی بگیرین)، 1 قطعه عکس 6*4، کپی پاسپورت و بعد یکی دو هفته جوابش میاد.
    Dream, Believe, Achieve!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام،
    چند تا نکته در مورد آزاد کردن مدارک پزشک عمومی که هیچ جا بهمون نمیگن:
    1. سند ملکی برای وثیقه باید ارزشش دو برابر میزان تعهد باشه یعنی 80 میلیون...
    سند من 4-5 میلیون بیشتر از مبلغ ارزش خورده بود. اینو بر چه اساسی میگی؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلان عرفان
    راست میگه البته نه دقبقا دو برابر ولی خوب باید بیشتر از مبلغ مورد نظر اونها باشه ! دلیلشون هم اینه که ممکنه ملکتون قیمتش افت کنه و شاید بخوان چند سال دیگه اگه کسی تاخیر کردهزینه دیرکرد هم ازش بگیرن. البته جای نگرانی نیس به همون کارشناسی که میاد ملک رو قیمت بزنه بگید واسه ادامه تحصیل می خواهید تا قیمت ملکتون را بالا بزنه! یه شیرنی هم بهش بدید تا قیمتش رو 10-20 میلیونی بیشتر وارد کنه.

والا از متهم هم اینطوری وثیقه نمی گیرند که این وزارت بهداشت داره اینطوری میکنه . شعورشو درآوردن دیگه!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

erfan1985 آواتار ها

یه نکته ای اشاره کنم که اکثرا بهش دقت نمیکنن.
    وثیقه وزارت بهداشت در مقابل 2 سال زندگی شما بی نهایت بی ارزشه.
    من وقتی وثیقه گذاشتم مبلغش 30 میلیون تومن و معادل 30 هزار دلار بود. این مبلغ بعد از گذشت یک سال، الان 14 هزار دلار هم ارزش نداره و تا چند سال دیگه قطعا بی ارزش تر هم میشه. این در حالیه که این وثیقه حتی ارزش اینو نداره که واسش برگردی ایران. با مدرک مستر حد اقل ماهی 3-4 هزار دلار حقوق دارید که طی 4-5 ماه به اندازه کل مبلغ وثیقه میرسه. تازه اگه پول ایران بی ارزش تر نشه که بعیده نشه! در حالی که اگه ایران برگردی باید 2 سال با حقوق مذخرف (فکر نمیکنم بیشتر از 500 دلار بشه در ماه....) کار کنید تا وثیقه ازاد شه!
    خلاصه در گذاشتن وثیقه دریغ نکنید!!!!

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

دوستانی که منطقه 2 یا 3 بودن در جریانن که مبلغ خرید مدرکشون خیلی بیشتر از بجه های منطقه 1 هست. اما یک نکته: ممکنه شما وقتی در دانشگاه قبول شدید از سهمیه مناطق استفاده نکرده باشید. یعنی اگر منطقه 1 هم می بودید به دلیل رتبه خوبتون، در همون دانشگاه قبول می شدید! حالا از کجا بفهمیم که حین قبول شدن در اون دانشگاه از سهمیه مناطق استفاده نکرده بودیم؟ می رید آموزش دانشگاه و می گید یک نامه خطاب به سازمان سنجش برایاستعلام این موضوع بهتون بدن. اونوقت این نامه رو خودتون می برید تهران، سازمان سنجش و اونا 2-3 هفته بعد، خودشون جواب این استعلام رو می فرستن آموزش دانشگاهتون و اگر بگن که ایشون از سهمیه مناطق استفاده نکرده، این یعنی چند میلیون سود شما! این تجربه بسیار گرانبهاست، لطفا به دوستانتان اطلاع بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    به استناد نامه ای از وزارت خونه فرستادن به دانشگاهمون و توش 80 میلیون ذکر شده بود! شاید قبلا اینقدر سخت نمی گرفتن...
    Dream, Believe, Achieve!

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام
    دوستان عزیز من یک دوستی دارم که داروسازی شیراز می خونه
    شرایطش طوری بوده موقع انتخاب رشته که باید الان سه برابر زمان تحصیلش توی شهر خودش (بندر عباس) خدمت کنه تا مدرکش رو بهش بدن

حالا اگر این دوستم بخواد برای ادامه تحصیل بره، با توجه به اینکه بعد از فارغ التحصیلی مدرکش رو بهش نمی دن باید چه کار کنه؟
    چه راه هایی پیشنهاد می کنید؟

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من یک دوستی دارم که داروسازی شیراز می خونه
    شرایطش طوری بوده موقع انتخاب رشته که باید الان سه برابر زمان تحصیلش توی شهر خودش (بندر عباس) خدمت کنه تا مدرکش رو بهش بدن

حالا اگر این دوستم بخواد برای ادامه تحصیل بره، با توجه به اینکه بعد از فارغ التحصیلی مدرکش رو بهش نمی دن باید چه کار کنه؟
    چه راه هایی پیشنهاد می کنید؟

سلام . باید وصیغه بذاره. من رفتم از وزارت بهداشت پرسیدم. 40 میلیون باید بذاره. تا مدرکش را یک هفته بهش بدن تا ببره بده دارالترجمه بعد برش گردونه.
    ویرایش توسط maxi1 : August 13th, 2017 در ساعت 05:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)