صفحه 23 از 66 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط gheimati757 نمایش پست ها
    سلام . باید وصیغه بذاره. من رفتم از وزارت بهداشت پرسیدم. 40 میلیون باید بذاره. تا مدرکش را یک هفته بهش بدن تا ببره بده دارالترجمه بعد برش گردونه.
    زنده باد
    بعد که مدرک رو برگردوند 40 ملیون رو بهش بر می گردونن ؟

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    زنده باد
    بعد که مدرک رو برگردوند 40 ملیون رو بهش بر می گردونن ؟
    نه. پول را تا زمانی که طرح نره برنمی گردونن چون مدرک پیش اون ها گرو می مونه.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من یک دوستی دارم که داروسازی شیراز می خونه
    شرایطش طوری بوده موقع انتخاب رشته که باید الان سه برابر زمان تحصیلش توی شهر خودش (بندر عباس) خدمت کنه تا مدرکش رو بهش بدن

حالا اگر این دوستم بخواد برای ادامه تحصیل بره، با توجه به اینکه بعد از فارغ التحصیلی مدرکش رو بهش نمی دن باید چه کار کنه؟
    چه راه هایی پیشنهاد می کنید؟
    اگر مشکل سربازی نداشته باشند خوب می تونن وثیقه بگذارند ولی خب مبلغ وثیقشون در مقایسه با بقیه افراد بیشتر خواهد و قتی که درسشون خارج تمام شد باید برگردند ایران و به تعهداتشان عمل کنند در غیر اینصورت وثیقشون به اجرا گذاشته خواهد شد.

در مورد آزاد سازی مدارک از طریق وثیقه می تونند به اداره دانش اموختگان دانشگاههای علوم پزشکی جهت اطلاعات بیشتر مراجعه نمایند، اگرم اونجا اطلاعات خوبی نداشتند می تونند با یکی از دوشماره زیر تماس بگیرند 02182452367==021814522367 خانم درویش هستند در وزرات بهداشت ،شهرک غرب، امیدورام شماره عوض نشده باشه، اگه مسولش عوض شده باشه شماره مستقیم مسولش را ازشون بگیرید

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Senior Member baharina آواتار ها

سلام. به من گفته ان که به ازای 2سال طرح فقط 6میلیون از 40میلیون مبلغ ودیعه کم میشه؟یعنی درنهایت برای ازادکردن مدرک پزشکی باید 34میایون پرداخت؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    سلام. به من گفته ان که به ازای 2سال طرح فقط 6میلیون از 40میلیون مبلغ ودیعه کم میشه؟یعنی درنهایت برای ازادکردن مدرک پزشکی باید 34میایون پرداخت؟
    احتمالا برعکسه. یعنی فقط 6 میلیون میمونه. ازمنابع موثق سوال کنید. امور تعهدات وزارت بهداشت.

Junior Member

سلام
    کسی از مراحل آزادسازی مدرک PhD بیوتکنولوژی که هنوز تعهدات خدمتشون تموم نشده (در زمان تحصیل بورسیه خاص بودم) اطلاعی داره؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2326 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از مراحل آزادسازی مدرک PhD بیوتکنولوژی که هنوز تعهدات خدمتشون تموم نشده (در زمان تحصیل بورسیه خاص بودم) اطلاعی داره؟
    یه کم سخته. اول باید از وزارت بهداشت نامه عدم نیاز بگیری. بعد وثیقه بذاری که مبلغش هم زیاده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

آیا بعد اتمام طرح پزشکی ممکنه بجای خرید تعهدات به جاش وثیقه گذاشت؟ مبلغ وثیقه یا سند چقدر باید باشه؟
    Dream, Believe, Achieve!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    آیا بعد اتمام طرح پزشکی ممکنه بجای خرید تعهدات به جاش وثیقه گذاشت؟ مبلغ وثیقه یا سند چقدر باید باشه؟
    جوابش رو بهتره از وزارت بپرسی. احتمال میدم که نشه. مبلغش اون قدر نیست که ارزش وثیقه داشته باشی. کسی واسش بر نمیگرده تا 7-10 سال به خاطر کمتر از 10 میلیون کار کنه. واسه همین احتمال وثیقه گرفتن وزارت ازش کمه.

Junior Member helious آواتار ها

سلام دوستان
    من حدود یک هفته هستش که هر چی میرم اداره فارغ التخصیلان واسه ریز نمره میگن باید نظام وظیفت مشخص شده باشه
    حالا من یه موسسه رو پیدا کردم که میگه برای مالزی پذیرش رو بدون ریز نمره میگیره و قاعدتا بعد از پذیرش به من گواهی اشتغال تحصیل میده دانشگاه مالزی.حالا سوال من اینه که از دوستان کسی میدونه که با اون گواهی اشتغال به تحصیل(دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت) من میتونم از نظام وظیفه معافیت تحصیلی بگیرم تا اینا مدرکمو بهم بدن واسه ثبت نام؟یعنی آیا وزارت بهداشت گواهی اشتغال به تحصیل من رو تایید میکنه که من برم نظام وظیفه؟
    راستش قسمت آموزش گفت باید بری تهران بپرسی ولی گفتم شاید کسی از دوستان اطلاعاتی داشته باشه
    ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)