صفحه 24 از 66 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط helious نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک هفته هستش که هر چی میرم اداره فارغ التخصیلان واسه ریز نمره میگن باید نظام وظیفت مشخص شده باشه
    حالا من یه موسسه رو پیدا کردم که میگه برای مالزی پذیرش رو بدون ریز نمره میگیره و قاعدتا بعد از پذیرش به من گواهی اشتغال تحصیل میده دانشگاه مالزی.حالا سوال من اینه که از دوستان کسی میدونه که با اون گواهی اشتغال به تحصیل(دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت) من میتونم از نظام وظیفه معافیت تحصیلی بگیرم تا اینا مدرکمو بهم بدن واسه ثبت نام؟یعنی آیا وزارت بهداشت گواهی اشتغال به تحصیل من رو تایید میکنه که من برم نظام وظیفه؟
    راستش قسمت آموزش گفت باید بری تهران بپرسی ولی گفتم شاید کسی از دوستان اطلاعاتی داشته باشه
    ممنون میشم از راهنماییتون
    رشته شما چی هست؟ واسه چه مقطعی پذیرش گرفتین؟

Junior Member helious آواتار ها

رشته شما چی هست؟ واسه چه مقطعی پذیرش گرفتین؟
    دوست عزیز من هنوز پذیرش نگرفتم.گفتم یه موسسه هستش که میگه واسه مالزی با ریزنمرات غیر رسمی هم پذیرش میگیره
    البته رشته من کارشناسی تغذیه هست که طرح نداره و واسه ارشد میخوام ادامه تحصیل بدم
    حالا اگه من با ریز نمره غیر رسمی پذیرش گرفتم و دانشگاه مالزی گواهی اشتغال به تحصیل داد وزارت بهداشت این گواهی رو تایید میکنه که من برم نظام وظیفه وثیقه بزارم واسه سربازی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

دوست عزیز من هنوز پذیرش نگرفتم.گفتم یه موسسه هستش که میگه واسه مالزی با ریزنمرات غیر رسمی هم پذیرش میگیره
    البته رشته من کارشناسی تغذیه هست که طرح نداره و واسه ارشد میخوام ادامه تحصیل بدم
    حالا اگه من با ریز نمره غیر رسمی پذیرش گرفتم و دانشگاه مالزی گواهی اشتغال به تحصیل داد وزارت بهداشت این گواهی رو تایید میکنه که من برم نظام وظیفه وثیقه بزارم واسه سربازی؟
    شما به جای اینکه تهران بری بهتره یه زنگ بزنی ازشون بپرسی.

دوست عزیز Renegade شما نظری ندارید در این مورد؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

دوست عزیز Renegade شما نظری ندارید در این مورد؟
    دو حالت وجود داره: 1- یا رشته شما و وزارت علوم داره 2- یا نداره. اگر وزارت علوم رشته شما و داره مشکلی نیست چون می تونید از طریق این وزارت خونه همه کار ها و انجام بدید، اما اگر فقط رشته شما در وزارت بهداشت هست، من نمی دونم که چه اتفاقی خواهد افتاد و بهترین کار همونی که erfan1985 گفته است که زنگ بزنید و بپرسید

دیروز زنگ زدم وزارت بهداشت با خانم اجاقیان صحبت کردم گفتم میخوام خارج از کشور واسه ارشد ادامه تحصیل بدم ولی سربازی نرفتم چیکار کنم؟گفت اگه رشتت طرح نداره میتونی واسه سربازیت وثیقه بذاری و بعدش مدارکتو آزاد کنی ولی نمیدونست مراحلش چجوریه.گفت با اقای منفرد صحبت کن اون کامل در جریانه ولی هرچی از دیروز تا الان زنگ زدم گوشیو بر نمیداره.کسی از دوستان مثل من نیست که رشتش طرح نداشته باشه و مشکل منو داشته بتونه بره وزارت خونه بپرسه؟من اصفهان هستم اگه تهران بودم میتونستم برم

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام، من که 3 ماه پیش همون 40 میلیون گذاشتم. احتمالا افزایش شایعس. از خانم درویش یا اوجاقیان تو وزارتخونه دقیقشو بپرسین. هزینه تعهد تحصیل رایگان بستگی به سهمیه مناطق قبولیتون داره. اگه منطقه 1 بودین (خونتون) میشه حدود 3.25 میلیون و اگه منطقه 2 بودین حدود 6.5 میلیون.
    ببخشيد دوباره ميپرسم، پس با اين حساب بعد ١٨ماه طرح با ٣ميليون ميشه مدرك و ريزنمرات رو گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    ببخشيد دوباره ميپرسم، پس با اين حساب بعد ١٨ماه طرح با ٣ميليون ميشه مدرك و ريزنمرات رو گرفت؟
    بله. البته اینا که گفتم حدودیه. از مسئول دانش آموختگان دانشگاهتون بخوایین براتون دقیق حساب می کنه. (طرح رو هر جا برین، با هر ضریب محرومیتی، 2 سال از تعهد کم می کنه).
    Dream, Believe, Achieve!

هفته پیش رفتم تهران وزارت بهداشت پرسیدم من که رشتم کارشناسیه و طرح هم نداره آیا میتونم بعد از خرید آموزش رایگان واسه سربازی وثیقه بزارم و دانشنامه رو آزاد کنم؟از چند نفر پرسیدم هر کی یه جوابی داد

از اقای منفرد پرسیدم گفت نمیشه.گفت اگه بتونی پذیرش توی یه رشته ای بگیری که مربوط به وزارت علوم باشه میتونی وثیقه بزاری.حتی یه بخشنامه بود که توش خود نظام وظیفه گفته بود که اگه هر کسی چه وزارت بهداشتی چه وزارت علومی بخواد خارج از کشور ادامه تحصیل بده میتونه وثیقه بزاره و باید دانشنامه رو بهش بدن.ولی وقتی بخشنامه رو نشونش دادم گفت وزارت علوم قبول کرده ولی وزارت بهداشت قبول نکرده این بخشنامه رو(مسخره ها خودشون میگن باید نظام وظیفت مشخص شده باشه تا دانشنامه رو بهتون بدیم بعدش میگن ما قبول نداریم این بخش نامه ها رو روانین به خدا)

از خانم اجاقیان قسمت فارغ التحصیلان پرسیدم گفت اره مشکلی نداره . میتونی هزینه تحصیل رایگان رو بخری بعد وثیقه بزاری واسه سربازیت و بعدش مدارکت رو آزاد کنی
    از خانم عباسی بخش تایید مدارک هم پرسیدم زنگ زد از رییس پرسید گفت مشکلی نداره

حالا من موندم چیکار کنم.زور داره 1 ترم مرخصی بگیرم بشینم زبان بخونم بعدش کلی دهن خودمو سرویس کنم پذیرش بگیرم آخرش اینا بگن مدارکتو بهت نمیدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

هفته پیش رفتم تهران وزارت بهداشت پرسیدم من که رشتم کارشناسیه و طرح هم نداره آیا میتونم بعد از خرید آموزش رایگان واسه سربازی وثیقه بزارم و دانشنامه رو آزاد کنم؟از چند نفر پرسیدم هر کی یه جوابی داد
    وزارت بهداشت همینه.. هر کی هر کی! خانم اوجاقیان براتون پروتده تشکیل می ده. بنابراین فکر کنم مشکلی نباشه. با خانم تهرانی هم صحبت کنید(بخش دانش آموختگان) و در ضمن با دانشگاه محل تحصیل هم چک کنید.
    Dream, Believe, Achieve!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)