صفحه 28 از 66 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    islamic azad university of pharmacy

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

اما دوست من سر دو هفته گرفت و رفت از ایران. حالا شما اطلاع داری که میدن بدون دفاع یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1 نمایش پست ها
    اما دوست من سر دو هفته گرفت و رفت از ایران. حالا شما اطلاع داری که میدن بدون دفاع یا نه؟
    نه! چون خود دفاع نمره داره. نمیتونن که جای نمرش رو خالی بزارن. این دیگه رسمی نیست. ممکنه دوست شما ریز نمره غیر رسمی گرفته باشه. تا جایی که میدونم تا طرح نرید یا وثیقه نذارید هیچ مدرکی که بشه باهاش ثابت کرد دانشجو بودید بهتون نمیدن. یه گواهی موقت میدن و روش مینوسین غیر قابل ترجمه. با دانشگاهتون دوباره مشاوره کنید.

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

دوستان من در ادامه پیگیری کارام تو وزارت بهداشت به اینجا رسیدم که یکی از دانشگاه ها اعلام نیاز کرده و به هیچ عنوان هم راضی نمیشه به من عدم نیاز بده وزارت بهداشت هم میگه مدرکتو نمیدم باید وثیقه بذاری و از اون طرف هم مسءول وثیقه خانم عباسی میگه سعی کن حتما بخری وثیقه دردسر میشه برات خلاصه موندم چیکار کنم... این چیزا رو محض اطلاع برای آیندگان نوشتم چون میدونم کسی اینجا در جریان نیس که به من کمکی کنه و منتظر جواب نخواهم بود .. حداقل خودم به خودم دلداری بدم

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    دوستان من در ادامه پیگیری کارام تو وزارت بهداشت به اینجا رسیدم که یکی از دانشگاه ها اعلام نیاز کرده و به هیچ عنوان هم راضی نمیشه به من عدم نیاز بده وزارت بهداشت هم میگه مدرکتو نمیدم باید وثیقه بذاری و از اون طرف هم مسءول وثیقه خانم عباسی میگه سعی کن حتما بخری وثیقه دردسر میشه برات خلاصه موندم چیکار کنم... این چیزا رو محض اطلاع برای آیندگان نوشتم چون میدونم کسی اینجا در جریان نیس که به من کمکی کنه و منتظر جواب نخواهم بود .. حداقل خودم به خودم دلداری بدم
    وثیقه درد سر نمیشه. مثبت فکر کن. معنیش اینه که اگه برگردی 100 درصد تو یه دانشگاه برات کار هست. و اگه بر نگردی هم که این مبالغ وثیقه اندازه حقوق یک ماه شما در خارج هس (شاید هم کمتر!! با بی ارزش تر شدن پول ایران)

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    وثیقه درد سر نمیشه. مثبت فکر کن. معنیش اینه که اگه برگردی 100 درصد تو یه دانشگاه برات کار هست. و اگه بر نگردی هم که این مبالغ وثیقه اندازه حقوق یک ماه شما در خارج هس (شاید هم کمتر!! با بی ارزش تر شدن پول ایران)
    اخه به من گفت ملک باید وثیقه بذاری و اگه برنگردی حتما ملک رو از دست میدی اصلا من راجع به وثیقه چیزی نمیدونم میشه یکم توضیح بدید... وثیقه واسه طرح شنیده بودم اما وثیقه واسه تعهد تحصیل رایگان دیگه چیه نمیدونم؟!!!!!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    اخه به من گفت ملک باید وثیقه بذاری و اگه برنگردی حتما ملک رو از دست میدی اصلا من راجع به وثیقه چیزی نمیدونم میشه یکم توضیح بدید... وثیقه واسه طرح شنیده بودم اما وثیقه واسه تعهد تحصیل رایگان دیگه چیه نمیدونم؟!!!!!
    میتونه پول هم باشه ولی اکثرا ملک رو ترجیح میدن. چیزی رو از دست نمیدی نگران نباش. راستش منم دقیق نمیدونم وثیقه تحصیل رایگان چیه. چون معمولا تحصیل رایگان رو میخرن. هر چی باشه نباید زیاد باشه. قطعا زیر 10 میلیون هست معادل 2-3 هزار دلار که 1/4 حقوق یه ماه شما اینجا به عنوان تازه کار خواهد بود و همون بهتر که از دستش بدی!!!! تا اینکه به خاطرش برگردی و برای این مبلغ نا چیز ازت چند سال بیگاری بکشن.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ممنون می شم اگر از اساتید راهنمایی کنند.
    من 6 ماه دیگه فارق التحصیل می شم پزشکی عمومی . می خواستم بدونم اگه بخوام برای تخصص برم آلمان
    باید حتما طرح رو گذرانده باشم؟ آیا امکان خرید طرح یا وثیقه برای آزاد سازی اون هست؟
    آیا برای شروع تخصص در خارج از ایران باید حتما پروانه دائم داشته باشم؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vand نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنون می شم اگر از اساتید راهنمایی کنند.
    من 6 ماه دیگه فارق التحصیل می شم پزشکی عمومی . می خواستم بدونم اگه بخوام برای تخصص برم آلمان
    باید حتما طرح رو گذرانده باشم؟ آیا امکان خرید طرح یا وثیقه برای آزاد سازی اون هست؟
    آیا برای شروع تخصص در خارج از ایران باید حتما پروانه دائم داشته باشم؟
    شما با وثیقه مدرکتون رو ازاد میکنید. نیازی به پروانه دایم نیست. پروانه ایران به درد خارج نمیخوره.

Junior Member

سلام ددلاین دانشگاهی که من می خوام پذیرش بگیرم 24 ابان هست ولی من بهمن فارغ التحصیل می شم به نطرتون بم پذیرش می دن؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda90 نمایش پست ها
    سلام ددلاین دانشگاهی که من می خوام پذیرش بگیرم 24 ابان هست ولی من بهمن فارغ التحصیل می شم به نطرتون بم پذیرش می دن؟
    بله . مشکل خاصی نیست. به شرطی که دانشگاهتون راضی بشه ریزنمرات شما رو برای اونجایی که اپلای می کنید بفرسته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)