صفحه 29 از 66 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

سلام دوستان
    من چند ماه قبل سوالمو مطرح كردم. اما ميخوام دوباره نظرتونو بدونم
    كارشناسي مامايي دانشگاه ازاد خوندم. و الان 15 ماه از طرحمو گذروندم. ارشد مديريت قبول شدم و براي ثبت نام بهم گفتن مدرك كارشناسي بيار. من چون دارم طرح ميگذرونم دانشگاه بهم مدرك نميده تا پايان طرح ببرم. انصراف هم نميتونم بدم. چون ميگن بايد 24 ماه طرح و كامل بري در صورتي كه طرح براي رشته مامايي اجباري نيست..... از طرفي هم دانشگاه كارشناسي ارشد بهم اخطار داده كه مدركمو ببرم
    ميخواستم بدونم راهي هست كه من مدركمو بدست بيارم؟ دانشگاه به تهران نامه فرستاد اما قبول نكردن. گفتن بايد پايان طرح بياره يا پروانه دايم مطب.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ava22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند ماه قبل سوالمو مطرح كردم. اما ميخوام دوباره نظرتونو بدونم
    كارشناسي مامايي دانشگاه ازاد خوندم. و الان 15 ماه از طرحمو گذروندم. ارشد مديريت قبول شدم و براي ثبت نام بهم گفتن مدرك كارشناسي بيار. من چون دارم طرح ميگذرونم دانشگاه بهم مدرك نميده تا پايان طرح ببرم. انصراف هم نميتونم بدم. چون ميگن بايد 24 ماه طرح و كامل بري در صورتي كه طرح براي رشته مامايي اجباري نيست..... از طرفي هم دانشگاه كارشناسي ارشد بهم اخطار داده كه مدركمو ببرم
    ميخواستم بدونم راهي هست كه من مدركمو بدست بيارم؟ دانشگاه به تهران نامه فرستاد اما قبول نكردن. گفتن بايد پايان طرح بياره يا پروانه دايم مطب.
    راههایی که به ذهن من میرسه:
    1- طرحتون رو تموم کنید. اگر دانشجو هستید، مرخصی بگیرید و منطقه با ضریب کم برید و هر وقت تموم شد برگردید دانشگاه. اگر هنوز شروع نکردید به تعویق بندازید اغاز تحصیل رو.
    2- وثیقه جهت ازاد سازی مدرک

اگر طرح مامایی اجباری نیس پس چرا مدارکتون رو نمیدن؟؟ در این مورد شما فقط به یه دوندگی اداری نیاز داری.
    ضمنن انصراف هم چیزی نیس که کسی از شما بپذیره یا نپذیره. شما هر وقت خواستید یه نامه میزارید روی میزشون و از فردا نمیرید سر کار.

سلام،كسي ميدونه واسه وثيقه مدرك دندانپزشكي حتمابايد ضمانت بانكي در بانك ملت شعبه وزارت بهداشت باشه يا بانكهاي ديگه در شهري ديگه هم قابل قبول هست؟ و اينكه آيا تا بحال شده كه دفتر حقوقي ميزان وثيقه رو براي كشي كم كنه،به عبارتي تخفيف بده؟ سوال ديگه اينكه اگر من بعد دو ماه مهلت ترجمه مداركو پس ندم(چون به اصلش واسه شركت تو امتحاناي كانادا نياز دارم) آيا وزارت بلافاصله وثيقه رو ضبط ميكنه يا بعد اون مهلت ٥ ساله اي كه واسه ادامه تحصيل ميده اگه برنگرديم اون موقع ضبط ميكنه؟ ممنون از دوستان

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid1989 نمایش پست ها
    سلام،كسي ميدونه واسه وثيقه مدرك دندانپزشكي حتمابايد ضمانت بانكي در بانك ملت شعبه وزارت بهداشت باشه يا بانكهاي ديگه در شهري ديگه هم قابل قبول هست؟ و اينكه آيا تا بحال شده كه دفتر حقوقي ميزان وثيقه رو براي كشي كم كنه،به عبارتي تخفيف بده؟ سوال ديگه اينكه اگر من بعد دو ماه مهلت ترجمه مداركو پس ندم(چون به اصلش واسه شركت تو امتحاناي كانادا نياز دارم) آيا وزارت بلافاصله وثيقه رو ضبط ميكنه يا بعد اون مهلت ٥ ساله اي كه واسه ادامه تحصيل ميده اگه برنگرديم اون موقع ضبط ميكنه؟ ممنون از دوستان
    1- هر بانکی میشه
    2- نه!
    3- بر طبق قانون باید بعد دو ماه بفرستن دنبالتون. ولی من موردش رو ندیدم تا حالا. خودم که 2 ماه که هیچ، 2 سال و نیمه که مدرکم دستمه و هنوز کسی سراغم نیومده!

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

با سلام دوستان عزیزکسی میتونه باتوجه به پرسشهای زیادم منوراهنمایی کنه؟​من فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه آزاد هستم تازه فارغ التحصیل شدم ولی هنوز طرح پزشکی را نگذراندم نامزدم پی آر استرالیا دارد میتوانم با گذاشتن وثیقه ازکشور خارج شوم​​​؟ با وثیقه میشود کار کرد یا حتما باید ادامه تحصیل داد تا چند سال فرصت دارم برای آزاد کردن وثیقه اگر برنگردم تکلیف پزشکی من در ایران چی میشه؟قیمت وثیقه و اینکه آیا استرالیا به پزشکی بدون سابقه کار،کار میدهد.پیشنهاد شما برای حل مشکل من چیست؟پیشاپیش از بذل مساعدت شما کمال تشکررا دارم

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanafarahzadi نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیزکسی میتونه باتوجه به پرسشهای زیادم منوراهنمایی کنه؟​من فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه آزاد هستم تازه فارغ التحصیل شدم ولی هنوز طرح پزشکی را نگذراندم نامزدم پی آر استرالیا دارد میتوانم با گذاشتن وثیقه ازکشور خارج شوم​​​؟ با وثیقه میشود کار کرد یا حتما باید ادامه تحصیل داد تا چند سال فرصت دارم برای آزاد کردن وثیقه اگر برنگردم تکلیف پزشکی من در ایران چی میشه؟قیمت وثیقه و اینکه آیا استرالیا به پزشکی بدون سابقه کار،کار میدهد.پیشنهاد شما برای حل مشکل من چیست؟پیشاپیش از بذل مساعدت شما کمال تشکررا دارم
    1-بله میتونید. به شرطی که معاف از سربازی باشید. و یا قبلا سربازی رو رفته باشی.
    2-با وثیقه مدارکتون بهتون داده میشه که بقیش به خودتون بستگی داره که بخوایید کار کنید یا تحصیل. در اکثر کشورها نمیشه قبل از گذروندن مراحل خاصی کار کرد! وثیقه گذاری با هدف ادامه تحصیل انجام میشه و شما تعهد میدی که با مدرک برگردی.
    3-چهار سال برای برگشت با مدرک جدید فرصت هست که یک سال هم میتونی تمدید کنی. اگر سر موعد با مدرک بالاتر از پزشکی عمومی برنگردی وثیقه ضبط میشه.
    4-اگر برنگردی و یا بدون مدرک برگردی برای پزشکی شما اتفاقی نمیفته. شما همچنان پزشک هستی. بعد از اینکه وثیقتون رو برداشتن بهت پروانه دائم داده میشه و میشی مثل کسی که طرح و تعهداتش رو تموم کرده.
    5-قیمت برای دانشگاه ازاد 30 میلیون تومنه.
    6-در مورد استرالیا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید. مسلما نه! برای کار در استرالیا باید امتحانات مربوطه رو بگذرونید و روند خاصش رو طی کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...84%D9%8A%D8%A7

دوستان سلام. من درحال گذروندن طرح دندانپزشكي هستم و براي اقدام جهت مهاجرت به ترجمه ريز نمراتم احتياج دارم. در حال حاضر هم در حال گذروندن طرح هستم و بدون وقفه مي خوام طرحموتموم كنم. مي خواستم ببينم اگر وثيقه بذارم و نمراتمو ترجمه كنم و همچنان مشغول ادامه طرح باشم بعد از ترجمه و پس دادن مدارك وثيقه برگردونده ميشه يا نه.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    دوستان سلام. من درحال گذروندن طرح دندانپزشكي هستم و براي اقدام جهت مهاجرت به ترجمه ريز نمراتم احتياج دارم. در حال حاضر هم در حال گذروندن طرح هستم و بدون وقفه مي خوام طرحموتموم كنم. مي خواستم ببينم اگر وثيقه بذارم و نمراتمو ترجمه كنم و همچنان مشغول ادامه طرح باشم بعد از ترجمه و پس دادن مدارك وثيقه برگردونده ميشه يا نه.
    پس از برگردوندن مدارک نه! ولی پس از اتمام طرح وثیقه پس داده میشه.

Junior Member

سلام .من چطور میتونم مدرکPhD فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران ازاد کنم. درسم تازه تموم شده. میخوام برای فوق دکترا اقدام کنم.میتونم وثیقه بذارم ؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabanm نمایش پست ها
    سلام .من چطور میتونم مدرکPhD فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران ازاد کنم. درسم تازه تموم شده. میخوام برای فوق دکترا اقدام کنم.میتونم وثیقه بذارم ؟
    برای فوق دکتذی یا همون post doc نیاز به مدارک خیلی رسمی ندارید. همین قدر که بتونید ثابت کنید از phd فارغ شدید کفایت میکنه. (گاهی اون هم نیاز نیس)
    در صورتی که خواستید مدرکتون رو بگیرید راهش وثیقه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)