صفحه 3 از 66 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

As far as I know , You can do that , if you go to Tarh office in the health ministry in the sharhrak, pay the rest of you Tarh in full cash... , they deduct the time you worked or have been in the Tarh, then will say to you how much you need to pay for the rest of it
    Keep in mind: there is no expression such as " Kharid e Tarh" in the health ministry; so you can ask your request by this mean: I am going to pay " Vadi e" for the rest of my Tarh and continue my study shortly somewhere abroad..
    .
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

نه من میخوام طرحم و کامل برم ولی تو این مدت که تمام میشه قبلش مدرکم و ازاد کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra03
    نه من میخوام طرحم و کامل برم ولی تو این مدت که تمام میشه قبلش مدرکم و ازاد کنم.
    I did not get so what is your main reason for that?? the whole process of getting your document after completion of 'Tarh' is probably about 1-2 weeks., and I do believe it would not be taking you that much time after passing 22 month , more and less , in 'Tarh!!! , unless you have a personal reason
    For getting your degree you do need to have the documentation of completion of Tarh or any substitiute showing you are paying the whole time in full as " Vadi e.

Junior Member

من میخوام برا مهاجرت به کانادا اقدام کنم یه 2 سال حداقل بلکه بیشتر طول میکشه میخواسم یکم جلو بیوفتم.به نظر شما امکانش هس؟

Senior Member

من میخوام برا مهاجرت به کانادا اقدام کنم یه 2 سال حداقل بلکه بیشتر طول میکشه میخواسم یکم جلو بیوفتم.به نظر شما امکانش هس؟
    راه منطقیش اینه که وثیقه بذارید و مدارکتون رو آزاد کنید. بعد از پایان طرح برید و وثیقه رو پس بگیرید. اما امکان انجام این کار رو از نظر قوانین وزارت بهداشت من اطلاع ندارم. بهترا از خود وزارت بهداشت بپرسید.

Dear Kasra
    I told you that the whole process of getting your degree takes less than one month..In addition, the process of Canada skill worker migration was about 64 months waiting list for me when I singed up 3 years ago before my departure to US. In general, you can keep undergoing your Tarh while you are getting ready for other immigration stuff like getting your IELTS 4 x 7 score! and so on , so forth... I don't think you need to
    worry of the getting your degree as a matter of importance for sake of expedite

Good Luck

با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

من خانومم سال 4 پزشکی رو داره تموم می کنه در دانشگاه تهران، خودم فوق عمران دارم، می خوایم برای مهاجرت به کانادا (skilled worker) اقدام کنیم از طریق من.

می خوام بدونم بعد پایان تحصیل، همسرم می تونه طرحشو بخره و دانشنامشو بگیره ؟

لطفاً راهنمایی کنید که راهش چیه ؟

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360
    با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

من خانومم سال 4 پزشکی رو داره تموم می کنه در دانشگاه تهران، خودم فوق عمران دارم، می خوایم برای مهاجرت به کانادا (skilled worker) اقدام کنیم از طریق من.

می خوام بدونم بعد پایان تحصیل، همسرم می تونه طرحشو بخره و دانشنامشو بگیره ؟

لطفاً راهنمایی کنید که راهش چیه ؟

با تشکر
    در حال حاضر امكان خريد طرح وجود نداره اما تا 3 سال ديگه اين قوانين ممكنه تغيير كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    در حال حاضر امكان خريد طرح وجود نداره اما تا 3 سال ديگه اين قوانين ممكنه تغيير كنه.
    با سلام

می خوام بدونم آیا می شه وثیقه برای طرح خانومم گذاشت ؟ اگه میشه مبلغش چقدره ؟

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360
    با سلام

می خوام بدونم آیا می شه وثیقه برای طرح خانومم گذاشت ؟ اگه میشه مبلغش چقدره ؟

با تشکر
    تا اونجا که من می دونم الان نمی شه دیگه وثیقه هم گذاشت اما این قوانین هر روز عوض می شه. برای اطلاعات بیشتر از خود وزارت بهداشت بپرسید یا دانشگاه محل تحصیل.
    با توجه به روند فعلی مطمئن باشید تا 3 سال دیگه طرح برداشته می شه و یا اختیاری می شه و دوباره خرید طرح هم راه می افته. از الان نگران 3 سال دیگه نباشید. قوانین وزارت بهداشت هر روز عوض می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)