صفحه 30 از 66 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    برای فوق دکتذی یا همون post doc نیاز به مدارک خیلی رسمی ندارید. همین قدر که بتونید ثابت کنید از phd فارغ شدید کفایت میکنه. (گاهی اون هم نیاز نیس)
    در صورتی که خواستید مدرکتون رو بگیرید راهش وثیقه هست.
    ممنون. از وزارت پرسیدم که phd میتونه مدرکشو آزاد کنه جواب داد که که نمیشه باید 4 سال حتما کار کنم تا تعهد تموم بشه. شما میدونی که از کی باید دوباره بپرسم. من میتونم وثیقه بزارم اگه قبول کنند
    شما کسی رو میشناسید که تونسته باشه مدرکphd آزاد کرده باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabanm نمایش پست ها
    ممنون. از وزارت پرسیدم که phd میتونه مدرکشو آزاد کنه جواب داد که که نمیشه باید 4 سال حتما کار کنم تا تعهد تموم بشه. شما میدونی که از کی باید دوباره بپرسم. من میتونم وثیقه بزارم اگه قبول کنند
    شما کسی رو میشناسید که تونسته باشه مدرکphd آزاد کرده باشه؟
    مطابق لینک زیر باید رفتار کنید! ظاهرا به نامه عدم نیاز بهتون نیازه که فکر نکنم تو مقطع شما به راحتی بهتون بدن.
    آیا دپارتمانی که شما رو تو کانادا استخدام میکنه ازتون مدرک تحصیلی خواسته؟ و یا سفارت کانادا؟
    http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4176

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    مطابق لینک زیر باید رفتار کنید! ظاهرا به نامه عدم نیاز بهتون نیازه که فکر نکنم تو مقطع شما به راحتی بهتون بدن.
    آیا دپارتمانی که شما رو تو کانادا استخدام میکنه ازتون مدرک تحصیلی خواسته؟ و یا سفارت کانادا؟
    http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4176
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    برای فوق دکترا برای گرفتن ویزا باید یک مدرک که نشون بده من phd رو تموم کردم لازمه. من الان دعوت نامه فوق دکترا را دارم. چون مدرکی برای phd ندارم برای ویزااقدام نکردم. نمیدونم چکار باید بکنم؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabanm نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    برای فوق دکترا برای گرفتن ویزا باید یک مدرک که نشون بده من phd رو تموم کردم لازمه. من الان دعوت نامه فوق دکترا را دارم. چون مدرکی برای phd ندارم برای ویزااقدام نکردم. نمیدونم چکار باید بکنم؟؟؟
    ایا بهتون گواهی موقت تحصیلی و یا گواهی دفاع پایان نامه و.... چیزی از این قبیل ندادن که بتونی ببری سفارت؟ مطمئنی سفارت مدرک میخواد؟ فکر نمیکنی job offer کافی باشه؟

Junior Member

ممنون از جوابتون. من درست نميدونم. سايت سفارت چند بار نگاه كردم چيزي نديدم كه توضيح روشن داده باشه. به نظرتون يه نامه كه نشون بده دفاع كردم كافيه؟ ميترسم اقدام كنم نقص مدارك داشته باشم. شما مطمئن هستيد كه فقط نامه استاد كافيه؟ اگه اينطور باشه كه خيلي خوبه

Junior Member

سلام دوستان،
    من کارشناسی ارشدم رو وزارت بهداشت بودم (کارشناسی وزارت علوم، که مدرکم رو خریدم) رشته ما هم طرح نداره و فقط تعهد داره. سربازیم هم تازه تموم شده.
    حالا، با توجه به اینکه پذیرش یکی از دانشگاه سوئد دارم و دانشنامه و ریز نمراتم رو سریع نیاز دارم (برای عقد قرار با اونجا)، به نظر شما اگر مستقیما سراغ رویه وثیقه گذاشتن برم (نه خرید اون که کلی نامه نگاری داره) سریعتر می تونم مدارکم رو آزاد کنم؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون.

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 4 کارشناسی ارشد رشته بیوالکتریک دانشگاه تهران هستم. برای دریافت ریز نمرات و خرید مدرک ( با توجه به این که رشته ما طرح نداره) چطور باید اقدام کنم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزيز، ميخواستم بدونهم كسي اطلاعي از فرم گود استندينگ داره منو در جريان بذاره ؟ با تشكر از وقتي كه صرف ميكنيد

Junior Member

سلام، من قبلا در رابطه با نحوه گرفتن دانشنامه شنیده بودم که به سه تا از دانشگاه ها نامه می زنن و این جور داستان ها. ولی من با مراجعه به دانشگاه به راحتی تونستم طی یک هفته هزینه تعهد آموزش رایگان رو بپردازم و الان هم منتظر جمع شدن امضاها از دانشکده و ریاست دانشگاه هستم. بعد هم پست می کنن در خونه. همین.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط asfiriz نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من کارشناسی ارشدم رو وزارت بهداشت بودم (کارشناسی وزارت علوم، که مدرکم رو خریدم) رشته ما هم طرح نداره و فقط تعهد داره. سربازیم هم تازه تموم شده.
    حالا، با توجه به اینکه پذیرش یکی از دانشگاه سوئد دارم و دانشنامه و ریز نمراتم رو سریع نیاز دارم (برای عقد قرار با اونجا)، به نظر شما اگر مستقیما سراغ رویه وثیقه گذاشتن برم (نه خرید اون که کلی نامه نگاری داره) سریعتر می تونم مدارکم رو آزاد کنم؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    اگه مدرکتون بخرید هزینه کمتری نسبت به وثیقه داره تا اون جایی که من یادم هست، پس بهتره وقت بذارید و برید هزینه تحصیلات رایگان و بدید و خودتون و راحت کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)