صفحه 32 از 66 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena88 نمایش پست ها
    سلام، کسی از نحوه آزادسازی مدرک پزشکی (خرید طرح) و اینکه هزینه این کار و مراحل لازم برای انجام این کار چیه خبر داره؟
    برو دانشگاه محل تحصیلت.امور فارغ التحصیلان راهنماییت میکنند..هزینه ش فکر کنم از سال 73 به بعد تغییر نکرده.

ضمن عرض سلام
    متاسفانه مطلع شدم هزینه خرید مدرک وزارت بهداشت به طور نجومی بالا رفته به طوری که هزینه سالانه آزادسازی برای رشته های کارشناسی: 6 میلیون، ارشد: 10 میلیون و دکترا: 14 میلیون می باشد به طوری که مثلا 4 سال لیسانس می شه 24 میلیون تومن. این مصوبه از 93/8/18 تصویب شده و بسیاری از بچه ها امروز در وزارت بهداشت به خاطر این موضوع جمع شده بودن و قرار هست برای اعتراض به این قانون یک روز مشخص رو تعیین کنند شاید با تعداد کثیری از دانشجویان بشه جواب گرفت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط gholeyakh62 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام
    متاسفانه مطلع شدم هزینه خرید مدرک وزارت بهداشت به طور نجومی بالا رفته به طوری که هزینه سالانه آزادسازی برای رشته های کارشناسی: 6 میلیون، ارشد: 10 میلیون و دکترا: 14 میلیون می باشد به طوری که مثلا 4 سال لیسانس می شه 24 میلیون تومن. این مصوبه از 93/8/18 تصویب شده و بسیاری از بچه ها امروز در وزارت بهداشت به خاطر این موضوع جمع شده بودن و قرار هست برای اعتراض به این قانون یک روز مشخص رو تعیین کنند شاید با تعداد کثیری از دانشجویان بشه جواب گرفت.
    جااااااان؟ 13/8؟؟؟؟؟
    یعنی مثلا ما که مقطعمون دکترای حرفه ای هست باید چیزی حدود 100 میلیون بدیم؟؟؟؟؟ بسیار هم عالی با این حساب به فکر یک روستای خوش آب و هوا باشیم برای طرح که لا اقل خارج نشد بریم از طبیعت بکر! لذت وافی و کافی رو ببریم!

متاسفانه این طوره. بهتره همگی اطلاع رسانی کنید تا بلکه بشه با اعتراض وسیع کاری کرد.

Banned
    رشته و دانشگاه

متاسفانه این طوره. بهتره همگی اطلاع رسانی کنید تا بلکه بشه با اعتراض وسیع کاری کرد.
    البته یه چیزی بگم همین اول با توجه به اینکه از دانشجویان رشته پزشکی از هر 10 نفر به طور قطع 9 نفرش هیچ گونه برنامه ای برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نداره و طبیعتا احتیاجی هم به آزاد کردن مدرک نداره خیلی انتظار نداشته باشید ولی من خودم به شخصه هستم و روزش اعلام کنید میام. نگاهتون به رشته های علوم پایه و پیراپزشکی باشه.

ضمن عرض سلام
    عجبا! من روی مقدار کم ارشد حساب کرده بودما!!
    شانس نداریم! یعنی من باید 20 میلیون پول بدم؟!!!
    وزارت بهداشت هم مسخره است! اداره کار هم براش معنا نمیده!
    اعتراض کردن بچه ها؟ تو رو خدا شما ها که تهران هستین جمع بشین نذارین تصویب بشه...!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    عجبا! من روی مقدار کم ارشد حساب کرده بودما!!
    شانس نداریم! یعنی من باید 20 میلیون پول بدم؟!!!
    وزارت بهداشت هم مسخره است! اداره کار هم براش معنا نمیده!
    اعتراض کردن بچه ها؟ تو رو خدا شما ها که تهران هستین جمع بشین نذارین تصویب بشه...!
    خب چون کار براشون هست وزارت کار برای وزارت بهداشت بی معنیه . الان توی حوزه بهداشت تقریبا در تمام زمینه ها کمبود نیرو وجود داره مثلا پرستاری که به شدت کمبود نیرو هست. فوریت ها هم فکر نکنم فاصله زمان استخدام تا فارغ التحصیلی به یک هفته بکشه. و خیلی ازشته های پیراپزشکی هم همینطور هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    خب چون کار براشون هست وزارت کار برای وزارت بهداشت بی معنیه . الان توی حوزه بهداشت تقریبا در تمام زمینه ها کمبود نیرو وجود داره مثلا پرستاری که به شدت کمبود نیرو هست. فوریت ها هم فکر نکنم فاصله زمان استخدام تا فارغ التحصیلی به یک هفته بکشه. و خیلی ازشته های پیراپزشکی هم همینطور هستن.
    در مورد رشته های دیگه حق با شماست اما رشته من که طرحش اختیاری شده. توی ایران هم هیچ کاری براش نیست.
    (انفورماتیک پزشکی)

سلام
    بچه ها شنبه(93/9/1) ساعت 10 صبح به همراه گروهی از بچه ها قراره در وزارت بهداشت جمع بشیم برای اعتراض به مصوبه جدید وزارت بهداشت در مورد افزایش نجومی هزینه آزادسازی مدرک. لطفا اطلاع رسانی کنید تا تعدادمون بیشتر باشه و بتونیم کاری کنیم.
    متاسفانه وزارت هنوز این مصوبه رو در سایتش نذاشته تا بتونم براتون بذارم. منم کاملا شانسی فهمیدم وقتی داشتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام می دادم مجبور شدم برم وزارت و متوجه این قضیه شدم.

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته ام پرستاری الان طرحمو تموم کردم. مدرک کارشناسیمو آزاد کردم. برای آزاد کردن مدرک ارشدم زنگ زدم به مسئولش خانم امنیت پرست گفت ما عدم نیاز برای رشته شما اصلا نمیدیم. نمی تونی بخری. هر چی گفتم حالا راهی نداره گفت نه اصلا نمیشه . تازه اسم دانشگاه هایی را که نیاز دارن بهم داد گفت برو اونجا کار کنه. جهرم و... جاهای خیلی پرت. آخه من که تهرانم نمی تونم برم اونجاها کار کنم. حالا موندم چی کار کنم.
    کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه که باید چی کار کنم؟ میشه یه جورایی این خانم راضی کرد؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)