صفحه 35 از 66 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

من شنیده بودم که اگر طرح نرفته باشیم باید هم وثیقه طرح رو بدیم هم مبلغ آموزش رایگان و این دوتا با هم فرق میکنه!! از هزینه وثیقه طرح خبر ندارید؟

Junior Member

بچه ها الان اگه بخواییم به این قانون اعتراض کنیم باید چکار کنیم؟ ی کمپین تشکیل بدیم؟

Junior Member

سلام اینطوری خیلی داریم جسته گریخته اقدام میکنیم، کار شدنی نیست
    یکی از دوستان که واردتره و دسترسی داره بره روال کار و نامه به دیوان عالی رو بپرسه (نحوه اقدام، مینوت نامه و..، تهرانی ها برن نزدیک دیوان احتمالا هستن کسانی که منوتی مینوسین و راهنماییتون کنن)، از اینجا کمپین بشیم ایمیل و شماره تماس جابجا کنیم، همه همو پیدا کنیم و یک نامه بزنیم برای ابطالش یا لااقل از همون 18/8/93 به بعد که تصویب کردن، هرکسی رفت به این قیمت بهش بدن!

ما که قبلا خوندیم، اگر میدونستیم این قیمته، هرگز نمیخوندیم، هممون رفته بودیم دانشگاه آزاد به نفعمون بود که!

اگر موافقید همین جا یه ایمیل بسازیم و همه مشخصاتشونو به اون ایمیل بفرستند (کار خلاف قانون نمیکنیم که بترسید!)، ببینیم چند نفر میشیم، همه هم اطلاع رسانی کنند به دوستانشون که مشخصات رو به اون ایمیل بفرستند و بصورت کاملا قانونی اعتراض کنیم.

موافقید؟
    من حاضرم کار ساخت ایمیل و جمع آوری و دسته بندی اطلاعات همه رو انجام بدم.

سلام

من موافقم. پس زحمت بکشین کار ساخت ایمیل با شما باشه . دوستانی هم که مایلند شماره تماسمونو از طریق ایمیل بهم بدیم. من خودم تهرانم. برای متن نامه و ... میتونم وقت بذارم برم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfilayas نمایش پست ها
    سلام

من موافقم. پس زحمت بکشین کار ساخت ایمیل با شما باشه . دوستانی هم که مایلند شماره تماسمونو از طریق ایمیل بهم بدیم. من خودم تهرانم. برای متن نامه و ... میتونم وقت بذارم برم.
    ببینید من یک فرم آنلاین ایجاد میکنم، این اطلاعاتم میزارم توش، ببینید چیز دیگه ای هم لازم هست که اضافه کنم، لینکشم کوتاه میکنم که بشه با مسیج و فیس بوک و.. اطلاع رسانی کرد، همه برن فرم رو تکمیل کنن، من خروجی اکسل فرم رو میدم به شما، شما متن نامرو میرید پیگیری کنید؟

دوستان کسی حمایت میکنه که توی فیس بوک و توییتر و.. هم پیج بسازیم و هش تگ کنیم که همه مطلع بشوند؟ فکر کنم اگر بچسبیم بهش روی یک هفته بتونیم چند هزار تا همراه پیدا کنیم..

مشخصات فرم:
    نام
    نام خانوادگی
    نام پدر
    کد ملی

مقطع تحصیلی
    رشته تحصیلی
    دانشگاه محل تحصیل
    شماره دانشجویی آخرین مقطع تحصیلی
    محل سکونت (استان - شهر)

چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟

Junior Member

من به دلیل این که دبیر مرکز تحقیقات هم بودم، میتونم توی گروه های وایبر و.. هم اطلاع رسانی کنم
    اگر انصافا همه دوستان همت کنند، بیشک روی یک هفته چند هزار امضا جمع میشه که برای تغییر هر قانونی کافیه، باید تا سال عوض نشده و قانون هنوز کامل اعمال نشده اقدام کنیم.
    بنده پیگیری کردم، میتونیم بعد از جمع آوری امضاها، بچه های هر شهری نامرو ببرن پیش نماینده مجلس و شورای شهر و.. خودشون و با رایزنی راضیشون کنن که اونها هم نامه حمایتی بزنن و ضمیمه نامه کنیم، اینطوری افراد صاحب نفوذ هم که اضافه بشوند، محبور می شوند که رسیدگی کنند و در ضمن تمام این افراد که حمایت میکنند، خودشان هم میتوانند پیگیری های خوبی انجام دهند.

دوستان لطفا به فکر آینده و زندگی خودتون باشید، نگید نشد نمیریم و.. باور کنید هممون گیر میفیتم، نسل های بعد ما هم همینطور..

بی حال نباشید، بزارید ی بارم که شده حقمونو بگیریم!

Junior Member

در ضمن لطفا مینوت کلی را فراهم کنید، من بتونم ضمیمه فرم کنم که کسی نگه ما مینوت رو نخوندیم و نمیدونیم نامه چی هست و..
    نامرم میتونی توی هر دانشگاه/شهر نماینده پیدا کنیم بده بچه هاشون امضا کنن و اصلشو ارسال کنه تهران که همرو یه نفر جمع کنه و پیگیری کنه..

Senior Member baharina آواتار ها

لطفا درصورت موافقت با متن بيانيه اون رو امضا كنيد
    https://docs.google.com/forms/d/1gOS...ewform?c=0&w=1

Junior Member

البته فرمی که من تهیه کرده بودم کمی کامل تر بود و بعدا در صورت نیاز میتوانستیم اطلاعات دقیقتری هم ارائه کنیم که لینک آن در پایین آمده است، با این حال بنده موافق هستم و اگر لینک بالا Share شده است، از همان استفاده کنیم ، نمونه فرم من این است:
    https://docs.google.com/forms/d/11-u...syCC8/viewform

Junior Member

من لینک نامه شما را کوتاه سازی کردم که قابل SMS کردن هم باشد: (لینک به حروف کوچک و بزرگ حساس است)
    www.goo.gl/Ookrwo

لینک کوتاه شده نامه بنده هم این است:
    www.goo.gl/PwMYwb

البته من هنوز هیچ اقدامی نکرده ام که دو دستگی ایجاد نشود.
    ویرایش توسط pvmagician : December 28th, 2014 در ساعت 07:15 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)