صفحه 36 از 66 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

من فکر میکنم با توجه به فرمی که بنده ارسال کرده ام، بهتر باشد لاقل شماره تماس عزیزان هم گرفته شود که در گروه وایبر اد شوند تا همگی بتوانیم از نتیجه پیگری و روند نامه در لحظه با خبر شویم، چرا که تعداد کمتری در این فروم هستند.

همین اول یک فرم کامل داشته باشیم و از چند دستگی جلوگیری کنیم بهتر است.

پیشنهاد بنده:
    • یک گروه منسجم در وایبر است که همگی بعد از تکمیل فرم اعتراض و از روی شماره تماسی که در فرم وارد کرده اند عضو شوند که از نتیجه مطلع شوند.
    • لینک نامه هم کوتاه سازی میکنیم (مانند نمونه ای که ارائه کردم) و همه میتوانند در گوره های وایبر شخصی و فیس بوک و حتی SMS های خود به دوستان خود اطلاع رسانی کنند و جامعه حمایتی را بیشتر از پیش کنند.

متشکرم و البته بنده تابع جمع هستم

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pvmagician نمایش پست ها
    من لینک نامه شما را کوتاه سازی کردم که قابل SMS کردن هم باشد: (لینک به حروف کوچک و بزرگ حساس است)
    www.goo.gl/Ookrwo

لینک کوتاه شده نامه بنده هم این است:
    www.goo.gl/PwMYwb

البته من هنوز هیچ اقدامی نکرده ام که دو دستگی ایجاد نشود.
    سلام دوست عزيز، اين نامه رو من تهيه نكردم، اما چون تعداد زيادي از دوستانم امضا كرده بودن ، خواستم باشما هم به اشتراك بذارم

سلام دوستان،
    به نظر من باید از طریق دیوان عدالت قضیه رو پیگیری کنیم. حتی اگر لازمه وکیل بگیریم چون کارشون غیرقانونیه (عطف بما سبق کردن قانون جدید)، اگر گروه وایبری دارین لطفا من رو هم اضافه کنید، من هر کمکی باشه می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical genetics

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، اين نامه رو من تهيه نكردم، اما چون تعداد زيادي از دوستانم امضا كرده بودن ، خواستم باشما هم به اشتراك بذارم
    بچه ها همرو یکجا جمع کنید که با هم اقدام بشه. فوقش وکیل هم می گیریم. الان چجوری من عضو گروه وایبرتون بشم؟ لینکی که آماده کردید رو بفرستم واسه بقیه؟ سابمیت کنم اطلاعاتو؟ (ورژن آخره؟ )

Junior Member

دوستان لطفا اعلام بفرمایید که کدام لینک قطعی می باشد؟ که ما هم به همه اطلاع رسانی کنیم. شماره وایبر را هم لطفا بگذارید. با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط pvmagician نمایش پست ها
    ببینید من یک فرم آنلاین ایجاد میکنم، این اطلاعاتم میزارم توش، ببینید چیز دیگه ای هم لازم هست که اضافه کنم، لینکشم کوتاه میکنم که بشه با مسیج و فیس بوک و.. اطلاع رسانی کرد، همه برن فرم رو تکمیل کنن، من خروجی اکسل فرم رو میدم به شما، شما متن نامرو میرید پیگیری کنید؟

دوستان کسی حمایت میکنه که توی فیس بوک و توییتر و.. هم پیج بسازیم و هش تگ کنیم که همه مطلع بشوند؟ فکر کنم اگر بچسبیم بهش روی یک هفته بتونیم چند هزار تا همراه پیدا کنیم..

مشخصات فرم:
    نام
    نام خانوادگی
    نام پدر
    کد ملی

مقطع تحصیلی
    رشته تحصیلی
    دانشگاه محل تحصیل
    شماره دانشجویی آخرین مقطع تحصیلی
    محل سکونت (استان - شهر)

چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟
    سلام
    من این فرم رو که گذاشتید پر کردم.
    ولی این نامه به دیوانعالی کشور چی شد؟ عضویت وایبری چی شد؟ هیچ خبری نیست ازتون و اطلاعی نمیدین. اگر کاری از دستمون بر میاد بگید انجام بدیم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

قابل توجه دوستان:
    برگرفته از ویکیپدیا فارسی:

در ایران مطابق اصل ۱۶۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی قوانین کیفری عطف به به ما سبق نمی‌شوند. همچنین مادهٔ ۴ قانون مدنی بیان می‌کند که «اثر قانون نسبت به آتیه است و قانون نسبت به ما قبل خود اثر ندارد ... ». در ماده ۱۱ از قانون مجازات اسلامی نیز آمده است که «در مقررات و نظامات دولتی مجازات و اقدامات تامینی و تربیتی باید به موجب قانونی باشد قبل از وقوع جرم مقرر شده باشد و هیچ فعل یا ترک فعل را نمی‌توان به عنوان جرم به موجب قانون متاخر مجازات نمود» و در ادامه مقرر می‌دارد که «اگر بعد از وقوع جرم قانونی وضع شود که مبنی بر تخفیف یا عدم مجازات بوده و یا از جهات دیگر مساعد تر به حال مرتکب باشد نسبت به جرائم سابق وضع آن قانون تا صدور حکم قطعی مؤثر نخواهد بود ...»[۱]

Junior Member

امضا آنلاین نامه اعتراضی به افزایش هزینه ها
    .: نسخه کامل - لطفا گروه دیگری تشکیل ندهید :.
    به همراه گروه بحث و تبادل نظر در نرم افزار چت KakaoTalk
    لطفا تا انتها بخوانید

من فکر میکنم داریم کم کاری میکنیم و این مدل جسته گریخته کاریه ها جواب نمیده، دوستانی هم که گروه دیگر را ایجاد کرده بودند، متاسفانه هیج خبری ازشون نیست، لذا فعلا این لینک رو لطفا همگی بروید و پر کنید و به دوستان خود هم اعلام کنیم، بنده سعی کردم اطلاعات جامع باشد و نیازی به افزودن فبلد دیگری نباشد، با این حال اگر کسی نظری داره، بگه من تکمیل کنم فرم رو.

لینک کوتاه امضا آنلاین نامه: www.goo.gl/PwMYwb
    *دقت کنید اگر قصد مسیج کردن این لینک رو دارید، حروف کوچک و بزرگ مهم است و باید رعایت شود!

دوستان عزیز توجه داشته باشید ممکن است گروه های دیگری هم از دانشجویان بصورت موازی اقداماتی انجام داده باشند، تمامی این موارد و هماهنگی ها را در وایبر انجام می دهیم.

شماره تلفن دوستانی که این فرم را تکمیل می کنند هر شب در وایبر افزوده می شود و میتوانید از طریق دعوت دوستان خود به این گروه، از آن ها تقاضا کنید فرم را تکمیل نمایند، مشکلی که در این بین وجود دارد تعداد محدود حداکثر 300 عضوی وایبر است که در صورت تکمیل ظرفیت گروه، همانجا فکری به حالش میکنیم.

* پ.ن:
    تنها نرم افزاری که بنده پیدا کردم که روی همه گوشی ها کار کنه و در ضمن محدودیتی در تعداد اعضا کروه نداشته باشه (برای ما این موضوع خیلی در این مورد مهم است!) نرم افزار KakaoTalk است که از این لینک لطفا همه دانلود کنید و همه در اون عضو بشیم (فکر کنم ارزششو داشته باشه!)

برای اندروید (گوگل پلی - بازار )
    برای اپل ( ایتونز )

دوستان در حال حاضر هزینه آزادسازی مدرک پزشکی عمومی چه مقدار هستش؟
    با سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان در حال حاضر هزینه آزادسازی مدرک پزشکی عمومی چه مقدار هستش؟
    با سپاس
    حدودا 45 میلیون تومان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)