صفحه 39 از 66 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

فردا وزير بهداشت از بيمارستان ما بازديد دارن
    قراره نماينده ما نامه ٢هزار امضايي و چكيده اي از خواسته هاي ما در ارتباط با اعتراض به افزايش هزينه تحصيل رايگان رو به اطلاعش برسونه
    نتيجه اش رو بتون اطلاع ميدم

Junior Member

آخه رفتن بگیرن مدرک رو و قیمت دادن گفتن پرداخت کنید! یعنی داره اجرا میشه! نمیدونم اونی که عجله داشته بش ندادن ماجراش چی بوده ولی دوستم دوهفته پیش بش گفتن 25 ملیون داری بده! اگه بحث باشه هنوز روش باید یه اعلامی به دانشگاها می شد که فعلا اقدامی نکنند! پاک گیج شدم):&

Junior Member

دوستان حواسمون به یک نکته هم باشد . دکتر ضیایی معاون آموزشی وزارت خونه که تصمیم در دوران ایشون گرفته شد(و تا اونجایی که در جریانم اصرار بر افزایش هزینه ها در کمیته تصمیم گیری از جانب ایشون بوده) چند وقت پیش شدند رئیس هلال احمر .فکر میکنم زمان خوبی است که از این موقعیت استفاده کنیم و کارمون رو ببریم جلو. حالا نمی دونم معاون جدید آمده اند یا نه . اینکه تصمیم را بازنگری می کنند میتواند نشانه خوبی باشد اما باید در این مقطع دانشجویان هم صدای خود را به گوش تصمیم گیرندگان برسانند(به نوعی آخرین فرصت است)

Junior Member

درسته نامه ای که دفتر حقوقی زده ( به شماره 107/3376/د در تاریخ 93/10/13 ) مبنی بر اینکه دانشجوها گیج شدن و فکری کنید فرستاده برای معاونت آموزشی که نمی دونم اون موقع دکتر ضیاعی مسئول بوده یا نه ولی در نهایت از معاونت آموزشی فرستاده شده برای دکتر حسینی (رئیس بخش هیات علمی) و دکتر اکبری (رئیس اداره امور آموزشی) و این دو باید الان جوابگو باشن (البته اگه اونا پاس به کس دیگه ای نداده باشن ). ولی الان ما باید این نامه را پیگیری کنیم که زودتر جوابگو باشن ( چون وقتی تک تک میریم کاری از پیش نمی تونیم ببریم دست به سر می کنن) در عین حال اعتراضمونو نشون بدیم که تو پاسخگویی اونا تاثیرگذار باشه. واقعا آخرین فرصته.

Junior Member

نمی فهمم این محتوا چه ارتباطی به رییس بخش هییت علمی داره! و اینکه اداره ی امور آموزش هم که خودش زیرمجموعه ی معاونت آموزشه! درواقع به زیر مجموعه های خودشون فرستادن واسه پاسخگویی درحالی که نمی دونم ولی منطقی بنظر نمی رسه تو این سطح بتونن تصمیمی واسه تغییرش بگیرن که خببب):&
    کسی می دونه از کجا ابلاغ شده؟ یا لغو عطف به ماسبق شدنش رو کی باید تصمیم بگیره؟
    تا دیرنشده به همونجا اعتراض کنیم!این نامه ها بنظر نمی رسه مسیر ی رو برن که به نتیجه بتونه برسه خببب):&

Junior Member

دریغ از یک . . .
    دوستانی که ساکن تهران هستید لطفا هماهنگ باشیم(کنیم) در قالب یک گروهی که بشود گروهش نامید برای سلامی دسته جمعی از نزدیک به تصمیم گیرندگان!!دوستان اعلام آمادگی کنند.

Junior Member

سلام دوستان من امروز تماس گرفتم با مرکز خدمات آوزشی (دکتر اکبری) و گفتم نتیجه به کجا رسید منشیش گفت هنوز وزیر دستوری اعلام نکرده. گفتم از همین دفتر باید پیگیری کنم گفت بله و حالا هفته دیگه باز تماس بگیر. اون دوستی که گفت نماینده ما درخواستمون با وزیر مطرح میکنه نتیجه را اعلام نکردند!!! موفق شدند؟!! اگر می خواهیم حضوری بریم و درخواستمون دوباره به گوششون برسونیم باید زودتر هماهنگ بشیم چون تو بهمن احتمالا اعلام میکنن.

Junior Member

من هستم! نامه ای با بیش از 100 امضا دانشجویان دانشگاه تهران دستمه و میتونیم اونو بار دیگر حضوری تحویل شخص مرتبط فعلی بدهیم!

Junior Member

من که تهران نیستم ایام امتحاناس نمتونم بیام ولی دوستام هستن و تاریخی اعلام بشه میان اونا هم واسه اعتراض

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis65 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز تماس گرفتم با مرکز خدمات آوزشی (دکتر اکبری) و گفتم نتیجه به کجا رسید منشیش گفت هنوز وزیر دستوری اعلام نکرده. گفتم از همین دفتر باید پیگیری کنم گفت بله و حالا هفته دیگه باز تماس بگیر. اون دوستی که گفت نماینده ما درخواستمون با وزیر مطرح میکنه نتیجه را اعلام نکردند!!! موفق شدند؟!! اگر می خواهیم حضوری بریم و درخواستمون دوباره به گوششون برسونیم باید زودتر هماهنگ بشیم چون تو بهمن احتمالا اعلام میکنن.
    متاسفانه با خود وزير ملاقات نكردن اما درخواست به خانمشون كه از اساتيد بيمارستان تحويل داده شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)