صفحه 41 از 66 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

دوستان که اون روز رفتند نتیجه کارشون چی شد؟

Junior Member

سلام من ارشد فیزیک پزشکی میخونم. اصلا فکر نمیکردم اوضاع اینجوری باشه اینقدرسر گرم امتحانا بودم که این سایت رو هم خیلی وقت سر نزدم. دیروز اتفاقی قضیه قیمت ازادا سازی مدرک رو شنیدم. الان نتیجه تو چه مرحله ای هست؟

Junior Member

بچه ها چرا هیشکی جواب نمیده؟ اگه این قانون تصویب شده رفته پی کارش چرا سایت وزارت بهداشت آیین نامه ها رو آپدیت نمیکنه؟؟ بالاخره نتیجه چی شد؟ کسی جدیدا واسه ازاد سازی مدرک اقدام کرده یا نه؟ من زنگ زدم وزارت برا مبلغ وثیقه برگشت بهم گفت لیسانست میشه 70 میلیون ارشدت 80 میلیون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم رو چه حسابی همچین مبلغی دادن!! حداقل که باید با مبلغ ازادسازی مدرک یکی باشه یا نه! هر کسی اخبار جدید داره بنویسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidio نمایش پست ها
    واسه منم جالبه یک دفعه سرو صداها خوابید!
    مشکل اینه امور فارغ التحصیلی دانشگاهم که میرم جواب درست حسابی بهم نمیدن! هنوز خودشونم نمیدونن چی به چیه! یه بار میگن اصلا وثیقه گذاشتن منتفیه فقط نقد! یه بار میگه وثیقه بذاری و برگردی هم باز تا وقتی تعهدت رو نگذرونی وثیقه رو ازاد نمیکنیم! بعد میگه من اصلا نمیدونم مطمئن نیستم به خانم تهرانی زنگ بزن! به اون زنگ میزنم عصبانی میشه میگه از دانشگاتون بپرس!! یعنی دیوونه شدم از این وزارت بهداشت! یه بار نشد یه قانون درست درمون توش تصویب کنن! ما چه گناهی کردیم وزارت بهداشتی شدیم آخه!!!امار خروج بچه های علوم پزشکی انقدری بالا نیست که همچین قانونی واسش گذاشتن!

Junior Member

منم دقیقا از دانشگامون پرسیدم.اصلا نفهمید من چی میگم!!!!!انگار اصلا به گوشش نخورده بود
    حس کسی رو دارم که به گروگان گرفته شدم و در ازای ازادیم پول میخوان!!!!

Junior Member

علوم پزشکی ایران تو سایتش مبالغ جدید رو گذاشته, بچه هایی که رفتن بگیرند هم بهشون گفتند این مبلغ رو بدید (مبلغ جدید),که بچه هاخودشون نداشتن ندادند,یعنی اگرکسی بخواد بخره و پولشو بده, اینجوری نیست که معلق نگه داشته باشند,یه مورد هم داشتیم به گفته ی خودش رفته سیریش بازی درآورده بانرخ قبلی بهش دادند!یعنی انقدرخرتوخره

Junior Member

دوستان یک سوال. دانشگاه آزاد رشته ی پزشکی نمرات رو قبل از علوم پایه می شه گرفت؟

Junior Member

دوستان من یکی دو هفته پیش که وزیر اومده بود کرمان باهاش صحبت کردم. روی کاغذ نوشت و گفت که پیگیری میکنه، گفت که نباید این قانونو به سالهای قبل اضافه میکردند.
    البته من خودم شک دارم که وزیر کاری بکنه اما با این حال همین حرفش یه کورسوی امیدی باقی میذاره. ما نباید سرو صدا ها رو بخوابونیم. لطفا بچه هایی که تهران هستن هنوز پیگیر نامه نویسی به وزیرو نهادای دیگه باشن ما هم امضا میکنیم و حمایت میکنیم.اگه صداها بخوابه قضیه هیچ تغییری نمیکنه.

Senior Member baharina آواتار ها

دوستان تعدادي از نمايندگان تهران و بهشتي دارن وكيل ميگيرن تا شكايت قانوني انجام بدن
    اگر مايل به پيوستن به اين دوستان هستين به من پيغام خصوصي بدين تا بشون متصلتون كنم

Junior Member

دوستان من دیروز وزارت بودم فعلا مبنای عملکرد امور مالی وزارتخانه همون تعرفه قدیم هستش. و نامه ها از بخش امور هیات علمی فرستاده میشه به امور مالی. کسایی که ارشد هستن و عدم نیاز گرفتن و تعهد محضری دارن و باید از طریق وزارتخانه تهعدشون پرداخت کنن می تونن الان که فعلا دارن با تعرفه قدیم کار می کنن زودتر اقدام کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)