صفحه 41 از 63 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

دوستان لطفا کسی تحت هیچ شرایطی حاضر نشه چنین مبالغی رو بپردازه.اگه کسی پرداخت کنه دیگه روتین میشه و این قیمتا تثبیت میشه.همه باید با هم هماهنگ و کنار هم باشیم.فقط اینجوریه که کار پیش میره
    به دوستاتونم اطلاع بدین که زیر بار این قیمتا نرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان لطفا کسی تحت هیچ شرایطی حاضر نشه چنین مبالغی رو بپردازه.اگه کسی پرداخت کنه دیگه روتین میشه و این قیمتا تثبیت میشه.همه باید با هم هماهنگ و کنار هم باشیم.فقط اینجوریه که کار پیش میره
    حرفت کاملا صحیح هستش ولی وزارت خونه چیزی ازش کم نمیشه که مدارک رو آزاد نکنه!!
    با این کار هم کسری بودجه شون رو تامین میکنن و هم مانع رفتن همه میشن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    فکر میکنی براشون مهمه؟؟

Junior Member

دوستان نظرتون چیه از بخش خبر گذاری بیست و سی خواهش کنیم یه گزارش تهیه کنه و خودشون از طرف کسانی که تماس میگیرند، شخصا موضوع رو پیگیری کنند؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

سلام

من یه سوالی داشتم، من برای ثبت نام طرح که رفتم دانشگاه علوم پزشکی مقصد میگه رشته ی من جزو رشته هایی هست که طرحش اختیاریه!!! البته از قبل هم به ما همینو گفته بودن!!! اما وقتی که بخشنامه ها رو میخوندم نوشته بود که رشته هایی که تعهد نامه ی محضری دادن وقت ثبت نام ،موظف اند که دوبرابر ( باتوجه به منطقه ) طرح رو بگذرونن اگر هم نخوان باید طرح رو بخرن!!!
    حالا مسئله اینجاست که از ما تعهد محضری گرفتن هنگام ثبت نام!!!!!! در صورتی که میگن طرحمون اختیاریه!!!!
    یعنی الان طرحمون اجباری شده؟؟؟؟ برای آزاد کردن مدرک من باید 2 سال برم طرح؟بعد باید اون 7 میلیونم بدم؟!!

بعد اگه طرح اختیاری باشه وضعیت آزاد کردن مدرک چه شکلی میشه؟ باز هم همین مبالغ رو باید بپردازم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

من یه سوالی داشتم، من برای ثبت نام طرح که رفتم دانشگاه علوم پزشکی مقصد میگه رشته ی من جزو رشته هایی هست که طرحش اختیاریه!!! البته از قبل هم به ما همینو گفته بودن!!! اما وقتی که بخشنامه ها رو میخوندم نوشته بود که رشته هایی که تعهد نامه ی محضری دادن وقت ثبت نام ،موظف اند که دوبرابر ( باتوجه به منطقه ) طرح رو بگذرونن اگر هم نخوان باید طرح رو بخرن!!!
    حالا مسئله اینجاست که از ما تعهد محضری گرفتن هنگام ثبت نام!!!!!! در صورتی که میگن طرحمون اختیاریه!!!!
    یعنی الان طرحمون اجباری شده؟؟؟؟ برای آزاد کردن مدرک من باید 2 سال برم طرح؟بعد باید اون 7 میلیونم بدم؟!!

بعد اگه طرح اختیاری باشه وضعیت آزاد کردن مدرک چه شکلی میشه؟ باز هم همین مبالغ رو باید بپردازم؟
    دوست عزیز اون چیزی که از شما به خاطرش تعهد دادید و الان برای آزاد کردن مدرکتون ارائه بدید انجام تعهد است یعنی تعداد سنواتی رو بر اساس تعداد ترم های گذرانده شده باید کار کنید به صورتی که برای شما بیمه رد بشه و از محل کارتون نامه نشان دهنده تعداد ساعت کاری و سمت کاریتون به دانشگاه ارائه بدین. در غیراینصورت لطف می کنند و بعنوان جایگزین هزینه نقدی از شما دریافت می کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاه های آمریکا فال 2015 رشته مهندسی پذیرش گرفتم و می خوام خانمم که رشتش علوم آزمایشگاهیه را همراه خودم ببرم. تا مرداد ماه خانمم 18 ماه از طرحش را رفته و تنها 3 ماه تا تکمیل طرحش باقی می مونه. آیا می شه این 3 ماه از طرح را خرید و مدرک و ریز نمرات خانمم را دریافت کرد؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاه های آمریکا فال 2015 رشته مهندسی پذیرش گرفتم و می خوام خانمم که رشتش علوم آزمایشگاهیه را همراه خودم ببرم. تا مرداد ماه خانمم 18 ماه از طرحش را رفته و تنها 3 ماه تا تکمیل طرحش باقی می مونه. آیا می شه این 3 ماه از طرح را خرید و مدرک و ریز نمرات خانمم را دریافت کرد؟
    سلام

بله,به ازای این سه ماه باقی مونده مبلغی رو که محاسبه میکنند میتونید پرداخت کنید و مدارک آزاد میشه!

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

بله,به ازای این سه ماه باقی مونده مبلغی رو که محاسبه میکنند میتونید پرداخت کنید و مدارک آزاد میشه!

موفق باشید
    شما اطلاعات بیشتری در خصوص خرید طرح پیراپزشکی دارید؟ در ابتدا باید از دانشگاه اقدام بشه یا محل گذراندن طرح؟
    چون جایی که طرح می ره گفته نمی تونید طرح را بخرید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    کسی اطلاعی از اخرین وضعیت پیگیری بچه ها در خصوص قانون جدید داره؟
    چرا اینجا به یکباره خلوت شد.
    با این قیمت ها برای آزاد سازی مدرک خانمم که لیسانس علوم آزمایشگاهیه منطقه دو هست باید حدود 40 میلیون پرداخت کرد.
    من خودم پذیرش دارم و می خوام خانمم را با خودم ببرم و البته قبلش مدارکشو گرفته باشه که بتونه اونجا برا ادامه تحصیل و یا کار اقدام کنه.
    خواهشا یه راه حلی بهم بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)