صفحه 42 از 66 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    دوستان تعدادي از نمايندگان تهران و بهشتي دارن وكيل ميگيرن تا شكايت قانوني انجام بدن
    اگر مايل به پيوستن به اين دوستان هستين به من پيغام خصوصي بدين تا بشون متصلتون كنم
    ما همه مایل هستیم.مراجعه مکرر به وزارت خونه و پیگیری مکرر فقط میتونه حق مارو عملی کنه.لطفا همه با هم پیگیر باشیم

Junior Member

سلام دوستان به اطلاع کلیه دانشجویان وزارت بهداشت می رسانیم که مطابق جدول که پیوست می شود از تاریخ 18 آبان سال93 به یکباره وزارت بهداشت قانونی جهت آزادسازی مدرک تحصیلی وضع کرده که ازورودی 86 به بعد به ازای هرسال تحصیلی باید مطابق مقطع تحصیلی که در آن قرار داریم هزینه پرداخت شود به عنوان مثال تاقبل از 18 آبان یک دانشجوی فوق لیسانس باحدود 1/5میلیون می توانست مدرکش را آزاد کند و اکنون برای سه سال حدود34 میلیون باید پرداخت کندودقت کنید که هزینه های جدول به ازای یک سال هست یعنی برای یک دانشجوی پزشکی باید عدد مربوطه 7برابر شود که با این شرایط اگر ما دانشگاه آزاد یا بین الملل تحصیل کرده بودیم هزینه تحصیلمان کمتراز دانشگاه دولتی بود لذا تصمیم گرفتیم برای اعتراض به این قانون در تاریخ چهارشنبه 6 اسفند93 ساعت 10 صبح مقابل وزارت بهداشت به این قانون اعتراص کنیم و به این وسیله از تمام دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشوردر تمام مقاطع تحصیلی درخواست می کنیم که در این اعتراض کشوری شرکت کنند تا بتوانیم با اتحاد خود این قانون ناعادلانه را لغو کنیم از تمامی دوستان درخواست می کنیم این موضوع را به اشتراک بگذارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام
    مرسی بابت این همه تلاشو پاسخگویی
    من پزشکم
    سوالم اینه که میشه وقتی مدرکم هنوز ازاد نشده و تعهد بخدمت دارم ولی طرحو رفتم usmle step1&2 را بگذرونم؟
    ممنون از همگی

Junior Member

امروز قرار بود تجمع باشه
    دوست من که تهران بود رفت
    کلا هفت نفر جمع شده بودند
    |:&

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    سلام
    مرسی بابت این همه تلاشو پاسخگویی
    من پزشکم
    سوالم اینه که میشه وقتی مدرکم هنوز ازاد نشده و تعهد بخدمت دارم ولی طرحو رفتم usmle step1&2 را بگذرونم؟
    ممنون از همگی
    شما بدون مدرك و ريزنمرات درهيچ امتحاني نميتونين شركت كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

من موقع قبولی دانشگاه سهمیه منطقه 2 بودم الان تعهداتم 2 برابر مدت تحصیل هستش
    تمام این مدت قابل خریداری هست یا فقط نیمی از این مدتو میشه خرید و باقیش رو باید گذروند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

شما بدون مدرك و ريزنمرات درهيچ امتحاني نميتونين شركت كنين
    من موقع قبولی دانشگاه سهمیه منطقه 2 بودم الان تعهداتم 2 برابر مدت تحصیل هستش
    تمام این مدت قابل خریداری هست یا فقط نیمی از این مدتو میشه خرید و باقیش رو باید گذروند؟

بچه ها من و دوستم رفتیم وزارت بهداشت پرسیدیم . ای بار جوابایی که به میدادند مشابه بود. ظاهرا قضیه تعهد خدمت جدی داره میشه مگه اینکه بری کلی پول بدی واسه آزاد کردن مدرک!!

Exclamation پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

دوستان تعدادي از نمايندگان تهران و بهشتي دارن وكيل ميگيرن تا شكايت قانوني انجام بدن
    اگر مايل به پيوستن به اين دوستان هستين به من پيغام خصوصي بدين تا بشون متصلتون كنم
    فعلا که تنها مرجع رسیدگی به شکایت از اقدامات وزارتخانه های آموزش عالی کشور و بهداشت و درمان یعنی دیوان عدالت اداری حسب مصوبه شورای انقلاب فرهنگی ( ماده واحده "خروج تصمیمات و آراء صادره از هیات‌ها و کمیته‌های تخصصی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مراکز آموزشی و پژوهشی در خصوص امور و شیوه علمی، آموزشی و پژوهشی از شمول صلاحیت دیوان عدالت اداری و سایر مراجع قضایی" مصوب جلسه 630شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ 12 شهریور ماه 1387)
    از رسیدگی به شکواییه دانشگاهیان در این خصوص چه استاد و چه دانشجو منع شده و هنوز هم مرجعی تعیین نگردیده است .البته قانون منع دخالت دیوان سال 87تصویب شده ولی علی الظاهر الان سر شکایت بورسیه ها اعمال گردیده است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

بااین اوصاف و تناقضی که میفرمایید اینکه رسیدگی بکنند در این مورد یانه رو نمیشه فهمید!یکسری شکایتشون رو کردن, موازی با سعی برای دسترسی به وزیر و مذاکره از اون مجرا,بنظرم میرسه شکایت به دیوان عدالت اداری تنهاکاری هست که از زستمون برمیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)