صفحه 43 از 66 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط cepeed نمایش پست ها
    بااین اوصاف و تناقضی که میفرمایید اینکه رسیدگی بکنند در این مورد یانه رو نمیشه فهمید!یکسری شکایتشون رو کردن, موازی با سعی برای دسترسی به وزیر و مذاکره از اون مجرا,بنظرم میرسه شکایت به دیوان عدالت اداری تنهاکاری هست که از زستمون برمیاد.
    نماینده های مجلس شهرتون را تحت فشار بذارید تا از وزیر توضیح بخوان شماره های اونها را می تونین از 118بگیرید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    نماینده های مجلس شهرتون را تحت فشار بذارید تا از وزیر توضیح بخوان شماره های اونها را می تونین از 118بگیرید
    بله
    و دوستان مقیم تهران هم میتونید برید ساختمون مجلس, اونجا نماینده های همه ی شهراهستند,از کمیسیون های مختلف,چپی و راستی, اونجا دسترسی به همه شون خیلی آسونه,احتمال اینکه کسی پیدابشه که حاضر شه پیگیری کنه خیلی بالاست

Junior Member

دوستان با تلاش بچه های تهران امروز یا هفته بعد در برنامه حذف و اضافه شبکه 3 موضوع اعتراض ما بررسی میشه و قراره با مسئولین وزارت هم تماس بگیرن! ساعت برنامه حدود 16:45 پنجشنبه هاست

دوستان عزیز تا جایی که من میدونم بچه هایی که تهران بودند و واسه اعتراض رفتند تعدادشون خیلی کم بوده..من میخام اگه میتونید با هم یه همکاری کنیم اگه هرکس ده نفر هم از دانشگاه خودش پیدا کنه واسه اعتراض و تجمع مقابل وزارت بهداشت یا مجلس کافیه..میخواستم بدونم چطور میتونید همکاری کنید و بچه هایی که الان پست میذارن و فعال هستند چه زمانی میتونند بیان واسه اعتراض؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

میشه اگر کسی اطلاعات داره کمکم کنه ممنونم واقعا
    من موقع قبولی دانشگاه سهمیه منطقه 2 بودم الان تعهداتم 2 برابر مدت تحصیل هستش
    تمام این مدت قابل خریداری هست یا فقط نیمی از این مدتو میشه خرید و باقیش رو باید گذروند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    میشه اگر کسی اطلاعات داره کمکم کنه ممنونم واقعا
    من موقع قبولی دانشگاه سهمیه منطقه 2 بودم الان تعهداتم 2 برابر مدت تحصیل هستش
    تمام این مدت قابل خریداری هست یا فقط نیمی از این مدتو میشه خرید و باقیش رو باید گذروند؟
    من نمی دونم رشته ی شما چی هست و چه قانونی براش اجرامیشه,ولی رشته هایی مثل رشته ی خودم که لیسانس و ارشدش طرح اختیاری دارند رو میدونم این دوبرابر مدت زمان تحصیل رومیشه کامل خریدولازم نیست بخشیش روگذروند.

Junior Member

سلامدوستان من کاردانیم روزانه ورودی ۸۶ بودم و کارشناسیم شبانه بودم، الان برای خرید مدرکم کاردانیم حدود سیزده میلیون بریدند ر صورتی که قبل از تبصره پانصد هزار تومان باید میدادم!!
    دوستان اخرین خبر ها چی هستش؟

Junior Member

دوستان لطفا کسی تحت هیچ شرایطی حاضر نشه چنین مبالغی رو بپردازه.اگه کسی پرداخت کنه دیگه روتین میشه و این قیمتا تثبیت میشه.همه باید با هم هماهنگ و کنار هم باشیم.فقط اینجوریه که کار پیش میره
    به دوستاتونم اطلاع بدین که زیر بار این قیمتا نرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان لطفا کسی تحت هیچ شرایطی حاضر نشه چنین مبالغی رو بپردازه.اگه کسی پرداخت کنه دیگه روتین میشه و این قیمتا تثبیت میشه.همه باید با هم هماهنگ و کنار هم باشیم.فقط اینجوریه که کار پیش میره
    به دوستاتونم اطلاع بدین که زیر بار این قیمتا نرن
    حرفت کاملا صحیح هستش ولی وزارت خونه چیزی ازش کم نمیشه که مدارک رو آزاد نکنه!!
    با این کار هم کسری بودجه شون رو تامین میکنن و هم مانع رفتن همه میشن!

Junior Member

دوستان نظرتون چیه از بخش خبر گذاری بیست و سی خواهش کنیم یه گزارش تهیه کنه و خودشون از طرف کسانی که تماس میگیرند، شخصا موضوع رو پیگیری کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)