صفحه 44 از 66 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical genetics

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis65 نمایش پست ها
    دوستان من دیروز وزارت بودم فعلا مبنای عملکرد امور مالی وزارتخانه همون تعرفه قدیم هستش. و نامه ها از بخش امور هیات علمی فرستاده میشه به امور مالی. کسایی که ارشد هستن و عدم نیاز گرفتن و تعهد محضری دارن و باید از طریق وزارتخانه تهعدشون پرداخت کنن می تونن الان که فعلا دارن با تعرفه قدیم کار می کنن زودتر اقدام کنن.
    سلام. دوست عزیز روی چه حسابی می گید اینو. من رفتم وزارت و قیمت های جدیدو گفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidio نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز روی چه حسابی می گید اینو. من رفتم وزارت و قیمت های جدیدو گفتن.
    سلام. شما با امور مالی تماس بگیرید. ولی تا جایی که من در جریانم بین امور مالی و سایر بخشا اختلاف نظر هست هنوز در مورد این موضوع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical genetics

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis65 نمایش پست ها
    سلام. شما با امور مالی تماس بگیرید. ولی تا جایی که من در جریانم بین امور مالی و سایر بخشا اختلاف نظر هست هنوز در مورد این موضوع
    شماره امور مالی رو بدید لطفا. با کی باید صحبت کنم اونجا؟ من با خانم امنیت پرست صحبت کردم.
    در مورد وثیقه کسی می دونه که سفته قبول می کنن یا نه؟

شماره امور مالی رو بدید لطفا. با کی باید صحبت کنم اونجا؟ من با خانم امنیت پرست صحبت کردم.
    در مورد وثیقه کسی می دونه که سفته قبول می کنن یا نه؟
    سلام
    سفته قبول نمی کنند چک اونهم تضمینی ،سند ملکی که ترهین بشه یا ضمانتنامه بانکی و یا اوراق سپرده قبول می کنند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical genetics

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    سلام
    سفته قبول نمی کنند چک اونهم تضمینی ،سند ملکی که ترهین بشه یا ضمانتنامه بانکی و یا اوراق سپرده قبول می کنند.
    ممنون. علوم پزشکی وثیقه گرفتن را به دانشگاهها واگذار کرده. بخش حقوقی علوم پزشکی اصفهان اطلاعی نداشت در این زمینه. تایید حرف شما رو از چه مرجعی می تونم بگیرم؟ چون خانم تهرانی هم در وزارت نمی دونست

Junior Member

ممنون. علوم پزشکی وثیقه گرفتن را به دانشگاهها واگذار کرده. بخش حقوقی علوم پزشکی اصفهان اطلاعی نداشت در این زمینه. تایید حرف شما رو از چه مرجعی می تونم بگیرم؟ چون خانم تهرانی هم در وزارت نمی دونست
    اگر لیسانس و فوق لیسانس میخواید آزاد کنید و هیچ سابقه کاری و بیمه ندارید وثیقه به ارزش 70 میلیون برای لیسانس و به ارزش 80 میلیون برای ارشد نیاز هست! و گفتن یا ملک یا پول نقد! این رو خودم شخصا از دانشگاه علوم پزشکی تبریز پرسیدم! منم اصفهان درس خوندم و اطلاع درستی ندادند بهم! ولی دانشگاه تبریز جدول مبالغ وثیقه رو داشت و برام حساب کرد! خانم تهرانی هم بعد از کلی عصبانیت همین مبالغ رو بهم گفتند...تنها چیزی که الان نمیدونم و هیچ کسم اطلاع درستی بهم نمیده اینه که وثیقه کی آزاد میشه؟؟ قبلا قانون به این صورت بود که یه مدت زمان برابر زمان تحصیلی در خارج از کشور میذاشتند و بعد از ارائه ی مدرک تحصیلی خارج از کشور وثیقه رو آزاد میکردند! مثلا مهلت 5 ساله!! ولی شنیدم که الان حتی اگه برگردی و مدرک جدیدت رو ارائه کنی تا زمانی که مدت تعهدت رو نگذروندی آزادش نمیکنن!!! دنبال اینم بدونم همچین چیزی صحت داره یا نه! خانم تهرانی اصلا جواب درستی بهم ندادند! دوستانی که تهران هستند و حضوری مراجعه کردند اگه اطلاعاتی در این مورد دارند ممنون میشم بهم بگن! چون تلفنی کاری از پیش نمیبریم! مصوبه جدید هم تو سایتا نیست و فقط جدول مبالغ رو تونستم پیدا کنم! به خانم تهرانی هم گفتم که شما که حوصله پاسخگویی ندارید حداقل سایتتونو درست کنید

Junior Member

دانشگاهها که همه مبالغ جدید رو میدند و با اطمینان هم میگن همینه که هست و هیچ تغییری قرار نیست صورت بگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان لطفا کسی تحت هیچ شرایطی حاضر نشه چنین مبالغی رو بپردازه.اگه کسی پرداخت کنه دیگه روتین میشه و این قیمتا تثبیت میشه.همه باید با هم هماهنگ و کنار هم باشیم.فقط اینجوریه که کار پیش میره
    به دوستاتونم اطلاع بدین که زیر بار این قیمتا نرن
    فکر میکنی براشون مهمه؟؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

سلام

من یه سوالی داشتم، من برای ثبت نام طرح که رفتم دانشگاه علوم پزشکی مقصد میگه رشته ی من جزو رشته هایی هست که طرحش اختیاریه!!! البته از قبل هم به ما همینو گفته بودن!!! اما وقتی که بخشنامه ها رو میخوندم نوشته بود که رشته هایی که تعهد نامه ی محضری دادن وقت ثبت نام ،موظف اند که دوبرابر ( باتوجه به منطقه ) طرح رو بگذرونن اگر هم نخوان باید طرح رو بخرن!!!
    حالا مسئله اینجاست که از ما تعهد محضری گرفتن هنگام ثبت نام!!!!!! در صورتی که میگن طرحمون اختیاریه!!!!
    یعنی الان طرحمون اجباری شده؟؟؟؟ برای آزاد کردن مدرک من باید 2 سال برم طرح؟بعد باید اون 7 میلیونم بدم؟!!

بعد اگه طرح اختیاری باشه وضعیت آزاد کردن مدرک چه شکلی میشه؟ باز هم همین مبالغ رو باید بپردازم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

من یه سوالی داشتم، من برای ثبت نام طرح که رفتم دانشگاه علوم پزشکی مقصد میگه رشته ی من جزو رشته هایی هست که طرحش اختیاریه!!! البته از قبل هم به ما همینو گفته بودن!!! اما وقتی که بخشنامه ها رو میخوندم نوشته بود که رشته هایی که تعهد نامه ی محضری دادن وقت ثبت نام ،موظف اند که دوبرابر ( باتوجه به منطقه ) طرح رو بگذرونن اگر هم نخوان باید طرح رو بخرن!!!
    حالا مسئله اینجاست که از ما تعهد محضری گرفتن هنگام ثبت نام!!!!!! در صورتی که میگن طرحمون اختیاریه!!!!
    یعنی الان طرحمون اجباری شده؟؟؟؟ برای آزاد کردن مدرک من باید 2 سال برم طرح؟بعد باید اون 7 میلیونم بدم؟!!

بعد اگه طرح اختیاری باشه وضعیت آزاد کردن مدرک چه شکلی میشه؟ باز هم همین مبالغ رو باید بپردازم؟
    دوست عزیز اون چیزی که از شما به خاطرش تعهد دادید و الان برای آزاد کردن مدرکتون ارائه بدید انجام تعهد است یعنی تعداد سنواتی رو بر اساس تعداد ترم های گذرانده شده باید کار کنید به صورتی که برای شما بیمه رد بشه و از محل کارتون نامه نشان دهنده تعداد ساعت کاری و سمت کاریتون به دانشگاه ارائه بدین. در غیراینصورت لطف می کنند و بعنوان جایگزین هزینه نقدی از شما دریافت می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)