صفحه 47 از 66 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

سلام دوستان. تو وایبر گروه هم دارین؟ می خواستم منو هم عضو کنین که در جریان اخبار باشم.(تو پیام خصوصی بفرستم برای یکی از اعضا) من در کنار مدرک نگران طرح هم هستم. حتما نیاز دارم پروانه موقت بگیرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

من رزیدنت دندانپزشکی هستم خواستم ببینم بدهکاری های دوران رزیدنتی و تعهد و طرحشو چطور میشه پرداخت کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

متاسفانه ظاهرا تا به امروز نامه ی تکمیلی صادر نشده، اما من از خانم تهرانی (مسئول فارغ التحصیلان وزارت) همین امروز سوال کردم و ایشون گفتند که نامه ی دستور وزیر (100/71) در هر صورت "لازم الاجراست" و جای نگرانی نیست اما چون بار مالی داره قرار شده ابلاغیه تکمیلی فرستاده بشه. (بر اساس نامه و دستور وزیر هزینه ها به قیمت های قبل (مصوبه سال 1383) برگردونده خواهد شد).
    دوستان! اگر کسی برای دریافت دانشنامه تونسته اقدام کنه لطفن سایرین رو در جریان بذاره تا همه بتونیم با پافشاری در دانشگاه هم شده حقمون رو بگیریم. سپاس

سلام. ما نامه ی امضا شده از طرف کلی دانشجو دادیم دست رییس دانشگاهمون که نامه رو به وزیر بهداشت بدن. (احتمالا نامه رو تا الان دادن)
    من برام تغییر قیمتها خیلی مهمه. خدا کنه خبر درست باشه بچه ها
    لطفا بیاین اینجا و بگین با چه مبلغی مدرکتون رو خریدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام. ما نامه ی امضا شده از طرف کلی دانشجو دادیم دست رییس دانشگاهمون که نامه رو به وزیر بهداشت بدن. (احتمالا نامه رو تا الان دادن)
    من برام تغییر قیمتها خیلی مهمه. خدا کنه خبر درست باشه بچه ها
    لطفا بیاین اینجا و بگین با چه مبلغی مدرکتون رو خریدین
    همونطور که عرض کردم نامه صادر شده!! دلیلی برای درخواست دوباره از شخص وزیر وجود نداره!!! نامه دستور وزیر مبنی بر لغو قیمت های جدید و اجرای ابلاغیه قبلی در تاریخ 94/1/27 به شماره 100/71 صادر شده و برای تمامی مراکز آموزش عالی وزارت بهداشت فرستاده شده!! از دبیرخانه دانشگاه میتونید پیگیری کنید صحت صحبت بنده رو. مساله اینجاست که دانشگاه ها دارن اذیت میکنن. باید پیگیری کنیم از طریق دانشگاه. وزارت خونه در حال حاضر به نوعی کار رو از طرف خودش تمام شده میدونه.

Junior Member

سلام دوباره. آیا این درسته که وزیر نامه دادن به لاریجانی؟ و مجلس باید تأیید کنه تا قیمت ها برگرده به قبل. بنظرتون تا کی ممکنه تکلیف مشخص بشه که ما میتونیم با قیمت قبل مدارک را بخریم یا خیر؟ همونطور که گفتم من به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رفتم و بهم گفتن اصلا معلوم نیست که این اتفاق بیفته و هیچ نامه ای برای دانشگاه نیومده هنوز. پس چطور میفرمایید دانشگاه ها همکاری نمیکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    همونطور که عرض کردم نامه صادر شده!! دلیلی برای درخواست دوباره از شخص وزیر وجود نداره!!! نامه دستور وزیر مبنی بر لغو قیمت های جدید و اجرای ابلاغیه قبلی در تاریخ 94/1/27 به شماره 100/71 صادر شده و برای تمامی مراکز آموزش عالی وزارت بهداشت فرستاده شده!! از دبیرخانه دانشگاه میتونید پیگیری کنید صحت صحبت بنده رو. مساله اینجاست که دانشگاه ها دارن اذیت میکنن. باید پیگیری کنیم از طریق دانشگاه. وزارت خونه در حال حاضر به نوعی کار رو از طرف خودش تمام شده میدونه.
    سلام. چرا اینقدر عصبانی من منظوری نداشتم. اگر شما میگین خبر درسته که عالیه. خواستم بگم به عنوان دانشجو وظیفه خودمون رو انجام دادیم تا قیمتها پایین بیاد و به قیمت قبلیش برگرده. امیدوارم هرچه زودتر دانشگاهها هم با وزارت خونه هماهنگ بشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من پوزش میخوام. علامت تعجبا بابت هیجان بود! تا جایی که بنده خبر دارم 2 هفته پیش صحبت ها با آقای لاریجانی انجام شده و نامه ی ابلاغیه منتظر امضای دکتر باقر لاریجانی معاون آموزش وزارت بهداشت هست که انشاللا این هفته انجام میشه و نامه امضا و فرستاده میشه. دانشگاه هایی که میگن نامه نیومده یا دارن دروغ میگن یا خبر ندارن از نامه های رسیده به دانشگاهشون. خانم تهرانی در وزارت گفتن که نامه ی دستور وزیر به شماره 100/71 مورخ 27 فروردین به تمامی دانشگاه ها فرستاده شده. لطفن حقتون رو از دانشگاهتون مطالبه کنید همه باید همین کار رو انجام بدیم. سپاس

Junior Member

وای اگه این خبر درست باشه من حاضرم یه روز همه شما ها را به بستنی دعوت کنم خدا کنه تو همین هفته انجام بشه. این لاریجانی ها هم همه جا هستن

Junior Member

سلام. چون نمی تونم پست بزارم سوالمو اینجا می پرسم. من هنوز سربازی نرفتم. برای خرید تعهد اموزش رایگان ناز به کارت پایان خدمت داریم؟؟ چون قیمتها داره بالا میره باید الان بخرم ولی سربازی نرفتم. به من گفتن باید یا کارت پایان خدمت داشته باشی یا پایان طرح! ولی من تو قوانین ندیدم!! کسی میتونه بم بگه چطوریه؟ خیلی فوری نیاز دارم به جواب. تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)