صفحه 48 از 66 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

این خبر درسته.. من نامه شو دیدم. از ورودی 73 به بعد نرمی 280 تومن...کسی میدونه که کارت پایان خدمت می خواد واسه خرید یا نه؟؟ چون تا اسفند 94 فقط این قانون قراره بمونه.بعد اون دوباره زیاد میشه. خدا میدونه چقد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    وثيقه طرح ٤٠ ميليون بود و همچنان هست
    وثيقه تعهد رايگان(پزشكي٨٦ مطقه١) ٤ميليون بود و ٦ماه پيش ٤٨ ميليون شد.
    منتهي شما براي ازاد كردن دانشنامه و ريزنمرات فقط كافيه براي اولي وثيقه بگذاريد مگر اينكه طرح رفته باشيد يا از طرح معاف باشيد يا كلا رشته شما طرحش اجباري نباشه! كه اون وقت بايد براي دومي وثيقه بذاريد يا نقد بپردازين!
    سربازی چی؟؟ واسه سربازی میشه وثیقه گذاشت؟ می ترسم قیمتها بالا بره تا من سربازیم تموم بشه (((((( می خوام تعهدمو بخرم ولی گفتن باس کارت پایان خدمت داشته باشی تا بزاریم بخری.راسته؟؟ ((( راه دور زدن نداره؟؟

Junior Member

من امروز دوباره رفتم دانشگاه و این دفعه گفتن یه نامه ای اومده و مبهمه هنوز. باید یه نامه دیگه دریافت کنیم تا بتونیم این کار را اجرا کنیم. ولی ابراز امیدواری کرد. خدا کنه زود تر قطعی و اجرایی بشه و پیشمون نشن از این کار.

Junior Member

اجرایی شده دیگه! یکی از دوستام امروز خرید تعهدشو.... کسی جواب سوال منو نمیدونه؟!! کارت پایان خدمت می خواد حتما واسه خرید تعهد یا نه؟!! دانشنامه نمی خوام فقط تعهدمو بخرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    این خبر درسته.. من نامه شو دیدم. از ورودی 73 به بعد نرمی 280 تومن...کسی میدونه که کارت پایان خدمت می خواد واسه خرید یا نه؟؟ چون تا اسفند 94 فقط این قانون قراره بمونه.بعد اون دوباره زیاد میشه. خدا میدونه چقد!
    قضیه اسفند 94 چیه؟ یعنی باز ممکنه همین حماقت رو سال دیگه تکرار کنن؟
    هنوز کسی جواب منو نداده. طرح رو میشه وثیقه 40 تومنی گذاشت یا نه؟؟؟؟؟

Junior Member

نامه ۵۰۰/۳۴۷ /د به تاریخ ۶/۲/۹۴ به همه ی دانشگاهافرستاده شده که هزینه ی اموزش رایگان به نرخ قبل برگرده,کسی قطعا نمیدونه تا کی این نرخ بمونه ولی فعلا اینقدره, وزارتخونه دستورشو داده و بعضی دانشگاه ها مثل ایران وبهزیستی که سیستم اداری سریعتری و جمع وجورتری دارن از هنون چهارشنبه ۱۶م دارن اجراش میکنن,یجایی مثل دانشگاه تهران هنوزمنتظرن از ریاست نامه ابلاغ بشه به دانش آموختگان, امروز من هم وزارتخونه رفتم هم دانشگاه تهران و گفتن مدارکتون رو توسامانه ثبت کنید تا سیر اداریش طی بشه ظرف همین روزا, بچه های بهزیستی و ایرانم ک منتظرن پست مدرکشونو بیاره دم در خونشون

Junior Member

وای بجه ها این خبر درسته. دانشگاه اضفهانم امروز مدارک را میداد به قیمت قبلی. من امروز زفتم و طبق قانون قبل پرداخت کردم و قراره مدرکم را بهم بدن. باور نکردنیه. ای کسانی که زحمت کشیدن تو این راه، واقعا ازتون ممنونم، دستتون درد نکنه.

خب خدا رو شکر. بچه ها تا کی این قانون بر قراره؟ دوباره مرداد نیان قیمت ها رو عوض کنن؟؟ اگر تهران هستین یه پرس و جو بکنین بچه ها.

Junior Member

مثه اینکه پایان خدمت می خواد وزارتخونه گفته چون کارشناسی نشده بود قیمت قبلی تا اسفند 94 مهلت داد که قیمتها رو کارشناسی کنن بعد بگن..فک کنم بعدش زیاد میشه خیلی.20تومن نمیشه ولی در حد یونی ازاد میشه که به ساله 10 تومن می رسه من که نمیتونم بخرم اون موقع (((((((

Junior Member

به من گفتن چون قیکتها کارشناسی نبوده وزیر تا اسفند 94 بهشون مهلت داده که کارشناسی کنن و قیمت جدیدو بگن...بله به نظرم این حماقتو می کنن.پرسیدم از خانم تهرانی گفت اصلا معلوم نیست چقد میشه... فک کنم بشه وثیقه گذاشت ولی سربازیو فک نمی کنم ((( بد بخت شدم رفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)