صفحه 50 از 66 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط alinazemian نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من می خواستم بدونم اگر کسی رشته لیسانسش از وزارت بهداشت بوده ولی رشته ارشدش از وزارت علوم هست برای آزاد کردن ارشدش باید اول مدرک لیسانسش رو آزاد کنه؟ یا کاری به هم نداره این دو تا مدرک؟
    دوم اینکه برای رشته های وزرات بهداشت مثله وزارت علوم نمیشه از طریق کاریابی اقدام کرد؟
    ممنون.
    دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم باید دانشنامه یا مجوز صدور دانشنامه ی لیسانس رو داشته باشید (پرونده آموزشی کامل) تا بتونید برای آزادسازی ارشد اقدام کنید.

دانشنامه ی وزارت بهداشت از طریق کاریابی قابل آزادسازی نیست و چنین موضوعی برای رشته های این وزارت منتفی هست.

باز هم دوستان اگر اطلاعات بیشتر دارند، راهنمایی بیشتر کنند

موفق باشید
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم ٥ پزشكي هستم تو دانشگاه دولتي
    مي خواستم ببينم اگه ريز نمراتمو بخوام ترجمه كنم مراحلش چيه؟! ايا تاييده ي وزارت علوم رو مي خواد حتما؟! بايد تسويه حساب كنم اين چند ترمو ؟!
    ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dhk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم ٥ پزشكي هستم تو دانشگاه دولتي
    مي خواستم ببينم اگه ريز نمراتمو بخوام ترجمه كنم مراحلش چيه؟! ايا تاييده ي وزارت علوم رو مي خواد حتما؟! بايد تسويه حساب كنم اين چند ترمو ؟!
    ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه
    سلام

ریز نمراتو که الان به شما نمیدن بعد از فارغ التحصیلی و گذراندن طرح میتونید ریزنمراتتنونو تحول بگیرید البته در صورتیکه طرح رو نگذرونید با گذاشتن وثیقه میتونید از کشور خارج بشید

شما دانشجوی وزارت بهداشتین و باید از طریق این وزارت خونه اقدام کنید

شما اگه بخواهید در این ترم از کشور خارج بشید دانشجوی انصرافی محسوب میشید و هیچ گونه مدرکی در رابطه با این 5 سال براتون صادر نمیشه و مدرک اصلی شما که معیار دانشگاه مقصد هست دیپلم خواهد بود

موفق باشید

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم باید دانشنامه یا مجوز صدور دانشنامه ی لیسانس رو داشته باشید (پرونده آموزشی کامل) تا بتونید برای آزادسازی ارشد اقدام کنید.

دانشنامه ی وزارت بهداشت از طریق کاریابی قابل آزادسازی نیست و چنین موضوعی برای رشته های این وزارت منتفی هست.

باز هم دوستان اگر اطلاعات بیشتر دارند، راهنمایی بیشتر کنند

موفق باشید

سلام

ضمن تایید نظرات جناب mohammadftsbmu باید بگم که در رشته های وزارت بهداشت مساله ی گذراندن طرح مطرح هست که مدرک شما پس از گذراندن طرح آزاد خواهد شد

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من برای وثیقه طرح پزشکی عمومی 46 میلیون ضمانتنامه بانکی گذاشتم. به من گفتن برای اینکه سود بهش تعلق بگیره باید 10 درصد اضافه پرداخت کنم . ولی در کل از من 46 میلیون گرفتن ولی اغلب دوستانی که من دیدم مبلغ 44 میلون دادن. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

با سلام من تقریبا تمام پست های گذاشته شده توی این تاپیک رو خوندم. و الان چند مورد هست که من رو گیج کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من فارغ التحصیل علوم ازمایشگاهی از دانشگاه سراسری هستم. و تصمیم جدی دارم برای رفتن. با این توضیح که تقریبا یک سال از زمان فارغ التحصیلی من میگذره و در این مدت برای طرح اقدام نکردم . و ضمن اینکه میتونم طرح رو معاف کنم. حالا چند سوال داشتم : 1. گفته شد ازاد کردن مدرک ارتباطی به رفتن به طرح یا نرفتن طرح نداره . پس با این حساب من میتونم ابتدا مدرک رو ازاد کنم و بعد برای رفتن به طرح یا نرفتنش تصمیم بگیرم؟ چون همونطور که در پست ها اشاره شد ممکن هست هزینه ازاد کردن مدرک بعد از اسفند 94 دوباره افزایش پیدا کنه. 2. بهتر هست وثیقه بزارم مدرک رو موقتا ازاد کنم یا کل هزینه رو بدم و اینطور ازاد کنم و ضمنا اگه وثیقه بزارم و مدرک رو موقتا برای ریزنمرات ازاد کنم ایا با برگردوندن مدارک وثیقه من ازاد میشه یا خیر؟ 3. ضمن اینکه من هنوز پذیرش قطعی از جایی نگرفتم موقع رفتن و گفتن اینکه میخوام وثیقه بزارم برای گرفتن ریزنمرات ایا از من سوال میشه یا مدرکی میخوان چون در جایی اشاره کردید که وثیقه 5 سال دستشون میمونه. 4. از اونجایی که سهمیه منطقه 2 هستم و دوبرابر مدت تحصیل تعهد خدمت دارم در صورتی که طرح رو معاف کنم ایا این دوسال از اون مدت تعهد کم میشه یا نه؟ و جدا برای 4 سال کارشناسی باید هزینه 8 سال رو بدم؟ ببخشید طولانی شد. امیدوارم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maha95 نمایش پست ها
    با سلام من تقریبا تمام پست های گذاشته شده توی این تاپیک رو خوندم. و الان چند مورد هست که من رو گیج کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من فارغ التحصیل علوم ازمایشگاهی از دانشگاه سراسری هستم. و تصمیم جدی دارم برای رفتن. با این توضیح که تقریبا یک سال از زمان فارغ التحصیلی من میگذره و در این مدت برای طرح اقدام نکردم . و ضمن اینکه میتونم طرح رو معاف کنم. حالا چند سوال داشتم : 1. گفته شد ازاد کردن مدرک ارتباطی به رفتن به طرح یا نرفتن طرح نداره . پس با این حساب من میتونم ابتدا مدرک رو ازاد کنم و بعد برای رفتن به طرح یا نرفتنش تصمیم بگیرم؟ چون همونطور که در پست ها اشاره شد ممکن هست هزینه ازاد کردن مدرک بعد از اسفند 94 دوباره افزایش پیدا کنه. 2. بهتر هست وثیقه بزارم مدرک رو موقتا ازاد کنم یا کل هزینه رو بدم و اینطور ازاد کنم و ضمنا اگه وثیقه بزارم و مدرک رو موقتا برای ریزنمرات ازاد کنم ایا با برگردوندن مدارک وثیقه من ازاد میشه یا خیر؟ 3. ضمن اینکه من هنوز پذیرش قطعی از جایی نگرفتم موقع رفتن و گفتن اینکه میخوام وثیقه بزارم برای گرفتن ریزنمرات ایا از من سوال میشه یا مدرکی میخوان چون در جایی اشاره کردید که وثیقه 5 سال دستشون میمونه. 4. از اونجایی که سهمیه منطقه 2 هستم و دوبرابر مدت تحصیل تعهد خدمت دارم در صورتی که طرح رو معاف کنم ایا این دوسال از اون مدت تعهد کم میشه یا نه؟ و جدا برای 4 سال کارشناسی باید هزینه 8 سال رو بدم؟ ببخشید طولانی شد. امیدوارم راهنماییم کنید
    درود بر شما هم رشته ای عزیز
    1) تا پایان طرح یا معافیت از طرح ارائه ندین قادر به خرید تعهدتون نیستین
    2)به نظرم تا ارزونه اگر می تونید بخرید. بله آزاد برگردونید آزاد می شه
    3)سیستم وثیقه رو زیاد آشنایی ندارم ولی در کل برای این کار اول شما باید به دانشگاه مقصد یک ایمیل بزنید و اون ها مدارکتون رو درخواست می دن. این ایمیل با نام دانشگاه رو ارائه می دین دانشگاه مبدا. یک فرم هست پر می کنید مدارک رو می فرستند خودشون. البته این واسه آمریکا و کانادا بود
    4)نه کم نمی شه. مجموع 8 سال حساب می کنند. مثلا من خدمت رفتم 21 ماه داشتم 3 ماه باقی مانده رو هم حساب کردند! سالی حدود 270 هزار تومن گرفتن. که 6 سال و 3 ماه من شد حدود 1600

Junior Member

با تشکر از راهنماییتون. فقط یه سوال هست . و اون اینه شما کی تعهد خدمتتون رو حساب کردید که این مبلغ شد؟ ایا الان هم همین مبلغ هست یا زیاد شده؟

سلام. بچه ها من چند روز پیش تو سایت دانشکده علوم پزشکی شیراز دیدم که برای آزاد کردن مدرک ارشد و دکترا شرط چاپ مقاله گذاشتن. یعنی اگه مقاله چاپ نشده باشه مدرک رو نمیدن! با توجه به اینکه چاپ مقالات یک سال یا بیشتر طول میکشه به نظرتون ممکنه به جای پذیرش مقاله اشتباها نوشته باشن چاپ مقاله؟ چون اکسپت زودتر معلوم میشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

ضمن تایید نظرات جناب mohammadftsbmu باید بگم که در رشته های وزارت بهداشت مساله ی گذراندن طرح مطرح هست که مدرک شما پس از گذراندن طرح آزاد خواهد شد

موفق باشید

سلام دوستان
    رشته های وزارت بهداشت که طرحشون اختیاری هست وضعیت ازاد سازی مدرکشون به چه صورت هست؟
    من دانشگاه از یکی دو نفر پرسیدم گفتن طرح با تعهد فرق میکنه! و باید 4 سال کار کنی تا دانشنامه رو بهت بدن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)