صفحه 59 از 66 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

دوستان سلام
    من ارشد ایمنولوژی هستم ولی کارشناسیم زیست بوده
    سوالم اینجاست.. رفتم آموزش پرسیدم گفت اول ما نامه میدیم تهران که ایشون میخاد ریزنمراتشو بخره.. اگر اونا موافقت کردند و گفتند برا این خانم کار نیست بعد من ترمی 280 تومن هزینه بدم بابت مدرک...
    حالا سوالم اینه..آیا طرح جداست؟؟امکانش هست من اول مدرکموبخرم بعد برم طرح؟؟؟
    اگر اول برم طرح اینا می فهمن با ارشدم رفتن مدرکمو ندن؟؟
    کسی این مورد براش پیش اومده؟؟؟
    اگر کسی میدونه راهنماییم کنه خیییییییییییییلی ممنون میشمممممم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1110 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ارشد ایمنولوژی هستم ولی کارشناسیم زیست بوده
    سوالم اینجاست.. رفتم آموزش پرسیدم گفت اول ما نامه میدیم تهران که ایشون میخاد ریزنمراتشو بخره.. اگر اونا موافقت کردند و گفتند برا این خانم کار نیست بعد من ترمی 280 تومن هزینه بدم بابت مدرک...
    حالا سوالم اینه..آیا طرح جداست؟؟امکانش هست من اول مدرکموبخرم بعد برم طرح؟؟؟
    اگر اول برم طرح اینا می فهمن با ارشدم رفتن مدرکمو ندن؟؟
    کسی این مورد براش پیش اومده؟؟؟
    اگر کسی میدونه راهنماییم کنه خیییییییییییییلی ممنون میشمممممم
    سلام
    رشته شما طرح نداره. وزارت علوم طرح نداره و وزارت بهداشت هم اگر طرح داشته باشید اختیاری هست. ارشد علوم پایه پزشکی طرح اختیاری دارند لذا اون نامه هم بی جهت هست. شما همین فردا می تونید با دانشگاه ارشد با همون مبلغی که گفتند مدارکتون آزاد کنید. اگر بخواید طرح برید فکر می کنم باید برید بخش طرح و لایحه و بپرسید که آیا نیرو لازم دارند یا خیر یا نامه اعلام نیاز داشته باشید از بیمارستان/دانشگاه/ مرکز بهداشت/مرکز تحقیقات. اگر شما طرح برید اونها همه چی می فهمند! چون در نامه ابلاغ مدرک تحصیلی شما ذکر میشه و براساس مدرک تحصیلی به شما حقوق میدهند. بله طرح جدا هست و فکر کنم با توجه به رشته شما بتونید مدرک بخرید و بعد اگر درخواست نیرو وجود داشت شروع به کار کنید. به نظر من اگر فعلا قصد طرح دارید برید طرح چون برای شما بیمه رد میشه و برای محاسبه خرید مدرک از وزارت بهداشت سابقه بیمه لحاظ و از کل مبلغ کسر می کنند بعد اقدام به خرید مدرک کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    سلام دوستان. هزینه های مربوط به وثیقه برای طرح رشته های دکترای حرفه ای علوم پزشکی اینجا چندبار نوشته شده.
    ولی درمورد مبلغ وثیقه طرح پرستاری چیزی به چشمم نخورد. هرکسی اگه از هزینه ش اطلاعی داره ممنون میشم رهنمایی کنید.

من خودم کارشناسیم پرستاریه. ورودی 93. سهمیه منطقه3
    برای ارشد میخوام بلافاصله بعد تموم شدن کارشناسی برم. و البته تغییر رشته میدم به یه رشته وزارت علوم. و بعد از ارشد هم اپلای کنم.
    و تا جایی که میدونم نمیشه حین ارشد طرح و بگذرونی. اینو نمیشه یکاریش کرد؟ که اون دو سال ارشدم که پرستاری کنارش کار میکنم به عنوان طرح محسوب شه؟
    و اگه نمیشه اینجوری هزینه وثیقه چقدره؟ اگه بعد از تحصیل قصد بگرشت نداشته باشم که اون وثیقه از دست میره. بعد همچنان طرح باقیه! این به چه معنیه؟! مشکلی به وجود نمیاره که مثلا پس فردا یه سر اومدم ایران بگن بیا طرحتو برو؟!

هزینه برای خرید تحصیل رایگان چقدر هست؟

سپاس
    سلام
    مبلغ وثیقه پرستاری از وزارت بهداشت باید بپرسید به احتمال زیاد از 30 بیشتر نیست مطمئن نیستم. هزینه خرید مدارک (تحصیل رایگان) هم که دانشگاه مراجعه کنید براتون حساب می کنند (ترمی) من اطلاع ندارم شما که سهمیه 3 هستید چطور حساب می کنند. متاسفانه اطلاعات جدید ندارم. نه نمیتونید حین تحصیل طرح برید. نه کاری نمیشه کرد. نه به عنوان طرح حساب نمیشه. بله وثیقه از بین میره ولی شما اگر بخواید در ایران کار کنید طرح را باید بگذرونید. هر مرکز وابسته به وزارت بهداشت برای شروع به کار از شما گواهی پایان طرح یا معاف از طرح می خواهند. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرستاری (Nursing)

سلام دوستان
    خانمم برستاری رو دانشگاه آزاد خونده. میگن برای گرفتن مدرک می بایست دو سال طرح بره.
    من سرریعا نیاز دارم که مدرکش رو بدون رفتن طرح آزاد کنم. بحث زمان مطرحه.
    کسی راهی می‌شناسه که بشه مدرک دانشگاه آزاد رو بدون اتمام طرح آزاد کرد؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانمم برستاری رو دانشگاه آزاد خونده. میگن برای گرفتن مدرک می بایست دو سال طرح بره.
    من سرریعا نیاز دارم که مدرکش رو بدون رفتن طرح آزاد کنم. بحث زمان مطرحه.
    کسی راهی می‌شناسه که بشه مدرک دانشگاه آزاد رو بدون اتمام طرح آزاد کرد؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام
    وثیقه. صفحات قبل مطالعه کنید لطفا. موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : December 10th, 2017 در ساعت 04:44 PM

Junior Member

با سلام و وقت بخير
    ميخواستم بدونم واسه گرفتن دانشنامه و ريزنمرات بايد وثيقه گذاشت،اما براي گذاشتن وثيقه آيا شرط خاصي مورد نياز هست؟من فارغ التحصيل داروسازي هستم و البته تعهد تحصيل رايگان مو خريدم،حالا واسه وثيقه گذاري بايد چي كار كنم؟

Junior Member

سلام بچه ها . من امروز با وزارتخونه تلفنی صحبت کردم گفتن برای وثیقه طرح پزشکی به میزان ماههایی که طرح رفتید تقسیم بر 24 ضرب در 80 ملیون میشه و ضریب منطقه هیچ اثری درش نداره . مثلا من الان7 ماه در منطقه سه پنجم بودم 80 * 7/24 میشه !!
    آخه اینجوری میشه؟ بار اولی بود که می شنوم این قانونو.
    Where liberty dwells, there is my country

سلام دوستان
    خانمم ارشد فیزیولوژی پزشکی رو ۶ ترمه تموم کرده .چطور میتونیم مدارک رو ازاد کنیم ؟؟ آیا مثل من که وزارت علومم امکانش نیس بزارم اداره کاریابی و ازادش کنم ؟؟ روشی نداره بدون هزینه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانمم ارشد فیزیولوژی پزشکی رو ۶ ترمه تموم کرده .چطور میتونیم مدارک رو ازاد کنیم ؟؟ آیا مثل من که وزارت علومم امکانش نیس بزارم اداره کاریابی و ازادش کنم ؟؟ روشی نداره بدون هزینه؟؟
    سلام
    برای رشته های وابسته به وزارت بهداشت یا باید هزینه آموزش رایگان بپردازید یا دو برابر طول تحصیل کار کنید با سابقه بیمه ( تعداد سال وابسته به سهمیه قبولی در کنکور) .کاریابی کاربرد نداره. موفق باشید

Junior Member

سلام همسرم دانشجو پزشکی هزینه اموزش رایگان برای رشته پزشکی چقدر ؟ من این جدول رو پیدا کردم ارقامش درست ؟ این 12،800،000 هزینه هر ترم ؟ هر سال ؟ یا هزینه کل پزشکی
    http://s9.picofile.com/file/83174338...123_055359.png

سلام دوستان کسی از هزینه خرید مدرک در سال جدید خبری نداره؟شنیدم میخاد بشه ترمی 11 میلیون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)