صفحه 65 از 66 نخستنخست ... 15555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

دوستان عزیزم شرمنده اگه ممکنه سوال تکراری باشه

آزادسازی مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکیِ روزانه،کارت پایان خدمت میخواد؟(رشته:فیزیوتراپی و طرح:اختیاری)
    تو ۱۰-۱۵صفحه اخیر،صحبت های متناقض بود بین دوستان
    ممنون میشم اگه توضیح کاملی دراین باره بفرمایید.

پیش فرض پاسخ : آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    موفق باشید

سلاممم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من دی ماه امسال فارغ التحصیل پرستاری شدم و میدونید طبق قانون جدید تا ۳ ماه از فارغ التحصیلی وقت داریم که طرح اجباری رو ثبت نام کنیم وگرنه به ازای هر ماه غیبت ۳ - ۶ ماه اضافه خدمت میخوریم در مناطق محروم.
    با این حساب من با کلی گریه زنگ زدم دانشگاه گفتم میخوام واسه کنکور ارشد بخونم ولی اگه برم طرح نمیتونم، گفتن متاسفیم!
    حالا سوالم اینه:
    ۱. اگه من به طریقی امسال ارشد بدم، بعدش واسه PhD بخوام اپلای کنم، چون طرح نرفتم ""حتی به قید وثیقه"" هم بهم ریز نمرات نمیدن، درسته؟؟ گفتن واسه طرح وثیقه دیگه نمیشه گذاشت و فقط تعهدات رو میشه خرید یا وثیقه گذاشت!!
    ۲. پروسه آزاد سازی مدرک (جهت اپلای) اینه؟ : تسویه با دانشگاه + پرداخت هزینه آموزش رایگان + خرید یا وثیقه تعهد خدمت (یا این و مورد قبلی یکیه؟) + پایان طرح (که نمیشه نه خرید نه وثیقه گذاشت؟)

پس طرح یه زنجیریه به پای ما؟ هیچ جوره نمیشه وثیقه گذاشت و اپلای کرد یا اونا درست راهنماییم نکردن؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید... من اگه بدونم هیچ کاری با این طرحی که گردنمه نمیتونم بکنم باید به زودی طرح ثبت نام کنم و برم سر کار و قید ارشد و اپلای دکتری رو بزنم....
    پیشاپیش ممنونم از ککمکتون.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrukh نمایش پست ها
    دوستان عزیزم شرمنده اگه ممکنه سوال تکراری باشه

آزادسازی مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکیِ روزانه،کارت پایان خدمت میخواد؟(رشته:فیزیوتراپی و طرح:اختیاری)
    تو ۱۰-۱۵صفحه اخیر،صحبت های متناقض بود بین دوستان
    ممنون میشم اگه توضیح کاملی دراین باره بفرمایید.
    اینطور بوده. توضیح کامل را باید از فردی بدست بیاورید که حداکثر در طی یک ماه گذشته اقدام به آزاد سازی مدارک کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohadese96 نمایش پست ها
    سلاممم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من دی ماه امسال فارغ التحصیل پرستاری شدم و میدونید طبق قانون جدید تا ۳ ماه از فارغ التحصیلی وقت داریم که طرح اجباری رو ثبت نام کنیم وگرنه به ازای هر ماه غیبت ۳ - ۶ ماه اضافه خدمت میخوریم در مناطق محروم.
    با این حساب من با کلی گریه زنگ زدم دانشگاه گفتم میخوام واسه کنکور ارشد بخونم ولی اگه برم طرح نمیتونم، گفتن متاسفیم!
    حالا سوالم اینه:
    ۱. اگه من به طریقی امسال ارشد بدم، بعدش واسه PhD بخوام اپلای کنم، چون طرح نرفتم ""حتی به قید وثیقه"" هم بهم ریز نمرات نمیدن، درسته؟؟ گفتن واسه طرح وثیقه دیگه نمیشه گذاشت و فقط تعهدات رو میشه خرید یا وثیقه گذاشت!!
    ۲. پروسه آزاد سازی مدرک (جهت اپلای) اینه؟ : تسویه با دانشگاه + پرداخت هزینه آموزش رایگان + خرید یا وثیقه تعهد خدمت (یا این و مورد قبلی یکیه؟) + پایان طرح (که نمیشه نه خرید نه وثیقه گذاشت؟)

پس طرح یه زنجیریه به پای ما؟ هیچ جوره نمیشه وثیقه گذاشت و اپلای کرد یا اونا درست راهنماییم نکردن؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید... من اگه بدونم هیچ کاری با این طرحی که گردنمه نمیتونم بکنم باید به زودی طرح ثبت نام کنم و برم سر کار و قید ارشد و اپلای دکتری رو بزنم....
    پیشاپیش ممنونم از ککمکتون.
    1. شما اگر ارشد قبول شوید برای ثبت نام نیاز به مدرکی جهت نشان دادن وضعیت طرح خودتون دارید و اگر وضعیت طرح شما نامشخص باشد شما را در دانشگاه مقصد ثبت نام نمی کنند و دانشگاه مبدا ریز نمرات هم به شما داده نخواهد شد. البته در صورت قبولی در دانشگاه های زیر مجموعه وزارت بهداشت. اطلاعات من در مورد وزارت علوم بسیار ناقص هست. در مورد قوانین و تبصره جدید لطفا لینک یا تصویر بگذارید. خیلی از این افراد که "میگن!" اطلاعات کافی ندارند و بهترین مرجع برای شما این گفته ها در فضای مجازی نیست بل که وزارت و دانشگاه شما می باشد. باید حضوری بروید.
    2. جواب سوال دو منوط هست به این که شما یک لینک یا تصویر از بخشنامه جدید بگذارید چون من اپدیت نیستم و ترجیح من بر این هست باعث سردرگمی و گمراهی شما نشوم. گفته های افراد ملاک نیست و بهتر هست همیشه با چند رفرنس معتبر دابل چک کنید.

*تعهد خدمت غیرقابل خرید هست. اگر تعهد دادید و فرمی امضا کردید باید تعهد انجام بدهید.
    ** گواهی پایان طرح در صورتی به شما خواهند داد که طرح خود را به اتمام رسانده باشید نه این که وثیقه گذاشته باشید.
    پ.ن: چند سال قبل وزارت پول کافی برای حقوق ها نداشت و الویت پرداخت ها با هیئت علمی بود و با تاخیرحقوق و با تاخیر بیشتر از نه ماه کارانه ها و اضافه کاری ها واریز می شدند و حالا تهدید به اضافه خدمت می کنند در حالی که پول حقوق نیروی طرح را نداشتند ندارند و نخواهند داشت؟ فنتستیک!

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    اینطور بوده. توضیح کامل را باید از فردی بدست بیاورید که حداکثر در طی یک ماه گذشته اقدام به آزاد سازی مدارک کرده.

1. شما اگر ارشد قبول شوید برای ثبت نام نیاز به مدرکی جهت نشان دادن وضعیت طرح خودتون دارید و اگر وضعیت طرح شما نامشخص باشد شما را در دانشگاه مقصد ثبت نام نمی کنند و دانشگاه مبدا ریز نمرات هم به شما داده نخواهد شد. البته در صورت قبولی در دانشگاه های زیر مجموعه وزارت بهداشت. اطلاعات من در مورد وزارت علوم بسیار ناقص هست. در مورد قوانین و تبصره جدید لطفا لینک یا تصویر بگذارید. خیلی از این افراد که "میگن!" اطلاعات کافی ندارند و بهترین مرجع برای شما این گفته ها در فضای مجازی نیست بل که وزارت و دانشگاه شما می باشد. باید حضوری بروید.
    2. جواب سوال دو منوط هست به این که شما یک لینک یا تصویر از بخشنامه جدید بگذارید چون من اپدیت نیستم و ترجیح من بر این هست باعث سردرگمی و گمراهی شما نشوم. گفته های افراد ملاک نیست و بهتر هست همیشه با چند رفرنس معتبر دابل چک کنید.

*تعهد خدمت غیرقابل خرید هست. اگر تعهد دادید و فرمی امضا کردید باید تعهد انجام بدهید.
    ** گواهی پایان طرح در صورتی به شما خواهند داد که طرح خود را به اتمام رسانده باشید نه این که وثیقه گذاشته باشید.
    پ.ن: چند سال قبل وزارت پول کافی برای حقوق ها نداشت و الویت پرداخت ها با هیئت علمی بود و با تاخیرحقوق و با تاخیر بیشتر از نه ماه کارانه ها و اضافه کاری ها واریز می شدند و حالا تهدید به اضافه خدمت می کنند در حالی که پول حقوق نیروی طرح را نداشتند ندارند و نخواهند داشت؟ فنتستیک!

سلام. با تشکر از پاسختون.
    متاسفانه لینک ندارم اما از خود وبسایت طرح نیروی انسانی یک فایل pdf دانلود کردم که توش واضحا نوشته بود قانون ۳ ماه فرصت ثبت نام در طرح رو. از طرفی، اینکه نمیشه برای طرح وثیقه گذاشت رو از خود دانشگاه پرسیدم و گفتن که حقیقت داره و طرح نه خریدنیه و نه وثیقه گذاشتنی! پس برای آزادسازی مدرکم حتما باید طرح برم و تمومش کنم.

بنابراین تصمیم گرفتم طرحم رو ثبت نام و شروعش کنم و از طرفی بخونم برای کنکور ارشد، شاید درصدی تونستم ارشد و طرح رو با هم پیش ببرم‌ (شنیدم که ممکنه بشه) شاید هم فقط طرح رو تموم کنم که مدرکم رو آزاد کنم!

حالا سوالی که دارم:
    ۱. منظورتون از اینکه نمیشه تعهد خدمت رو خرید چیه؟ به جز طرح، فکر میکنم لازم باشه که دو برابر مدت تحصیل خدمت کنیم ولی فکر میکنم بشه خریدش! شما اطلاع موثق دارید؟ اینجوری باشه که من علاوه بر طرح، هشت سال دیگه هم نمیتونم اپلای کنم!!!! توروخدا بگید یعنی چی؟ تو ویکی اپلای نوشته بود میشه خریدش! خیلی بی انصافیه که ما هم مچبور باشیم دو سال طرح بریم و هم مجبور باشیم خدمت کنیم و همگی اجباری! اینجوری باشه حاضرم قید لیسانس پرستاریم رو بزنم!

۲. آیا تعهد خدمت با هزینه آموزش رایگان فرق داره؟ و اگر آره برای آزاد سازی مدرک باید هر دو رو بخرم؟ (فرض اینکه تعهد خدمت وزارت بهداشت خریدنی باشه!)

۳. اگر من طرحم رو تموم کنم، دقیقا چطوری میتونم دانشنامه و ریز نمراتم رو بگیرم؟ میشه لطفا توضیح بدید؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون.

با سلام
    من کارشناسیی گیاه پزشکی (وزارت علوم)دانشگاه فردوسی بودم
    ارشد برای حشره شناسی پزشکی وزارت بهداشت که مشترکات زیادی داره کنکور دادم و علوم پزشکی تهران قبول شدم
    سربازی هم رفتم. این رشته طرح نداره .
    بعد از اتمام ارشد ، برای آزاد سازی مدرکم هزینه آموزش رایگان هر ترم رو بدم مشکلی برای گرفتن ریز نمرات ندارم؟
    آخرین قیمتی که برای هر سال باید پرداخت بشه رو در جریان هستین؟ چون برای سال 98 برای هر سال حدود 700 هزار تومن بود. یه خبرهایی هم شده بود که هزینه های خرید رو خیلی بالا بردن ولی توی سایت دانشگاه ،آخرین اطلاعیه همین 700 هزار تومن هست

با تشکر از همگی
    ویرایش توسط mamadkh1991 : May 17th, 2020 در ساعت 09:26 PM

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

سلام به همه دوستان وقتتون بخیر
    من پزشک هستم و طرحم هم تموم شده الان رفتم برا گرفتن دانش نامه بهم گفتن نامه عدم نیاز میخواد من منطقه دو بودم زمان قبول شدن پزشکی طبق قوانین وزارت میگه باید دوبرابر زمان تحصیل کار کنی میخواستم ببینم کسی این نامه رو گرفته ؟ممکنه بهم ندن؟؟من میخواستم بقیه تعهد رو بخرم بنظرتون موافقت میشه؟ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام، من پزشک عمومی هستم و بعد از اینکه طرحم تموم شد درخواست دادم تا مدرک من ازاد بشه. سهمیه قبولی کنکور من منطقه ۲ زنجان بود. ولی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با ازاد سازی مدرک(یا همون خرید تعهدات اموزش رایگان) موافقت نکرد، چون میگفت ما به خدمات این نیرو نیاز داریم.
    حالا ۲ تا سوال:
    ۱. اولا تو مدارک لازم برای ازادسازی مدرک اصلا چیزی درمورد نامه عدم نیاز استان مبدا پذیرش کنکور نگفته؛ ایا این مخالفت قانونیه؟
    ۲. چه راه‌(ها)ی برای ازاد کردن کردن مدرک با این شرایط بوجود اومده وجود داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی داروسازی در شرف دفاع هستم برای express entery کانادا میخوام اقدام کنم اما طرح مشکل ساز شده برام.
    1-خرید طرح با پذیرش PhD از خارج از کشور ممکن هست میخواستم بدونم کسی هست این کارو انجام داده باشه؟
    2-کسی هست بدون طرح رفتن و بعد از دفاع برای express entery اقدام کرده باشه

Junior Member

سلام
    ببخشید من کارشناسم چند ماه از طرحمو گذروندم حالا بنا به دلایلی دیگه نمیتونم ادامشو برم قصد خروج از کشور رو هم ندارم . حالا باید وثیقه بذارم؟مبلغ وثیقه نصف نمیشه؟ مدرکمو هم از دانشگاه آزاد گرفتم

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان من فارق التحصیل داروسازی از بهشتی هستم، از طرح معافم. ولی مشمول سربازی هستم...
    هیچ راهی وجود داره دانشنامه بتونم بگیرم تا برای امتحانای خارج از ایران اپلای کنم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)