صفحه 9 از 66 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

بله.
    اين كاريه كه من كردم. وسط طرح وثيقه گذاشتم. مدارك رو گرفتم شروع كردم به اپلاي اما طرح رو كج دار و مريز ادامه دادم تا تموم شه. پايان طرح گرفتم؛ تعهداتم رو خريدم و وثيقه رو پس گرفتم.
    به نظرم اين تنها راه منطقيه. ميتونين وثيقه ملكي بذارين حتي. اما يه مشكلي هست:
    وثيقه كه ميذاري بهت ميگن كي درست شروع ميشه. مثلا من فروردين ٨٧ وثيقه گذاشتم و پرسيد چي ميخواي بخوني. اون موقع من با استاداي كارولينسكا به جاهاي خوبي رسيده بودم و گفتم بايوتكنولوژي در سوئد. گفت خب ما شروع ترمت رو ميرنيم مهر ٨٧ و يادت باشه هر سال گواهي اشتغال به تحصيل بفرستي.
    بديهيه كه من جاهاي ديگه اپلاي كردم و آمريكا فاند چاق داد و به همه گفتم نميآم و آمريكا ويزا نداد و اپلاي از اول و تو اين فاصله طرح تموم شد و از شرشون خلاص شدم يعني گواهي اشتغال به تحصيل ندادم اما مطمئن نيستم الان هنوز بشه اين قانون رو دور زد
    موفق باشيد
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

ها اينم يادم رفت بگم راست و دروغش پاي اوني كه گفته : ظاهرا پسرا بايد پايان|معافيت خدمت داشته باشن بعد وثيقه بذارن.
    اگه اين درست باشه بهترين راه اينه كه پزشك خانواده بشين برين مناطق ٣/٥ كه حقوق بيشتري داره و زودتر تموم ميشه اما خب سخته ديگه

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

رشته من که طرح نداره (اما تو وزارت بهداشته) واسه گرفتن مدارک پس از تصفیه حساب باز هم باید وثیقه بذارم؟ سربازی هم نرفتم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    رشته من که طرح نداره (اما تو وزارت بهداشته) واسه گرفتن مدارک پس از تصفیه حساب باز هم باید وثیقه بذارم؟ سربازی هم نرفتم
    بدون سربازی نمیشه!
    تعهدات با طرح فرق می کنه به هرحال شما از دانشگاه دولتی و امکانات رایگان استفاده کرده اید باید وثیقه بگذارید..
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بدون سربازی نمیشه!
    تعهدات با طرح فرق می کنه به هرحال شما از دانشگاه دولتی و امکانات رایگان استفاده کرده اید باید وثیقه بگذارید..
    رشته هايي كه طرح ندارند،مثل تغذيه لازم به وثيقه نيست. اگر مشكل سربازي نداشته باشي ميري دانشگاه مربوطه پول تعهداتت رو كه معمولا زير دو ميليونه ميدي و خلاص

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بدون سربازی نمیشه!
    یعنی اگه من واسه Phd پذیرش داشته باشم ولی سربازی نرفته باشم نمی تونم مدارکم و بگیرم و ببرم، یعنی تا سربازی نرم نمی تونم واسه Phd خارج از کشور اقدام کنم؟!!!
    الان اکثر کسایی که پذیرش گرفتن و دارن میرن، سربازی هم نرفتن!!

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نه این فرق می کنه فرزندم!
    اگه پذیرش داری مشمول قانون استعداد درخشان می شی و باید پونزده میلیون ( اگه عوض نشده باشه) وثیقه بذاری تو وزارت بهداشت و می تونی بری.
    اینم همون تو وزارت بهداشت ، طبقه شیش هست. منتها خانوم درویش نیست، یه آقای مهربونیه که اون طرف می شینه.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

والا من و یکی از دوستانم که بدون سربازی می خواستیم اقدام کنیم گفتند که بدون سربازی نمیشه و وثیقه هم فقط فارغ التحصیلانه وزارت علوم می توانند چنین کاری را انجام بدهند
    شاید قانون استعداد های درخشان را تازه گذاشته باشند.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نه قانون استعداد درخشان یا نخبگان از وقتی من یادم میآد بوده و سال هشتاد و پنج هم یکی از بستگانم ازش استفاده کرد جالبه که طرح هم داشت، یعنی اونم دندونپزشک بود.
    یه سری ضوابط و شرایط داره. برین وزارتخونه طبقه شیش بپرسین حتما. لااقل چیزی که من می دونم اینه که اگه طرح نداشته باشی ، حتما بدون سربازی می تونی بری، چون ماه پیش یکی از دوستان که تغذیه خونده بود این کار رو کرد و اگه نخبه یا استعداد درخشان یا یه اسم دهن پرکنی تو این مایه ها داره، از اونا باشی هم می شه. از دور فایده نداره، برین وزارت خونه ، سراغ خانوم درویش هم نرین یه آقاییه... همون طبقه شیش واحد مشمولین یا همچین چیزی از اون بپرسین. من مطمئنم یه راهی واسه دور زدنش هست حالا ممکنه کمی گرون باشه
    موفق باشید.
    پ.ن: اگه پزشکین که به نظر من معقول ترین راهش همون طرح تو یه جایی زیر پونز نقشه است. یه جای سه پنجم پیدا کنین برین اونجا.هم اولش نباید تو نوبت بمونی، هم زود تموم می شه هم رزومه خوبیه هم پولش به نسبت حقوق طرح خوبه هم واسه دوری از خونه آماده می شی و غذا پختن و رفت و روب یاد می گیریف هم از شر چل میلیون راحت می شین و کلش رو با زیر دو سه میلیون حل می کنین که خب همون سه میلیون هم اگه بری جای خیلی پرت حقوق دو ماهته... اووووه‌ه‌ه... میدونی می شه چند تا بستنی معجون کاله با چل میلیون خرید؟
    برای پیدا کردن جاهای نیازمند پزشک خانواده هم به ته مجله نظام پزشکی مراجعه کنید.
    روم سیاه، پ.ن ام از خود پست بلندتر شد
    ویرایش توسط macula_densa : September 30th, 2010 در ساعت 11:51 AM دلیل: اضافه کردن پ.ن

Junior Member

سلام
    من 2 ماه دیگه دفاع میکنم(دندانپزشکی دانشگاه ازاد تهران)می خوام وثیقه بگذارم مدرکم ازاد کنم. چند تا سوال داشتم:
    1.حتما باید اول پذیرش داشته باشم از جایی تا بتونم مدرکم ازاد کنم یا ربطی نداره؟
    2.من می خوام برا المان اقدام کنم با توجه به اینکه برا تخصص مستقیم پذیرش نمی ذن می خوام معادل سازی همین دوره عمومی رو بکنم/با توجه به این وضعیت من برا ازاد سازی باید به دروغ بگم برای تخصص دارم میرم؟ مشکلی ایجاد نمیشه اگه اینا بفهمن؟ یا اگه الکی واسه یک کشور دیگه مثل مالزی رو بگم نمی فهمن بعدا؟ یعنی مدرکی برا اثبات ادعا نمی خوان؟
    3.من میتونم وقتی مدرک و ریز نمراتم و گرفتم اونور معادلسازی کردم دارم اونجا میخونم مدرک اینا رو پس بدم وثیقم ازاد کنم چون دیگه دوره عمومی هم مدرک اونور و با این شرایط می گیرم پس مدرک ایران بدردم نمی خوره(قصد بر گشتن ندارم)
    4.کارت دانشجوی بین المللی برا بچه های دندانپزشکی هم صادر میشه؟اگه اره به نظرتون این کارت به همراه کارنامه های پایان ترم دانشگاه برای معادلسازی معتبره که دیگه اصلا مدرک ازاد نکرد؟
    5.بچه هایی که اواسط درسشون از ایران میرن و معادلسازی میکنن ریز نمراتشون از کجا میگیرن میفرستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    6.برای متاهلین اگه همسرشون خارج از ایران باشه قانونی در مورد طرح نیست؟که مثلا معاف باشن از طرح؟:ddddddddd
    ببخشید که سوالام زیاد شداما واقعا گیج شدم از بس این در اون در زدم هر کیم یه چیز میگه اونم از قیمت طرح که یهو سر به فلک زده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)