صفحه 4 از 66 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360
    با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
    من خانومم سال 4 پزشکی رو داره تموم می کنه در دانشگاه تهران، خودم فوق عمران دارم، می خوایم برای مهاجرت به کانادا (skilled worker) اقدام کنیم از طریق من.
    می خوام بدونم بعد پایان تحصیل، همسرم می تونه طرحشو بخره و دانشنامشو بگیره ؟
    لطفاً راهنمایی کنید که راهش چیه ؟
    با تشکر
    همونطور که گفتن میتونین وثیقه بذارین و معادل دانشنامه رو بگیرین که در حال حاضر 10-11 ملیون میگیرین..!

یه روش دیگم هست که من فقط شنیدم و اون اینکه اگه خانوم شمام بتونه از اونجا پذیرش بگیره ، شاید بتونه واحد های گذرونده دو منتقل کنه و اونجا ادامه بده که احتمالن در مورد سطح نمرات حساسیت بخرج بدن./.

و یا حتی بتونه در کارهای تحقیقاتی پذیرش بگیره ، 6 ماه مرخصی میگیره و کارش که تموم شد بر میگرده ادامه میده اینجا و بعدش برای کانادا اقدام کنه ، اینجوری cv بهتری هم خاهد داشت.

Junior Member

سلام
    من خانومم ساله آخر رشتهٔ داروسازی..می‌خواستم بدونم که آیا کسی‌ تاحالا بدون گذروندم دورهٔ طرح تونسته مدرکشو از اینجا بگیر و بتونه آمریکا کار کنه..
    با توجه به اینکه مدرک دانشجویان پزشکی ایران در آمریکا قابل قبول نیست..و برای تائید مدرک پزشکی ایرانیان باید یک سری امتحاناتي اونجا پاس کرد..آيا مي شود با خريد ريز نمرات و ارائه آن و پاس كردن امتحانات مربوطه پزشكيه آمريكا اجازه كار كردن را گرفت..( بدون گذراندن طرح و در نتيجه گرفتن مدرك از ايران)..
    آيا طرح را مي شه خريد؟؟
    خلاصه مي شه اين طرح را يك جوري پيچوند؟؟
    ممنون مي شم اگه اطلا عات دقيقي در اين مورد به من بديد..
    مرسي

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

به نظر من بهتره حضوری برید وزارت بهداشت
    تلفونی هم فایدهای نداره
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط farhangim
    سلام
    من خانومم ساله آخر رشتهٔ داروسازی..می‌خواستم بدونم که آیا کسی‌ تاحالا بدون گذروندم دورهٔ طرح تونسته مدرکشو از اینجا بگیر و بتونه آمریکا کار کنه..
    با توجه به اینکه مدرک دانشجویان پزشکی ایران در آمریکا قابل قبول نیست..و برای تائید مدرک پزشکی ایرانیان باید یک سری امتحاناتي اونجا پاس کرد..آيا مي شود با خريد ريز نمرات و ارائه آن و پاس كردن امتحانات مربوطه پزشكيه آمريكا اجازه كار كردن را گرفت..( بدون گذراندن طرح و در نتيجه گرفتن مدرك از ايران)..
    آيا طرح را مي شه خريد؟؟
    خلاصه مي شه اين طرح را يك جوري پيچوند؟؟
    ممنون مي شم اگه اطلا عات دقيقي در اين مورد به من بديد..
    مرسي
    یه معادل مدرک میدن که کفایت میکنه..!! البته با وثیقه ..!!
    در مورد مدرک پزشکی ایرانیان ، ممکنه در مورد رشته تخصصی این صدق کنه ولی کسی که مدرک عمومی داره و امتحانات اونجا رو هم داده ، دیگه چه مشکلی ممکنه باشه؟
    البته در مورد کسی کهع بخاد اونجا کار کنه من دقیق نمیدونم چون اکثرن وقتی میرن اونجا برای رزیدننی اقدام میکنن که هم کار هست هم تحصیل.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    تا اونجا که من می دونم الان نمی شه دیگه وثیقه هم گذاشت اما این قوانین هر روز عوض می شه. برای اطلاعات بیشتر از خود وزارت بهداشت بپرسید یا دانشگاه محل تحصیل.
    از کی اینطوری شده که...؟؟

Junior Member

دوستان من سال آخر هستم می‌خوام وقتی‌ درسم تموم شد دانشنممو آزاد کنم تا بتونم در امتهانات استرالیا شرکت کنم سربازی و طرح دارم پرسیدم قبلان گفتن چون هم سربازی هم طرحداری امکانش نیست دوستان نظرشون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan_z نمایش پست ها
    دوستان من سال آخر هستم می‌خوام وقتی‌ درسم تموم شد دانشنممو آزاد کنم تا بتونم در امتهانات استرالیا شرکت کنم سربازی و طرح دارم پرسیدم قبلان گفتن چون هم سربازی هم طرحداری امکانش نیست دوستان نظرشون چیه؟
    شما مشکلت اصلیت سرباز بودنه..!
    حالا اکه جدیدن بخان روی رفتن طرح هم گیر بدن بحثش جداست..!
    شما کی سوال کردی؟

Junior Member

سلام
    من میخوام ریز نمرات غیر رسمی خیلی فوری بگیرم نمیدونم میشه یا نه<اگر اطلاعاتی تو این زمینه دارید کمکم کنید ممنون میشم

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

سلام دوست عزیز

همه اش بستگی داره به رشته و دانشگاه شما و اینکه آیا فارغ التحصیل شدید یا خیر. اگه فارغ التحصیل نشدین که احتمال همکاری باهاتون خیلی بالاتره فقط باید اصرار کنین و اینا. ریز نمرات غیر رسمی در هر حال هیچ تفاوتی با همون کارنامه هایی که هر ترم دریافت می کنید نداره و توش می نویسند که ارزش ترجمه نداره. تا جایی که من خبر دارم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اصلا این همکاری رو با بچه ها نمی کنه بعد از فارغ التحصیلی ولی یکی بود که می گفت از دانشگاه تهران می شه گرفت؛ راست و دروغش پای خودش.

موفق باشید

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan_z نمایش پست ها
    سلام.
    چرا امکانش هست. شما باید اول یک پذیرش مشروط از یک دانشگاه داشته باشید. بعد اون پذیرش رو می برین وزارت علوم ، طبقه 4 ، ورودی 1. مدارکتون رو آزاد می کنید. تنها معضل این قضیه این هست که اگه اون پذیرش تبدیل به تحصیل نشه شما به مشکل بر می خوری چون هی باید دانشگاهه گواهی اشتغال به تحصیل بفرسته واسه اینا.
    راه حل دیگه ای نیست مگر اینکه سربازی بری که الان شده شونزده ماه و جای طرح هم محسوب میشه. به هر تقدیر اگه دندانپزشک هستید که من مطمئنم از شما برای ثبت نام توی امتحانات 2 سال سابقه کار و پروانه دائم طبابت در ایران می خوان. پزشکی ها هم به احتمال قوی همینطوره. منطقیش اینه که سربازیتون رو برین و در اون فاصله آیلتس یا OET رو clear کنید و بعد اقدام بفرمایید. فقط حواستون به دو سال اعتبار مدارک زبانتون باشه.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)