صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تمدید اقامت در اتریش

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تمدید اقامت در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    نه مشکلی نیست. چون شما خونه رو که برای مدت کوتاه اجاره میدید، بدون ملده هست. و در حقیقت خودتون اونجا ملده هستید
    نه.من با ملده اجاره میدم.یعنی رسما یکیو معرفی میکنم به اواد.و اونا کلا قرارداد و بنام اون میزنن.اینطوری مشکلی ایجاد میشه تو تمدید کارت برا سال بعد؟چون احتمال زیاد دانشجو تابستون میره شهرش.من بیمه رو هم قطع میکنم تو اون یکی دو ماه

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    نه.من با ملده اجاره میدم.یعنی رسما یکیو معرفی میکنم به اواد.و اونا کلا قرارداد و بنام اون میزنن.اینطوری مشکلی ایجاد میشه تو تمدید کارت برا سال بعد؟چون احتمال زیاد دانشجو تابستون میره شهرش.من بیمه رو هم قطع میکنم تو اون یکی دو ماه
    بله به احتمال قوی به مشکل میخورین و اونا ازتون میپرسن که کجا بودین و کلی سوال بهتره ملده به اسم خودتون باشه و اجاره بدین ( بهتره حضوری برین از MA35 منطقه تون سوال کنین ببینین اونا چی میگن)
    بیمه هم قطع کنین هم به ضررتون تمام میشه چون اگر بخواین Rot weiss rot اینجا رو بگیرین سوابق بیمه یکی از موردهایی که بررسی میشه
    اگر قطع کنین کل اون مدتی که بیمه بودین صفر میشه و دوباره از اول شروع میشه
    خوب تحقیق کنین درباره ی کاری که میخواین انجام بدین
    موفق باشین
    ویرایش توسط ata210 : July 28th, 2016 در ساعت 02:02 PM
    wöllen ist können

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

یه سوال دارم:
    تمدید کارت اقامت بیشتر از یه ماه طول میکشه؟ شنیده ها حاکی از اینه که بالغ بر 2 ماه طول میکشه این کار.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    یه سوال دارم:
    تمدید کارت اقامت بیشتر از یه ماه طول میکشه؟ شنیده ها حاکی از اینه که بالغ بر 2 ماه طول میکشه این کار.
    من چند بار که تمدید کردم 1 ماه الی 1 ماه نیم طول کشید اما اخرین بار 3 ماه طول کشید
    نمیشه دقیق گفت برای بعضی از دوستام 4 ماه طول کشیده ...
    wöllen ist können

Junior Member

سلام
    برگه ای که از بیمه باید بگیرم اسمش چیه و از کدوم قسمت بیمه باید بگیرم؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ary90 نمایش پست ها
    سلام
    برگه ای که از بیمه باید بگیرم اسمش چیه و از کدوم قسمت بیمه باید بگیرم؟
    یهشون بگید بزای سال آینده میخواید دویاره بیمه داشته باشید و برای تمدید ویزا مگسترات تاییدیه میخواد. البته bestatigung , student blatt برای ترم جدید هم لازمه
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    یه سوال دارم:
    در صورت داشتن سفر ضروری که برگشتتون بعد از پایان اقامتون هست به ارایه بلیط خریداری شده کارت اقامت جدید در 1 هفته کاری بهتون میدن این تجربه شخصی من بوده ولی در حالت نرمال یک الی 2 ماه قبل از اتمام کارتتون باید واسه تمدید اقدام کنی که کارت جدید فردای اون روزی که اقامت تموم میشه باید بری بگیری که جدید یک نامه میاد با اون نامه باید بری و اگه نامه ای هم زودتز بیاد نقصی مدارک و یا مدارک جدید میخوان ازت بهتره سریع تره اداره اقامت منطقه رو پیدا کنی و لست مدارک و فرم انتراگ رو بگیری
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم برای تمدید اقامت حتما کارنامه قبولی کلاس زبان هم باید داده بشه؟و اگر 1 ترم کلاس زبان غیبت داشته باشیم ایا برای تمدید به مشکل برمیخوریم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط azzar نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم برای تمدید اقامت حتما کارنامه قبولی کلاس زبان هم باید داده بشه؟و اگر 1 ترم کلاس زبان غیبت داشته باشیم ایا برای تمدید به مشکل برمیخوریم؟
    بله كارنامه ٢ ترم قبولي و يا برگه ثبت نام ٢ ترم A1 و A2 و يا برگه حضور ٧٠٪‏ جلسات دو ترم در غير اين صورت به مشكل جدي برميخوريد و بايد دليل بسيار موجهي براي اداره اقامت داشته باشيد
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member

من امروز از ام ا35 پرسیدم.گفت برا تمدید کارت اقامت سال دیگه باید عین 12 ماه رو ملده بوده باشیم.کارمنده یکمی پرت بود.بنظرم این خیلی درست نمیاد.اگه اینطوریه پس اصلا چرا میشه تو اواد سه ماه تابستون رو کلا فسخ قرارداد کرد؟پس حتما کسانی اینکارو میکنن که وجود داره دیگه؟و اینکه اصلا دلم نمیخواد جوابش درست باشه.چون در این صورت مجبور میشم بعضی وقتا کارای یکم غیرقانونی بکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)