صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تمدید اقامت در اتریش

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تمدید اقامت در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط 85223501 نمایش پست ها
    ممنون بابت لینک. اطلاعات خوبی داره. ولی به نظرم یکم قدیمیه. من فکر میکنم جدیدا قوانین سخت گیرانه تر شده. ولی در کل لیستهاش خیلی به درد بخوره.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member

حداقل واحدهایی که باید پاس کنیم تا کارت اقامت رو تمدید کنن چقدره؟بعد اینکه این ترم به ما ۳۴ تا ECTS پیشنهاد دادن.معادل همون ۲۰ واحد خودمونه یا ۳۴ واحد ماست؟اگه ۳۴ تاست که خیلی سخت میشه تو یک ترم ادم اینارو بگذرونه.میشه ۵ تا درس.نمیدونم همه شو بردارم به مشکل میخورم تو پاس کردنشون یا نه

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    حداقل واحدهایی که باید پاس کنیم تا کارت اقامت رو تمدید کنن چقدره؟بعد اینکه این ترم به ما ۳۴ تا ECTS پیشنهاد دادن.معادل همون ۲۰ واحد خودمونه یا ۳۴ واحد ماست؟اگه ۳۴ تاست که خیلی سخت میشه تو یک ترم ادم اینارو بگذرونه.میشه ۵ تا درس.نمیدونم همه شو بردارم به مشکل میخورم تو پاس کردنشون یا نه
    برای هر ترم حداقل باید 16 واحد پاس کرد. که میشه همون 16 ETSC. بستگی به توانایی داره، اگه سخته کمتر بردارید. مخصوصا ترم اول

Senior Member

بچه ها تعداد واحدهایی که باید پاس کنیم تا کارت اقامت تمدید بشه 16 واحد تو یک ترمه یا یک سال؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    بچه ها تعداد واحدهایی که باید پاس کنیم تا کارت اقامت تمدید بشه 16 واحد تو یک ترمه یا یک سال؟
    16 واحد در یک سال تحصیلی
    باشد که رستگار شویم...‌‌

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

دوستان
    من هفته ی پیش برای تمدید رفتم. چون مدارکم کامل بود همونجا بهم جواب مثبت دادن. خواستم بگم تطبیق واحد رو قبول میکنن. حساب بانکیم هم 12500 یورو موجودی داشت و فقط یه گواهی موجودی بهشون دادم.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز

یه سوال داشتم : من دارم برا لیسانس اقدام میکنم . موقعی که در حال تحصیل در مقطع لیسانس هستم ، هر چند وقت باید ویزای تحصیلیمو تمدید کنم ؟ برای تمدید ، باید حتما 10 هزار یورو داشته باشم تو حساب بانکیم در اتریش !!؟
    آخه من قراره هزینه یک سال خودمو ببرم (حدود 9 هزار یورو)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

یه سوال داشتم : من دارم برا لیسانس اقدام میکنم . موقعی که در حال تحصیل در مقطع لیسانس هستم ، هر چند وقت باید ویزای تحصیلیمو تمدید کنم ؟ برای تمدید ، باید حتما 10 هزار یورو داشته باشم تو حساب بانکیم در اتریش !!؟
    آخه من قراره هزینه یک سال خودمو ببرم (حدود 9 هزار یورو)
    تمدیدکارت اقامت دانشجویی سالیانه س. وهز سال از دو ماه مونده به اتمام اعتبارش شما فرصت دارید برای تمدید اقدام کنید.
    همیشه هم زمان تمدید از شما مدارک مالی مثه دفعه اول میخوان با این تفاوت که دیگه باید صورت سپرده بانکی داخل اتریش
    رو تحویل بدید. و همیشه هم باید موقع تمدید همون مقدار حدود 10 هزارتا رو توی حسابتون داشته باشید.

توصیه: داشتن هزینه یکساله واقعن کافی نیست. سعی کنید کمی بیشتر حاشیه امنیت داشته باشید.
    چون اونجوری همه چیز لب مرزی میشه و ممکنه هزینه های غیرمنتظره و خارج از پیش بینی
    داشته باشید و به مشکل میخورید اگر دقیقن برای یکسال برنامه ریزی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    تمدیدکارت اقامت دانشجویی سالیانه س. وهز سال از دو ماه مونده به اتمام اعتبارش شما فرصت دارید برای تمدید اقدام کنید.
    همیشه هم زمان تمدید از شما مدارک مالی مثه دفعه اول میخوان با این تفاوت که دیگه باید صورت سپرده بانکی داخل اتریش
    رو تحویل بدید. و همیشه هم باید موقع تمدید همون مقدار حدود 10 هزارتا رو توی حسابتون داشته باشید.

توصیه: داشتن هزینه یکساله واقعن کافی نیست. سعی کنید کمی بیشتر حاشیه امنیت داشته باشید.
    چون اونجوری همه چیز لب مرزی میشه و ممکنه هزینه های غیرمنتظره و خارج از پیش بینی
    داشته باشید و به مشکل میخورید اگر دقیقن برای یکسال برنامه ریزی کنید.
    مرسی از راهنماییتون

اما یه سوال برام پیش اومده : فکر نکنم همه این دانشجویانی که تو اتریش مشغول تحصیل هستن ، هر سال براشون به همین اندازه پول فرستاده بشه (لااقل خودم چند نفرو میشناسم که اصلن مبلغ ده هزار یورو به صورت سالیانه براشون فرستاده نمیشه) ....میخواستم بپرسم آیا احتمال داره این افراد از موجودیه دانشجویان دیگه استفاده کنن (ازشون قرض بگیرند) و بعد از تمدید ، دوباره پول رو به صاحبش برگردونند ؟ چنین کاری امکان داره ؟

مرسی

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون

اما یه سوال برام پیش اومده : فکر نکنم همه این دانشجویانی که تو اتریش مشغول تحصیل هستن ، هر سال براشون به همین اندازه پول فرستاده بشه (لااقل خودم چند نفرو میشناسم که اصلن مبلغ ده هزار یورو به صورت سالیانه براشون فرستاده نمیشه) ....میخواستم بپرسم آیا احتمال داره این افراد از موجودیه دانشجویان دیگه استفاده کنن (ازشون قرض بگیرند) و بعد از تمدید ، دوباره پول رو به صاحبش برگردونند ؟ چنین کاری امکان داره ؟

مرسی
    بعضا این کارو میکنن. اگر فقط ازتون گواهی موجودی حساب بخوان مشکلی نیست ولی از بعضیا ریز پرینت گردش حساب هم میخوان و ممکنه به این مشئله گیر بدن ولی معمولا مشکلی پیش نمیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)