صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: تاثیر منفی حذف درس در فرایند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر منفی حذف درس در فرایند پذیرش

سلام من هم ترجمه ریزنمرات لیسانس رو که چهارسال پیش قبل فارغ التحصیلی گرفتم فقط دروش پاس شده مشخصه

ولی ریزنمرات کاردانی بعد فارغ التحصیلی دروس حذفی هم داره حالا به نظرتون میتونم برای اپلای phd ترجمه چهارسال پیش روبفرستم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahami نمایش پست ها
    سلام من هم ترجمه ریزنمرات لیسانس رو که چهارسال پیش قبل فارغ التحصیلی گرفتم فقط دروش پاس شده مشخصه

ولی ریزنمرات کاردانی بعد فارغ التحصیلی دروس حذفی هم داره حالا به نظرتون میتونم برای اپلای phd ترجمه چهارسال پیش روبفرستم ؟
    درود

دوست خوب من مهر های دادگستری و وزارت فکر کنم تو این مدت عوض شده باشند . اگر اینطور باشه که امکانش نخواهد بود اما خوب تاثیر نداره اونجور که مشخص هست . اونقدر موارد دیگه برای ارزشیابی هست که فکر نکنم اونقدر که ما توجه می کنیم اونا به اینا توجه کنن

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics,University of Tehran

سلام دوستان
    من تصمیم گرفتم هر ترم تعداد زیادی واحد بردارم و آخر ترم هر کدوم از درسها رو که فکر میکنم نمره م خوب نمی شه حذف کنم و ترم بعد بردارم.چون تعداد واحدهایی که برمی دارم زیاده حذف کردن یک درس نمی تونه طول مدت تحصیلم رو زیاد کنه و این کار می تونه روی معدلم تاثیر مثبت زیادی داشته باشه.به نظر شما این اشتباهه؟مثلا کسی که معدلش بالای ۱۷ هست اگر در طول کارشناسیش ۴-۵ تا درس حذف کرده باشه این ممکنه در پروسه ی اپلای یک نکته ی منفی براش محسوب بشه؟(دانشگاه سراسری)

سلام من شنیدم که اگه درسی رو نتونی قبول بشی و ترم بعد دوباره انتخاب کنی و نمره بالا 14 بیاری دیگه نمره قبلی اون درس توی معدل تاثیری نداره / ولی نمی دونم که حذف یه درس چه نتیجه ای داری؟

دانشگاه من دولتیه/

یه سوالی ؟اگه دروسی مث فارسی عمومی یا معارف بایین چهارده بشه ؟ ولی بجاش دروس تخصصی و پایه بالا 17 آیا پذیرش دیگه ممکن نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9111 نمایش پست ها
    سلام من شنیدم که اگه درسی رو نتونی قبول بشی و ترم بعد دوباره انتخاب کنی و نمره بالا 14 بیاری دیگه نمره قبلی اون درس توی معدل تاثیری نداره / ولی نمی دونم که حذف یه درس چه نتیجه ای داری؟

دانشگاه من دولتیه/

یه سوالی ؟اگه دروسی مث فارسی عمومی یا معارف بایین چهارده بشه ؟ ولی بجاش دروس تخصصی و پایه بالا 17 آیا پذیرش دیگه ممکن نیست؟
    فکر کنم از ورودی 90 به بعد چنین قانونی هست، یادمه پرسیده بودم چنین چیزی گفتن بهم. حذف یه درس هیچ چیز خاصی نیست نگران نباش.
    پذیرش ممکن هست چون اگه نمره ی های دروس تخصصی بالا باشه معدل کل بالا هست پس مشکلی نباید باشه.

سلام لطفا کمک کنید این درسایی ک تو دانشگاه ازاد حذف کردیم و تو کارنامه نمرشو صفر گذاشته و جلوش نوشته حذف ماده 35 تکلیفش چی میشه(یعنی تو امتحان پایان ترم شرکت نکردیم)؟ایا تو محاسبه ی معدل وGPA وارد میشه؟ایا تو ریزنمرات میاد؟ایا تاثیر منفی میزاره یا اینکه همون حذفی ک جلوش نوشته ترجمه میشه واثر منفی تو محاسبه ی معدل نداره لطفا هر کی دقیق میدونه جواب بده اخه من از این درسا تو کارشناسی وارشدم داشتم و معدلهامم نسبتا خوبه ولی اگه بخوان این حذفیارو حساب کنن که دیگه هیچی....

دوستان تو رو خدا یکی راهنمایی کنه من رو

من میخوام بدونم چیکار کنم که دروس حذفی ام تو کارنامه ذکر نشه. من کلی درس حذفی دارم یه عالمه اگر بیاد تو کارنامه ام بدبخت میشم هیچ راهی هست از اومدن اون دروس تو کارنامه ام جلوگیری کنم؟

سلام،

شما اگر از دانشگاه آزاد ریز نمره برای خارج کشور بگیرید(همونی که به تایید اداره فارغ التحصیلان میرسه) درس های حذفیتون ذکر نمیشه. دانشگاه سراسری من اطلاع ندارم.

شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
    دوستان تو رو خدا یکی راهنمایی کنه من رو

من میخوام بدونم چیکار کنم که دروس حذفی ام تو کارنامه ذکر نشه. من کلی درس حذفی دارم یه عالمه اگر بیاد تو کارنامه ام بدبخت میشم هیچ راهی هست از اومدن اون دروس تو کارنامه ام جلوگیری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام،

شما اگر از دانشگاه آزاد ریز نمره برای خارج کشور بگیرید(همونی که به تایید اداره فارغ التحصیلان میرسه) درس های حذفیتون ذکر نمیشه. دانشگاه سراسری من اطلاع ندارم.

شاد باشید
    سلام

خیلی ممنون

فقط مطمئن هستید دیگه درسته؟ چون این برای من خیلی اهمیت داره.
    یعنی حتی نمیگن چند واحد برداشتم و چند واحد پاس کردم؟
    این ریز نمرات که میگید بدون دروس حذفی میاد برای قبل از فارق التحصیلیه یا بعدش؟

من امروز رفتم دانشگاه سوال کردم از امور فارغ التحصیلین دو نفر بودن یکی گفت ذکر میشه یکی گفت نمیشه آخر سر هم به نتیجه نرسیدن و گفتن شما درخواست بده هر چی که اومد همونه دیگه!
    به نظرتون از دارالترجمه ها بپرسم اونها میتونن با اطمینان بهم بگن؟ چون بالاخره نمرات برای اونها میره و احتمالا تا حالا برخورد کردن با موارد مثل مال من.

یه سوال آخر رو هم بپرسم. شرمنده. ریز نمرات به ترتیب الفبا میاد یا مثلا به صورت ترمی؟

یک دنیا ممنون

سلام دوست عزیز:

شما اگر بعد از فارغ التحصیلی درخواست "ریز نمره برای خارج از کشور" بدین یک هزینه ایی ازتون میگیرن و ریز نمره با مشخصات زیر رو تحویلتون میدن:

عکس و مشخصات کامل شما و تاریخ فارغ التحصیلی و مدرکی که گرفته اید.
    امضای معاون دانشجویی و ریاست واحد و مهر واحد.
    شماره و تاریخ ثبت در دفتر امور فارغ التحصیلان و امضای سرپرست اداره کل فارغ التحصیلان.
    تعداد کل واحد های گذرانده شده و میانگین کل، هیچ اثری از دروس حذف شده نیست. درس ها هم ترم به ترم ذکر میشن.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
    سلام

خیلی ممنون

فقط مطمئن هستید دیگه درسته؟ چون این برای من خیلی اهمیت داره.
    یعنی حتی نمیگن چند واحد برداشتم و چند واحد پاس کردم؟
    این ریز نمرات که میگید بدون دروس حذفی میاد برای قبل از فارق التحصیلیه یا بعدش؟

من امروز رفتم دانشگاه سوال کردم از امور فارغ التحصیلین دو نفر بودن یکی گفت ذکر میشه یکی گفت نمیشه آخر سر هم به نتیجه نرسیدن و گفتن شما درخواست بده هر چی که اومد همونه دیگه!
    به نظرتون از دارالترجمه ها بپرسم اونها میتونن با اطمینان بهم بگن؟ چون بالاخره نمرات برای اونها میره و احتمالا تا حالا برخورد کردن با موارد مثل مال من.

یه سوال آخر رو هم بپرسم. شرمنده. ریز نمرات به ترتیب الفبا میاد یا مثلا به صورت ترمی؟

یک دنیا ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)