صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: تاثیر منفی حذف درس در فرایند پذیرش

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : تاثیر منفی حذف درس در فرایند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    چه خوب.پس شاید دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه.چون من چندتا درس حذف کردم که همشون اومده توی ریزنمره رسمیم متاسفانه.
    شما ریز نمراتتون رو‌ در حین تحصیل‌(یعنی‌ قبل از فارغ التحصیلی) گرفتین یا بعدش؟؟ چون در مورد درس‌های افتاده اگه درست خاطرم باشه میگفتن اگر قبل از فارغ التحصیلی بگیرید نمیاد توی ریز نمرات اما در صورت فراغت از تحصیل افتاده‌ها هم میاد توی ریز نمره. من ریز نمراتم رو چند دقیقه قبل از اینکه پرونده فراغت از تحصیلم رو تکمیل کنم گرفتم.یعنی‌ وضعیت من در حال تحصیل بود ولی‌ تمام نمراتم داخلش موجوده.

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    شما ریز نمراتتون رو‌ در حین تحصیل‌(یعنی‌ قبل از فارغ التحصیلی) گرفتین یا بعدش؟؟ چون در مورد درس‌های افتاده اگه درست خاطرم باشه میگفتن اگر قبل از فارغ التحصیلی بگیرید نمیاد توی ریز نمرات اما در صورت فراغت از تحصیل افتاده‌ها هم میاد توی ریز نمره. من ریز نمراتم رو چند دقیقه قبل از اینکه پرونده فراغت از تحصیلم رو تکمیل کنم گرفتم.یعنی‌ وضعیت من در حال تحصیل بود ولی‌ تمام نمراتم داخلش موجوده.
    بعله من بعد فارغ التحصیلی ریزنمره گرفتم.حتا الان شک کردم :-) رفتم به نسخه رسمی که از دارالترجمه گرفته بودم نگاه کردم.هم افتاده ها هم حذفی ها توش هست.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

بعله من بعد فارغ التحصیلی ریزنمره گرفتم.حتا الان شک کردم :-) رفتم به نسخه رسمی که از دارالترجمه گرفته بودم نگاه کردم.هم افتاده ها هم حذفی ها توش هست.
    خیلی‌ ممنون که گفتین. من نمیدونستم اینجوریه .پس خطاب به اون دوست عزیزمون industrialeoy میگم که نه!! در حذف زیاده روی نکنید که بعدا براتون مشکلی‌ پیش نیاد.
    شاد باشید

حالا اگه آزاد نباشیم

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    حالا اگه آزاد نباشیم

ما به این نتیجه رسیدیم که برای دانشگاه آزاد درس حذف شده مشخص می‌شه.برای دانشگاه‌های دولتی رو اطلاع ندارم.ولی‌ فکر می‌کنم اگر تعداد دروس حذف شده زیاد از حد نباشه و در حد قابل قبولی باشه مشکلی برای پذیرش‌ پیش نمیاد.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نظر شخصی من اینه که اینقدر خود معدل و نمره زبان و مقاله و بقیه جزئیات cv و حتی sop تمایز می ذاره بین applicant ها که دیگه اصلآ به این جاها نمی رسه که بخوان ببین کی چقدر واحد حذف کرده ... به این چیزا زیاد فکر نکنید ... بیشتر دودل می شین و بدتر می شه براتون ...
    بی خیال ...
    هر چی خدا بخواد !
    موفق باشید

Junior Member

دوست عزیز، من تیر 89 فارغ التحصیل شدم و ریز نمراتی که برای خارج از کشور گرفتم(4500 تومان ریختم به حساب) تنها شامل دروس افتاده و پاسی بود و دروس حذف شده را نداشت. شاید هم به قول دوستمان مراکز فرق می کند من "تهران شمال " بودم ولی برای داخل کشور اگر بگیری حذفیات را دارد حتی گفته درسها را در حذف و اضافه گرفتی یا ثبت نام ترمی
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

من هم استرس افتاد تو جونم من 6 درس کل هم حذف کردم که در ترم های 2 و 3 و 4 بود که در ترم 3 بیشترین حذفی رو داشتم به علت بستری شدن 3 درس بود !!! الان به نظرتون به مشکل برمی خورم ؟

1 . در ریزتمرات حین تحصیل دانشگاه آزاد دروس حذفی آورده می شود ؟

2 . در ریزنمرات فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد دروس حذفی شده آورده می شود ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

سلام دوستان منم این مسئله خیلی برام مهم هست که دروس حذفی در ریز نمرات میاد یا خیر ؟
    لطفا دوستانی که ریز نمرات دانشگاه آزاد گرفتن پاسخ بدهند

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود
    دوستان من درس حذف کرده اععم از پزشکی و غیر پزشکی داشتم (کلن 3-4 تا) توی ریز نمرات با عنوان حذف برای من اومده (دانشگاه دولتی) پذیرشمم گرفتم!با درصد بالایی احتمال قریب به یقین میگم که تاثیری در روند نداره!حتی درس افتاده هم داشتم دوتا! ( یکیش سر مراسم ختم بابا بزرگم بود یکیش سر کل کل با استاد نا محترم و بی سواد فیزیک 1 سر مسایل فیزیکی و اینکه ترم یک کلمون داغ بود فکر میکرذیم استاد باید درسی که میده رو بلد باشه!که لطف کردن با 6 مارو انداختن دستمون هم به هیجا بند نشد!)
    بسیار افراد دیگه هم دیدم با دروس متعدد افتاده پذیرش گرفتن!حتی یکی از دوستام بش TA دادن برا درسی که ایران استاده باش لج کرد بش داد 10!
    خواهشی که دارم این هست که انقدرام رو این روال حساس نباشید!الان من بگم شما یه حذف پزشکی داشته باشی نه دیگه شانس نداری،پذیرش نمیدن!شما میتونی تغییری بدی تو ریز نمرت؟!خو نه!بچسبید به چیزای مهمی که میتونید تغییرشون بدید!

یه نمونه فرم ارزیابی میزارم برای بقیه دانشگاه ها هم میتونید پیدا کنید برای چنتاییش من دیدم گذاشتن. یه دیدی بهتون میده چیا براشون مهمه

همگان پیروز باشند و سربلند
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)