صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 146

موضوع: آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

Moderator

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaNewLife نمایش پست ها
    سلام. مرسی جواب دادین.
    برای لیسانس. اگه کنکور ریاضی قبول بشم چی؟ امسال کنکور دادم. در ضمن شرط سنی داره دوره لیسانس؟
    یه سوال دیگه یکی گفت ایتالیا هم مثل انگلیس foundation year داره. درسته؟
    تو کنکور قبول شدنت ربطی به پذیرشت نخواهد داشت.
    من برات به شخصا دوباره لیسانس خوندن رو صلاح نمیدونم چون هم پذیرش سخته هم رقابت شدیده هم شرکت کننده زیاده و الا ماشالله......
    نه ایتالیا برای سن گیر نمیده میتونی 30 ساله لیسانس بخونی.
    من نشنیدم همچین چیزی اگه معدلت و رزومت اوکی باشه مستقیم شروع میکنی به خوندن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

سلام دوستان
    کسی اینجا نیست که از دانشگاه سالرنو چیزی بدونه یاا اونجا باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان من لیسانس معماری هستم و میخواستم برای مستر از ایتالیا پذیرش بگیرم و اصلا هم ایتالیایی بلد نیستم و باید دوره ای که اپلای میکنم به زبان انگلیسی باشه میخواستم بدونم کدوم دانشگاهها میتونم اپلای کنم و اینکه داشتن مدرک زبان ایتالیایی حتی برای رشته های انگلیسی هم لازمه؟ سوال دیگه اینکه مدارک باید حتما ترجمه ایتالیایی بشه؟ و سوال آخر هم در مورد هزینه های دانشگاههاست که من از یه موسسه اعزام دانشجو شنیدم که بالاترینش 3000 یورو هست ! درسته یا اینکه هزینه ها بیشتر از این هم هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس معماری هستم و میخواستم برای مستر از ایتالیا پذیرش بگیرم و اصلا هم ایتالیایی بلد نیستم و باید دوره ای که اپلای میکنم به زبان انگلیسی باشه میخواستم بدونم کدوم دانشگاهها میتونم اپلای کنم و اینکه داشتن مدرک زبان ایتالیایی حتی برای رشته های انگلیسی هم لازمه؟ سوال دیگه اینکه مدارک باید حتما ترجمه ایتالیایی بشه؟ و سوال آخر هم در مورد هزینه های دانشگاههاست که من از یه موسسه اعزام دانشجو شنیدم که بالاترینش 3000 یورو هست ! درسته یا اینکه هزینه ها بیشتر از این هم هست؟
    درود
    اگه بخوای به زبان انگلیسی درس بخونی نیازی به دانستن زبان ایتالیایی نیست.(آیلتس یا تافل داشته باشی کافیه)
    دو دانشگاه هست که مستر معماری رو به انگلیسی ارائه میده.
    پلیتکنیک میلان
    فلورانس
    هر دو تاش تاپیک جدا دارن میتونی راحت اطلاعات لازمه رو پیدا کنی.
    نیازی به موسسه برای اپلای نیست بیخودی پولت رو دور نریز خودت شروع کن هر کجا هم اشکال داشتی اینجا بپرس کمکت میکنن.
    سالیانه 3.300 تا هستش.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

من هم برای لیسانس معماری میرم فلورانس
    واقعا پذیرش سخته؟یعنی ممکنه من الفا تست قبول نشم؟؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alma90 نمایش پست ها
    من هم برای لیسانس معماری میرم فلورانس
    واقعا پذیرش سخته؟یعنی ممکنه من الفا تست قبول نشم؟؟؟؟
    اگه برای ارشد میری که آلف تست نداره.
    اگه برای لیسانس میری معمولا بچه ها آکادمی ها رو انتخاب میکنن چون هم امتحان ورودی دانشگاه سخته هم تعداد پذیرش نسبت به آکادمی کمه.

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    اگه برای ارشد میری که آلف تست نداره.
    اگه برای لیسانس میری معمولا بچه ها آکادمی ها رو انتخاب میکنن چون هم امتحان ورودی دانشگاه سخته هم تعداد پذیرش نسبت به آکادمی کمه.
    اگه ااکادمی شرکت کنم ,شامل بورس هم میشم یا هزینه تحصیل رو باید کامل پرداخت کتم؟
    مرسی که راهنمایی کردید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alma90 نمایش پست ها
    اگه ااکادمی شرکت کنم ,شامل بورس هم میشم یا هزینه تحصیل رو باید کامل پرداخت کتم؟
    مرسی که راهنمایی کردید
    بله شاملت میشی و مشکلی نداره.

Junior Member mehrdadbala آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. Economics -University of Bologna

پیش فرض دانشجویان ورودی 2015 دانشگاه بلونیا

سلام دوستان

با عرض تبریک به قبول شدگان 2015 دانشگاه بلونیا

هدف از ایجاد این تاپیک بحث و آشنایی دانشجویانی که قبول شدند برای آشنایی بیشتر، هماهنگی سفر و خوابگاه و خونه هست.

Junior Member mehrdadbala آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. Economics -University of Bologna

پیش فرض پاسخ : دانشجویان ورودی 2015 دانشگاه بلونیا

سلام

من امسال برای اقتصاد بلونیا پذیرش گرفتم. خوشحال میشم با دوستانی که امسال پذیرش دارند درباره خونه هماهنگی داشته باشیم که هم خونه بشیم.
    نمیدونم کسی با این پیشنهاد موافق هست یا نه!
    برای خونشون چه تصمیمی دارند که از خوابگاه های sais استفاده میکنند یا مستقل میخوان خونه بگیرن و هر اطلاعاتی دارند در این باره بگن.

من خودم هنوز هیچ اقدامی برای خونه نکردم ولی دوست دارم هم خونه ای ایرانی داشته باشم و با هم اقدام کنیم. توی تاپیک ها که میخوندم بعضی از بچه ها میگن که بیاید اینجا و بگیردید از ایران رزرو نکنید. اگر کسی هست تصمیمی در این باره گرفته خوشحال میشم اطلاع بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)