صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 146

موضوع: آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architector & Urban Design / Trbiat Modares Tehran

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

سلام من ماهان هستم
    معماری/طراحی شهری می خونم ، پایان نامه ام مونده.ارشد می خونم ترم آخرم.
    دنبال کارای رفتنم ولی خیلی گیر دارم .هیچ کسی هم نیست تو این رشته که رفته باشه ایتالیا کمک ام کنه :-(

سلام

كسي از ليسانس رشته هاي مربوط Fine Arts كه به انگليسي ارايه بشه اطلاعي داره؟ راستش من براي ترم spring 2010 از آكادمي فلورانس در رشته مجسمه سازي پذيرش داشتم ولي سفارت بدليل اينكه اين آكادمي آمريكايي هستش و هنوز در ليست وزارت علوم ايتاليا نيست بهم ويزا نداد.
    ممنون

سلام. من هستی ام. از شیراز. مهندسی معماری خوندم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه که واسه کدوم دانشگاه ایتالیا اقدام کنم واسه فوق لیسانس البته به دانشگاهش به زبان انگلیسی باشه. مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    سلام. من هستی ام. از شیراز. مهندسی معماری خوندم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه که واسه کدوم دانشگاه ایتالیا اقدام کنم واسه فوق لیسانس البته به دانشگاهش به زبان انگلیسی باشه. مرسی.
    So obvious.
    Polytechnic Milan

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    So obvious.
    Polytechnic Milan
    خوب دانشگاه پلی تکنیک. اگه می شه بیشتر توضیح بدین. که نحوه ی اپلای کردن چیه و تاریخش کی هست و کلا همه چی دیگه. من واسه سوئد اپلای کردم . از ایتالیا هیچی نمی دونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    خوب دانشگاه پلی تکنیک. اگه می شه بیشتر توضیح بدین. که نحوه ی اپلای کردن چیه و تاریخش کی هست و کلا همه چی دیگه. من واسه سوئد اپلای کردم . از ایتالیا هیچی نمی دونم.
    بيشتر اطلاعاتي كه لازم داريد تو همين فروم هست و بايد بگرديد يا مستقيم بريد سايت دانشگاه توضيحات را بخونيد. www.polimi.it و رو اون تصوير English كليك كنيد.

Junior Member

سلام به همه این اولین پست منه ! !من حسین لیسانس ریاضی تازه سربازیم تموم شه !
    تازگیا فکر تحصیل در خارج به سرم زده ! ار اونجا که فکر میکنم ایتالیایی ها مهمان نواز هستن به سرم زده بیام اینجا چند تا سوال بپرسم. ممنون میشم راهنماییم کنید !

1) من معدلم خیلی کمه 12.04 ولی دانشگاهم معتبره ! بنظرتون پذیرش میشه گرفت ؟
    2) رشته ام هم میخوام عوش کنم میشه ؟
    3) دانشگاهها مجانی اند یا پولی ؟
    4) چه کارهایی تو ایتالیا میشه کرد ؟
    5) زبان انگلیسی کافیه یا ایتالیایی هم باید یاد گرفت ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

امیر حسین، منم رشته ای که قبول شدم انگلیسی هست ولی انگار ایتالیایی ها انگلیسیشون ضعیفه و حتما حتما باید ایتالیایی تا حدی بلد باشی.
    من 3 تا دانشگاه تورین و میلان و sapienza رو میدونم که پولی هستن ولی کمه این 3 تادانشگاه بین 3000 تا 1700 یورو هست(سالی)
    تا جایی که من میدونم امکان عوض کردن رشته راحته

سلام
    ژیلا هستم از تهران،21سالمه.
    درمورد مهندسی معماری تو ایتالیا اطلاعات میخوام،خودم ترم 5 هستم الان،دانشگاه دولتی،می خوام اگه بشه قبل از لیسانس برم و اینکه چون هدفم طراحی داخلی هست میخوام بدونم اگر ادامه ی این 5ترم فایده ای نداره(از نظر تطبیق واحدها در دانشگاه بعدی)، و اونجا باید از اول خوند،خب ادامه ندم و هرچه سریعتر اقدام کنم.
    ممنون میشم اگه کسی میتونه،کمکم کنه.
    ویرایش توسط mahsa_999 : September 8th, 2010 در ساعت 05:17 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ava.spring نمایش پست ها
    سلام
    ژیلا هستم از تهران،21سالمه.
    درمورد مهندسی معماری تو ایتالیا اطلاعات میخوام،خودم ترم 5 هستم الان،دانشگاه دولتی،می خوام اگه بشه قبل از لیسانس برم و اینکه چون هدفم طراحی داخلی هست میخوام بدونم اگر ادامه ی این 5ترم فایده ای نداره(از نظر تطبیق واحدها در دانشگاه بعدی)، و اونجا باید از اول خوند،خب ادامه ندم و هرچه سریعتر اقدام کنم.
    ممنون میشم اگه کسی میتونه،کمکم کنه.
    ژیلای عزیز

بعقیده ی من ازونجایی که رشته های محدودی به انگلیسی در دانشگاههای ایتالیایی ارایه میشه اقدام شما بهتره همراه با داشتن مدرک زبان ایتالیایی باشه، باین ترتیب ضمن یادگیری زبان ایتالیایی (که مطابق گفته های دوستان در مدرسه ایتالیاییها حدود 1 سال مطالعه جدی زمان میبره) اطلاعاتی که راجب دانشگاههای مختلف و شهرهای مختلف کسب میکنی و میتونی حق انتخاب بهتری داشته باشی

درمورد زمان بندی تحصیلیت بچه هایی که از طرف مدرسه اقدام کردن میتونن کمک کنن (منظورم روال عادی اینه که چه تاریخی ثبت نام کنی، به کدوم امتحان نهایی میرسی و به چه صورت میتونی دانشگاهی رو انتخاب کنی و نهایتا کی امور پذیرش ات تکمیل میشه، اینکه این پروسه چقدر طول میکشه)

بنظر من تو که الان تا ترم 5 اومدی تا سال دیگه 7 میشی پس ادامه اش بده و تمومش کن. مطلب دیگه اینکه واقعن معماری با معماری داخلی تفاوت آنچنانی نداره چه بسا بسیاری از معماران خودشون داخلی کاراشونو ارایه میدن.
    با این حساب با داشتن لیسانست و با پشتوانه ی اطلاعات معماریت (که تو این 4 ترم باقی مونده متحول میشه... بحرفم میرسی) موقعیت بهتر تحصیلی رو خواهی داشت !!

یک سوال دارم ازت، وضعیت انگلیسیت چطوره؟

موفق باشی
    ویرایش توسط mahsa_999 : September 8th, 2010 در ساعت 05:18 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)