صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 146

موضوع: آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان تحصیل در ایتالیا

سلام بچه ها
    نیما هستم برای لیسانس ایتالیا اقدام می کنم.توی موسسه ی خوارزمی ثبت نام کردم الان هم یه هفته ای هست که کلاسای ایتالیاییمون شروع شده،این زبان فوق العاده آسون و شیرینه.
    استاد موسسه هم فوق العاده هستش.
    احتمالا برق بخونم اگه پلی میلان بشه و بورسیه هم به ما بخوره که دیگه هلوءه!معدل پیش و دیپلمم 18:50 هست.

Junior Member

سلام به همه ایتالیایا
    من محمدم پیش ریاضی هستم شیراز
    امسال رو غیره حضوری گرفتم که واسه ایتالیایی وقتم ازاد باشه 2 روزه شروع کردم دارم میخونم
    می خوام پذیرش کارشناسی معماری از پلی تکنیک میلان بگیرم.
    کسی اینجا هست که بخواد واسه معماری از پلیمی ساله دیگه پذیرش بگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    من دیپلمم ریاضی فیزیکه و لیسانس مترجمی زبان دارم
    حالا میخوام برای معماری (لیسانس) اقدام کنم.
    چندتا سوال داشتم
    1- فرقی بین شانس پذیرش و قبولی در آلفا تست توی دانشگاههای پلی تکنیک میلان، پلی تکنیک تورین و دانشگاه فلورانس هست؟ اگر هست ممنون میشم توضیح بدید.

2- من در حال حاضر دارم مدرسه میرم و میخوام مدرک هر دو لول رو بگیرم، اما آیلتس هم دارم و تو پلیتکنیک میلان رشته Architecture (نه سایر گرایشهای معماری، خود معماری) به زبان انگلیسی تدریس میسه و خود مسلما برای من که انگلیسیم خوبه خیلی راحت تره، اما من از بعضیها شنیدم که سفارت ایتالیا (در مقطع لیسانس) فقط به اونهایی که برای رشته های به زبان ایتالیایی پذیرش میگیرند ویزا میده، میخواستم ببینم این درسته یا نه؟ (من مشکلی با گرفتن مدرک زیبان ایتالیایی سفارت ندارم فقط میخوام بدونم اگه مثلا برای این رشته به زبان انگلیسی پلی تکنیک اقدام کنن ویزا میدن و میزارن برم یا نه؟)

3- همونطور که گفتم من 5 6 ساله از ریاضی فیزیک دور بودم، تو دبیرستان هم متاسفانه خوب درس نخوندم و این فاصله و 4 سال تحصیل تو رشته مترجمی زبان انگلیسی باعث شده کوچکترین مطالب ریاضی فیزیک یادم بره... میخوام قبل از شروع کتابهای آلفا تست معماری ریاضی و فیزیک خصوصی بگیرم، اما نمیخوام وقت و پولم رو تلف کنم و بی فایده باشه، یعنی دنبال یه استاد خوب و مجرب میگردم که تضمینی باشه و نه فقط به قول خودمون دکون باز کرده باشه ... اگر هم به سیستم ایتالیا و آلفا تست و ریاضی و فیزیکش آشنا باشه که دیگه چه بهتر... یکی رو میخوام که کارش همین تدریس باشه... از دوستانی که رفتن ایتالیا کسی بوده که مشکل من رو داشته باشه و معلم مجربی میشناسه؟ یه موسسه بود هم کلاسهای آلفا رو برگزار میکرد، هم مشاوره میداد ، هم گفت ما ریاضی فیزیک هم میتونیم باهاتون کار کنیم اگه بخواید، ولی نتونستم هنوز اعتماد کنم، آخه موسسه ای که داره راجع به ایتالیا و زبان ایتالیایی کار میکنه ، آیا واقعا استاد ریاضیش قابل اعتماد و متخصص هست یا نه...

4- در صورتیکه من بتونم برای رشته ای که به زبان انگلیسی هم تدریس میشه ویزا بگیرم، میتونم خودم از طریق سفارت برای رشته انگلیسی اقدام کنم و در عین حال برای رشته ایتالیایی از مدسه روند پذیرش و ویزا رو طی کنم؟ و آیا اگه در هر دو دانشگاه application من accept a شد، میتونم در ایتالیا آلفا تست هر دو رو بدم یا وقتی وارد اونجا شدم فقط باید یکی رو انتخاب کنم و آلفا تست اون رو بدم؟

5- اگر از دوستان کسی لیسانس معماری داره میخونه یا امسال مثل من داره اقدام میکنه، در هر دانشگاهی از ایتالیا خصوصا پلی تکنیک میلان و تورین خیلی خوشحال میشم باهاش آشنا شم

ممنون از بچه های انجمن که با حوصله پستهای ما رو جواب میدن

Junior Member

سلام دوستان
    من سپیده هستم. لیسانس صنایع دستی از دانشگاه هنر تهران. الان مشغول یادگیری زبان ایتالیایی هستم البته تازه شروع کردم. می خوام اگه بشه برای فوق لیسانس تو رشته های هنری اقدام کنم. خوشحال میشم اگه کسی شرایط منو داره با هم مشورت کنیم (راجع به دانشگاهها بورس ها و رشته های تحصیلی و...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه ازاد

سلام بچه ها
    من آنیا هستم...متولد ایتالیا تا 19 سالگی اونجا درس خوندم و ایرتن هم دانشجو معماری ام و دبیر زبان ایتالیایی
    و برای فوق باز بر میگردم ایتالیا
    اگه کمکی خواستید که میتونستم انجام بدم بابت ایتالیایی بگید

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام.
    من آریانا هستم.سال آخر لیسانس معماری .می خوام برای ارشد ،گرایش تکنولوژی معماری بورس بگیرم.تاکید خودم روی پلی تکنیک میلانه ولی هنوز مطمئن نیستم! دارم زبان ایتالیایی می خونم (خودم).شاید تابستون تو کلاس های سفارت ثبت نام کنم.خوشحال می شم اگر کسی راهنماییم کنه...

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    نیما هستم برای لیسانس ایتالیا اقدام می کنم.توی موسسه ی خوارزمی ثبت نام کردم الان هم یه هفته ای هست که کلاسای ایتالیاییمون شروع شده،این زبان فوق العاده آسون و شیرینه.
    استاد موسسه هم فوق العاده هستش.
    احتمالا برق بخونم اگه پلی میلان بشه و بورسیه هم به ما بخوره که دیگه هلوءه!معدل پیش و دیپلمم 18:50 هست.
    من توی یک وبلاگ خوننده بودم که نمی شه به این موسسه اطمینان کرد و تنها جایی که برای آموزش زبان هست ،سفارته.به نظر شما کدوم نظر درسته؟فکر می کنم تا این تاریخ باید نتیجه خوبی گرفته باشید...

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان، کسی هست برای مقطع لیسانس معماری اقدام کرده باشه یا امسال بخواد بره؟ من برای لیسانس معماری دانشگاه پلیتکنیک تورینو سال تحصیلی 2012-2013 دارم اقدام میکنم ... اگه کسی شرایط منو داره خوشحال میشم آشنا بشیم و اطلاعاتمونو شیر کنیم... اگر از بچه های مدرسه باشه که چه بهتر، من دارم ترم دو رو میگذرونم الان...

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط rm_cpu نمایش پست ها
    من برای پلی تکنیک میلان اپلای کردم ، با من از طریق پیغام خصوصی در تماس باشید
    سلام.شما برای چه رشته ای اپلای کردید؟می شه یکم بیشتر توضیح بدید؟

سلام...ممنون از این لینکی که درست کردید...من دانشجوی سال آخر رشته ی طراحی صحنه و لباس هستم...و این ترم می خوام در کلاس زبان ایتالیایی ثبت نام کنم...می خوام تو همین رشته در دانشگاه belli arti در فلورانس رشته ی خودمو در مقطع فوق لیسانس ادامه بدم...می خواستم بدونم هزینه ی دانشگاه در هر سال و همچنین هزینه ی زندگی در این شهر چطوره؟و شرایط کار چگونه س؟نوع کارش مهم نیست...کار کردن تو کافه و اینا...آیا بورسیه هم این دانشگاه داره؟مچکرم،منتظر جوابتون هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)