صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 57

موضوع: ارسال مدرک زبان

پیش فرض پاسخ : کپی مدرک زبان

Some Universities in Europe accept the TOEFL score without any direct report from ETS and only based on the score sheet copy!!!!!!!

پیش فرض ارسال مدرک زبان

سلام
    میشه دوستان بگین که مدرک زبان باید از طریق موسسه برگذار کننده آیلتس به استودرا فرستاده بشه یا خودمون بفرستیم؟
    و اگر خود موسسه میفرسته لازم که یک کپی رو به مدارک ضمیمه کنیم و بفرستیم؟

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

Smile پاسخ : ارسال مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiar62 نمایش پست ها
    سلام
    میشه دوستان بگین که مدرک زبان باید از طریق موسسه برگذار کننده آیلتس به استودرا فرستاده بشه یا خودمون بفرستیم؟
    و اگر خود موسسه میفرسته لازم که یک کپی رو به مدارک ضمیمه کنیم و بفرستیم؟
    سلام دوست عزیز.تا جایی که من اطلاع دارم شما هزینه رو پرداخت میکنین و اونا نمره رو برای اونجا که شما میخواین ارسال میکنن.موفق باشید
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرک زبان

من تقریبا مطمئن هستم که کپی مدرک آیلتس رو هم قبول میکنند ، پس یه کپی پشت و رو از مدرک بگیرید و بدید دارالترجمه تائیید کنه و بفرستید دیگه لازم نیست پول اضافه برای ارسال مدرک بدید
    goodbye forever

سلام دوستان
    من مي دونم كه شما بايد تا يه روز قبل از امتحان در قسمت TRF آدرس دانشگاه هايي كه مي خواين براشون ارسال كنيد رو تو سايت (يا مستقيم ) به IRAN IELTS اطلاع بدين و بعد از امتحان با پرداخت هزينه پستي(با توجه به نوع پستي كه انتخاب مي كنين)اونا از مركز خودشون نمرتون رو به دانشگاه مورد نظرتون مي فرستن اگر قبل از امتحان هم آدرس ها رو نگفتين با پرداخت هزينه بيشتر بعد از امتحان هم مي تونين اينكار رو بكنين.
    فقط نمي دو نم اگه خودشون بفرستن مثلا DHL چقد طول مي كشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Signal Processing-BTH

من یه مشکل دارم خواهش می کنم هرکی میدونه سریع تر جواب بده.
    من برای ارسال مدرک IBT از ETS به STUDERA تو محل مربوطه که میرم بعد از مشخص کردن ادرس(همون کد 9520 ) توی گزینه هاش MASTER نداره و در مرحله بعدشم نام دپارتمان ازم می خواد که دپارتمان برق یا کامپیوتر یا کلا" فنی نداره .
    ممنون میشم هرکی که اطلاعات داره خبر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط پورنگ نمایش پست ها
    من برای ارسال مدرک IBT از ETS به STUDERA تو محل مربوطه که میرم بعد از مشخص کردن ادرس(همون کد 9520 ) توی گزینه هاش MASTER نداره و در مرحله بعدشم نام دپارتمان ازم می خواد که دپارتمان برق یا کامپیوتر یا کلا" فنی نداره .
    من ريپورت اينترنتي اطلاعي ندارم ولي فكر مي كنم همون كد رو انتخاب بفرماييد كفايت كنه. در ضمن برا سوئد لازم نيست كد دپارتمان وارد كنيد ولي اگر نمي توانيد گزينه رو خالي بگذاريد همون 99 بزنيد كه به معني others هست.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط پورنگ نمایش پست ها
    متاسفانه این قسمت iBt report خیلی بد طراحی شده است و همه فکر می کنند که چنین دپارتمان هایی وجود ندارد.

شما ابتدا باید graduate department را انتخاب کنید و در قسمت بعدی science physics را انتخاب کنید، سپس شماره دپارتمان های برق، کامپیوتر و سایر رشته های فنی و مهندسی را (به همراه شماره دو رقمی) می توانید انتخاب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان کسی می تونه درباره این توضیح بده؟ ممنون می شم
    If you sat an IELTS test and you can provide an IELTS Test Report Form number,
    you do not need to provide an official copy of your IELTS results to UQ.

Junior Member

سلام. تو سایت tehran ielts نوشته هزینه فرستادن مدرک با international express post فقط 3500 تومان. به نظرتون عجیب نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)