صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: ارسال مدرک زبان

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط noosha0o0 نمایش پست ها
    اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه خیلی ممنون می شم.
    دانشگاه واترلو برای ارسال نمره زبان اینو نوشته:
    copies of test scores can be uploaded on Applicant form, and originals can be mailed directly by the testing agency
    این یعنی فقط کپی نمره کافیه یا باید از طرف ets هم فرستاده بشه؟
    دوست عزیز من هم از واترلو ادمیشن گرفتم. جواب سوال شما اینه که بستگی داره که تو کدوم مرحله هستی. اگه تو مرحله اپلای کردنی یعنی هنوز بهت ادمیشن ندادن و فقط داری مدارک رو به Quest میدی همون اسکن مدرکت رو Upload کن.
    اگه ادمیشن بهت دادن و میخوای مدارک رو واسشون پست کنی توی Letter of Admission نوشته که چه چیزایی رو باید پست کنی. اونا از اول میگن که در صورت گرفتن ادمیشن، شما باید مدارک زبان،ریزنمرات و مدرک تحصیلی رو واسشون پست کنی. ولی تو نامه Letter of Admission من مدرک زبان رو ازم نخواستن. من بعد از چک کردن با GSO فقط مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو واسشون فرستادم. شما اگه تو این مرحله ای با مسئول مربوط به دپارتمان شما در GSO هماهنگ کن و طبق نظر اون عمل کن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    در ایلتس هم ارسال به دانشگاه مقصد هست اینکار را بکنم یا خودم نسخه اضافی بگیرم و بفرستم
    اون چیزی که شما خودتون با آدرس خودتون میفرستی از نظر دانشگاه Official نیست.باید خود سازمانی که ازتون امتحان گرفته مستقیما مدارک رو بفرسته تا نسخه رسمی بحساب بیاد. البته اینو بگم که بیشتر دانشگاه ها تو مرحله اپلای کردن فقط نمونه اسکن شده رو میخوان و نیازی به پست نیست.

من برای دانشکاه ثبت نام کردم و کارنامه IELTS ه ارسال شده ولی هنوز بعد از 12 روز به DHL به مقصد نرسیده و تا بحال که جوابگو نبودن و همش به هم پاس میدن. می خواستم بپرسم اگر این مدرک دیرتر از موقع خودش به دانشگاه برسه، مشکلی درست میشه یا نه ؟! خیلی نگرانم. این همه هزینه و زمان گذاشتم فقط به خاطر یک مشکل پستی همش از بین بره !!!! میشه راهنماییم کنید. باسپاس

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    من برای دانشکاه ثبت نام کردم و کارنامه IELTS ه ارسال شده ولی هنوز بعد از 12 روز به DHL به مقصد نرسیده و تا بحال که جوابگو نبودن و همش به هم پاس میدن. می خواستم بپرسم اگر این مدرک دیرتر از موقع خودش به دانشگاه برسه، مشکلی درست میشه یا نه ؟! خیلی نگرانم. این همه هزینه و زمان گذاشتم فقط به خاطر یک مشکل پستی همش از بین بره !!!! میشه راهنماییم کنید. باسپاس
    اینقدر ها هم سخت گیر نیستن. نگران نباش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    شما نگران نباش٬ اما حتما بهشون میل بزن و باهاشون در تماس باش که بدونن فرستادی و اگه نکته ای هست بهت بگن... ارتباط با دانشگاه تو این زمینه ها خیلی خوبه٬ چون اونا درک میکنن این مشکلاتو و احتمالا خودشون خیالتونو راحت میکنن که اشکالی نخواهد داشت

سلام به همه،
    هر چی گشتم بهتر از اینجا جایی برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم، ببخشید اگه یه کم بی ربطه...
    برای ریپورت نمره آیلتس مرکز دانشگاه آزاد باید فردا ببام تهران، چون گفتن از اول فوریه 40 درصد قیمتا میره بالا، نمی خوام به افزایش قیمت بخورم، ولی نمی دونم 5 شنبه ها باز هستن یا نه و اگه هستن تا چه ساعتی؟ اگه کسی ساعت کاری مرکز آیلتس دانشگاه آزاد رو می دونه لطفا راهنماییم کنه.
    ممنون

Junior Member

آقا ets می گه تو اسم 4 تا دانشگاهو وارد کن من واست نمرتو ریپورت کنم. الان یه سوالی که واسم پیش اومده اینه که زمانی که نمره ی من می رسه دست دانشگاه من هنوز مدارکمو نفرستادم. دانشگاه میبینه که یه کسی به اسم من نمرشو فرستاده اونجا. اونوقت چی کار می کنه؟ نمرمو نگه می داره تا من apply کنم؟

پیشاپیش سپاسگزارم از کسی که جواب میده.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)