صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام مرسی از لطف شما دوست عزیز

چشم اینم توضیح،سربازی رو معاف هستم،هزینه در حد هند رو هم دارم،زبان هم دارم به شدت میخونم. دوری از خانواده؟ همین الان هم از هم دوریم! پس فک کنم دلیل معافیتمم مشخص شد براتون!!

میشه هم شما،هم بقیه لطف کنن یه کمکی بدن؟ بازم ممنون به خاطر پاسختون

خواهش میکنم
    توصیه میکنم به شما چندتا از وبلاگ های دانشجوهای ایرانی رو بخونی بعد تصمیم بگیری.البته نه اونایی که تو کار پذیرشن. نه میخوام منصرفت کنم و نه ترغیبت ، فقط با چشم باز انتخاب کن.

البته چون پسرداییت اونجاس کمک و دلگرمی بزرگیه برات. شرایط مالی رو داری، مشکل سربازی هم نداری، دلتنگی هم ....، مشورت کن با کسایی که اونجان. فقط به پسر داییت اکتفا نکن. اگر بتونی بعضی چیزای هند (فرهنگ هندی ها و اختلاف طبقاتی زیاد، بی خانمان های که تمام عمرشون تو خیابونن و ....) رو هم تحمل کنی بد نیست به رفتن فکر کنی.

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

مرسی از همه دوستان عزیز.

آقای golen من خودم پسر داییم اونجاست و 2 سال دیگه تمامه شما مطمن هستید؟!

طاها جان شما دندون بین الملل رو بیشتر قبول داری یا دندون هند رو ؟
    ایشون اغراق کردند و من افراد زیادی میشناسم که از هند فارغ التحصیل شدند کشورای مختلف هستند.
    تحصیل به زبان انگلیسی!!! چیز کمی نیست وقتی اومدی روسیه متوجه میشی چی رو از دست دادی. تحصیل به زبان انگلیسی....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    توصیه میکنم به شما چندتا از وبلاگ های دانشجوهای ایرانی رو بخونی بعد تصمیم بگیری.البته نه اونایی که تو کار پذیرشن. نه میخوام منصرفت کنم و نه ترغیبت ، فقط با چشم باز انتخاب کن.

البته چون پسرداییت اونجاس کمک و دلگرمی بزرگیه برات. شرایط مالی رو داری، مشکل سربازی هم نداری، دلتنگی هم ....، مشورت کن با کسایی که اونجان. فقط به پسر داییت اکتفا نکن. اگر بتونی بعضی چیزای هند (فرهنگ هندی ها و اختلاف طبقاتی زیاد، بی خانمان های که تمام عمرشون تو خیابونن و ....) رو هم تحمل کنی بد نیست به رفتن فکر کنی.
    تنها مشکل هند از نظر من کثیفی و بهداشت پایین و گرما هست بقیه مشکلات رو بقیه جاها هم دارند . البته ایشون با همین ماهی دو تومن که نوشته بود یک آپارتمان خوب بگیره توی محیط زندگی شخصی اش خبری از کثیفی نباشه اما بیرون دیگه....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    تنها مشکل هند از نظر من کثیفی و بهداشت پایین و گرما هست بقیه مشکلات رو بقیه جاها هم دارند . البته ایشون با همین ماهی دو تومن که نوشته بود یک آپارتمان خوب بگیره توی محیط زندگی شخصی اش خبری از کثیفی نباشه اما بیرون دیگه....
    بماند که ایران رتبه اول انواع سرطان را در دنیا و چهارم ایدز جنسی و تزریقی رو داریم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    بماند که ایران رتبه اول انواع سرطان را در دنیا و چهارم ایدز جنسی و تزریقی رو داریم.
    نه دوست عزیز قیاستون صحیح نیست من هند زیاد میرم دوست دارم ولی واقعا کثیفیش خارج از حد تصور هست و به همین دلیل میگم "اگر" میتونید کثیفی هند رو تحمل کنید برید. خودمم ایران نیستم البته. ولی برای تفریح معمولا هند میروم و خیلی هم دوست دارم

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

مرسی از همه شما دوستان عزیز که وقتتون رو گذاشتید و جواب دادید

آقای alex شما خودتون روسیه تشریف دارید؟ اونجا خیلی گرون تر از هند مخارج درسته؟

دوستان من امسال کنکور دادم،ولی هر جا (خارج از ایران)بخوام برم،خواه ناخواه چون پذیرش تمام شده میفته برای سال دیگه،سوالم اینه حالا به نظر شما،من توی این 1 سال بشینم برای کنکور ایران بخونم،یا زبانم رو تقویت کنم؟

پیشاپیش ممنونم.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

مرسی از همه شما دوستان عزیز که وقتتون رو گذاشتید و جواب دادید

آقای alex شما خودتون روسیه تشریف دارید؟ اونجا خیلی گرون تر از هند مخارج درسته؟

دوستان من امسال کنکور دادم،ولی هر جا (خارج از ایران)بخوام برم،خواه ناخواه چون پذیرش تمام شده میفته برای سال دیگه،سوالم اینه حالا به نظر شما،من توی این 1 سال بشینم برای کنکور ایران بخونم،یا زبانم رو تقویت کنم؟

پیشاپیش ممنونم.
    بله من روسیه هستم متاسفانه.
    گرونی تابعی از سبک زندگی خودته اگر بخوای خوابگاه باشی که توصیه نمیکنم چون عرب و آفریقایی و آذربایجانی هستند و محیط مطلوبی نیست هزینت کمتر هم خواهد شد ولی خونه باشی میتونی در همون سطح هند زندگیتو بکنی منظورم هزینه ای هست.
    شهرهیه ها هم هند ظاهرا یکجا میگیره اینجا اقساطی هست که البته سطح علمی هند خیلی بالاتره.
    هنوزم فرصت هست برای روسیه البته و برای همه جا هنوز فرصت هست چرا سال بعد؟

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    بله من روسیه هستم متاسفانه.
    گرونی تابعی از سبک زندگی خودته اگر بخوای خوابگاه باشی که توصیه نمیکنم چون عرب و آفریقایی و آذربایجانی هستند و محیط مطلوبی نیست هزینت کمتر هم خواهد شد ولی خونه باشی میتونی در همون سطح هند زندگیتو بکنی منظورم هزینه ای هست.
    شهرهیه ها هم هند ظاهرا یکجا میگیره اینجا اقساطی هست که البته سطح علمی هند خیلی بالاتره.
    هنوزم فرصت هست برای روسیه البته و برای همه جا هنوز فرصت هست چرا سال بعد؟
    مرسی دوست عزیز،متاسفانه هند دیگه فرصت ثبت نامش برای امسال تمام شده

سوال من این هست،که حالا بخونم برای سال بعد ایران یا ارزش نداره و توی این 1 سال بیشتر روی زبان کار کنم و به فکر پذیرش برای سال بعد هند باشم!

بازم ممنون از شما دوستان گرامی که خیلی کمک میکنید انشاالله بتونم یه روز جبران کنم

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

مرسی دوست عزیز،متاسفانه هند دیگه فرصت ثبت نامش برای امسال تمام شده

سوال من این هست،که حالا بخونم برای سال بعد ایران یا ارزش نداره و توی این 1 سال بیشتر روی زبان کار کنم و به فکر پذیرش برای سال بعد هند باشم!

بازم ممنون از شما دوستان گرامی که خیلی کمک میکنید انشاالله بتونم یه روز جبران کنم

اگه میخوای یک سال دیگه بمونیبه نظر من الان انتخاب نکن . بشین بخون برای کنکور و زبان رو هم کنار نذار. زبان چیز عمومی و برای کنکور ایران هم بهش نیاز داری و میتونه سهم مهمی رو هم تو رتبه ات داشته باشه. زمان هم به اندازه کافی داری.
    اینجوری سال آینده به امید خدا انتخاب میکنی ایران بمونی یا بری.

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg نمایش پست ها
    اگه میخوای یک سال دیگه بمونیبه نظر من الان انتخاب نکن . بشین بخون برای کنکور و زبان رو هم کنار نذار. زبان چیز عمومی و برای کنکور ایران هم بهش نیاز داری و میتونه سهم مهمی رو هم تو رتبه ات داشته باشه. زمان هم به اندازه کافی داری.
    اینجوری سال آینده به امید خدا انتخاب میکنی ایران بمونی یا بری.
    ببینید من دوست ندارم یه سال دیگه بمونم مجبورم! چون اگه بخوام برم خب پذیرش دانشگاه ها برای امسال مهلتش تمام شده! ایرانم که به رتبم نمیخوره و رادیولوژی - فیزیوتراپی و .. میخورن یعنی رشته های پیراپزشکی!

متاسفانه تخمین رتبه هم که زدم! زبان رو 100 هم که در نظر بگیریم وقتی عربیم که ضعیفه یا فیزیک +ریاضی که ضعیف هستم توش بازم هیچی به هیچی میشه!

یعنی منی که منطقه 3 هستم، اگه زبان رو 100 (میتونم!) بزنم + زسیت رو 50 (که واقعا کار بسیار بسیار سختی هست با این روند کنکور) +شیمی رو هم 40 بزنم عمومی ها هم میانگین 60 بزنم باز میشم 3000 منطقه 3
    یعنی فقط بین الملل میارم بازم. سوالی که از شما و دیگر عزیزان دارم اینه که بین الملل یا هند،که اکثریت میگن هند! سطح دندون پزشکی ایران بالاتر هست یا هند؟ نگید معلومه هند چون سواله برام

یه دنیا ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)