صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    سلام.جوابتان را سريع و كامل مينويسم
    قبل از هرچيز

سرمايه كافي داريند يا نه
    2)شك نكم وبرو هند منتها كار بسيار سختي پيش رو داري اول انتخاب ايالت وشهر مورد نظر و دانشگاه موردعلاقه
    3)اگر بخواهي از روش نخ نما استفاده كني بري از موسسات كلاه بردار ويا قلابي كه همه پولت رفته دختر خاله خوده من تا بياد بد هند مستقر بشه در 2 هفته اول 14 ميليون تومن هزينه كرد اگر زبان بلد نباشي وبفهمند ايراني و يا بنگلادشي كه واويلا منظور عوامي كه ميخواهي زندگي كني مثلا تو شهر پونا زندگي كني
    4)برو هند وهر كي گفت زبان بلد نيستي يا نميشه بدون دروغ گفته با علاقه و شور اشتياق و هم صحبتي زند در عرض يكسال زبانت توپ ميشه اما به لهجه هندي
    5)پزشكي هند هزينه زيادي داره من خودم يه روزي ميخواستم برم هند ولي خب به دلايلي باز هم منصرف شدم اما اگر سنت كمتر بيست سال باشه برو هند چون بعد 25 سالگي افسوس ميخوري چرا زودتر نرفتي هند
    سئوالي داشتي در خدمتم
    سلام سنم که بله کمتر از 20 هستم و 18 هستم.

سرمایه برای دندون پزشکی هند رو دارم،فقط بین یه چیز موندم اونم اینکه بمونم و سال دیگه همینجا ایران خودمون بخونم یا برم هند! همش حس میکنم ایران سطح دانشگاهاش بهترن توی دندون ... نمیدوم خیلی این چند روزه ذهنم رو درگیر کرده
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

سلام.هند دانشگاه های خوبی داره. ولی سختگیر هستن نسبت به بعضی جاها مثل روسیه. اما یه نکته مثبتش اعتبارعالیه اونه. یکی از همشهریای ما تو هند پزشکی خوند با وجود اون فضای کثیف که نمیتونست تحمل کنه ولی الآن تو انگلستان پزشکه متخصصه و زندگی توپی داره. اگه زبانتون خوبه و هزینه هم دارید و ایران قبول نمیشید، هند کشور مناسبیه. در ضمن چون زبان انگلیسی تو هند رسمیه کارتون خیلی راحت میشه و پذیرش رو خودتون میتونید بگیرید بدون اینکه میلیون ها تومن پول به موسسات بدید. اگه وضع مالیتون خوبه بهتره همه ی شهریه رو یکجا پرداخت کنید و وقتی رفتید هند خوب درس بخونید و خیالتون راحت باشه.البته میشه نصفش رو اول پرداخت کرد و بقیه رو قسط بندی کرد.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    سلام.هند دانشگاه های خوبی داره. ولی سختگیر هستن نسبت به بعضی جاها مثل روسیه. اما یه نکته مثبتش اعتبارعالیه اونه. یکی از همشهریای ما تو هند پزشکی خوند با وجود اون فضای کثیف که نمیتونست تحمل کنه ولی الآن تو انگلستان پزشکه متخصصه و زندگی توپی داره. اگه زبانتون خوبه و هزینه هم دارید و ایران قبول نمیشید، هند کشور مناسبیه. در ضمن چون زبان انگلیسی تو هند رسمیه کارتون خیلی راحت میشه و پذیرش رو خودتون میتونید بگیرید بدون اینکه میلیون ها تومن پول به موسسات بدید. اگه وضع مالیتون خوبه بهتره همه ی شهریه رو یکجا پرداخت کنید و وقتی رفتید هند خوب درس بخونید و خیالتون راحت باشه.البته میشه نصفش رو اول پرداخت کرد و بقیه رو قسط بندی کرد.
    خیلی خیلی ممنون دوست عزیز.

من واقعا،فقط بین این موندم که بین الملل دندون برم یا هند ،فقط بین این دو گزینه موندم..

بازم سپاس،لطف کردید.

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام سنم که بله کمتر از 20 هستم و 18 هستم.

سرمایه برای دندون پزشکی هند رو دارم،فقط بین یه چیز موندم اونم اینکه بمونم و سال دیگه همینجا ایران خودمون بخونم یا برم هند! همش حس میکنم ایران سطح دانشگاهاش بهترن توی دندون ... نمیدوم خیلی این چند روزه ذهنم رو درگیر کرده
    نه به هيچ عنوان به حرف كسي در خصوص ماندن گوش نكن وسعي كن برنامه هايت را براي كسي جز كسائي كه داري فاش نكني...بلائي كه سر بنده امد اين بود كه الكي الكي 14 ماه به خاطر زبان وقتم را در اينجا هدر دادم در صورتي كه همون اول ميرفتم هند با همون زبان فارسي تو 3 ماهه اول هندي را ياد گرفته بودم و بعد 6 ماه انگليسي روان همش بستگي به استعدادت داره برخي از دانشگاههاي هند فكر ميكنم البته دقيق ديگر پيگير نيستم ادميژن دارند الان در ماه آگوست ولي در هر حال گزينه پاكستان هم هست ايالت پنجاب كه با هند مو نميزنه ولي خيلي ارزانه اما امنيت زير صفر و بهداشت هم پر..كلا اگر دوست داري ريكشا سوار شي و ساري بپوشي دست بجنبان و برو من خيلي كم به كسي تاكيد ميكنم برو ولي از شور شما مشخصه رفتني هستي به هند برو اما مراقب باش هزينه هايت را تنظيم كني براي دوست خوده من سال 1391 ميخواست برد هند دكتري 90 ميليون تومان پول سال 1391 جمع كرده بود.خب احمدي نژاد زد دلار را سال 92 يك دفعه برد بالا وحشتناك دوست من كه قرار بود يكسال پيش از گرون شدن دلار يعني سال 1391 برود هند نرفته بود و همش دل دل ميكرد يك دفعه خبر دار شد و حساب كرد پول دكتراش شده 270 ميليون تومن ميخاهم اينو بگم امسال بري بهتر از سال ديگر است چون قيمت روپيه مشخص نيس چه جوري كشورم ايران خريد وفروش بشه.ديگه اينكه زندگي دانشجوئي دختر ايراني در هند خيلي بهتر از پسر ايراني در هنده..تازه ميتوني 2چرخه بخري و بري باش دانشگاه.برووووووووو برووو هند و خانم دكتر شو و به مملكتمون خدمت كن

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    نه به هيچ عنوان به حرف كسي در خصوص ماندن گوش نكن وسعي كن برنامه هايت را براي كسي جز كسائي كه داري فاش نكني...بلائي كه سر بنده امد اين بود كه الكي الكي 14 ماه به خاطر زبان وقتم را در اينجا هدر دادم در صورتي كه همون اول ميرفتم هند با همون زبان فارسي تو 3 ماهه اول هندي را ياد گرفته بودم و بعد 6 ماه انگليسي روان همش بستگي به استعدادت داره برخي از دانشگاههاي هند فكر ميكنم البته دقيق ديگر پيگير نيستم ادميژن دارند الان در ماه آگوست ولي در هر حال گزينه پاكستان هم هست ايالت پنجاب كه با هند مو نميزنه ولي خيلي ارزانه اما امنيت زير صفر و بهداشت هم پر..كلا اگر دوست داري ريكشا سوار شي و ساري بپوشي دست بجنبان و برو من خيلي كم به كسي تاكيد ميكنم برو ولي از شور شما مشخصه رفتني هستي به هند برو اما مراقب باش هزينه هايت را تنظيم كني براي دوست خوده من سال 1391 ميخواست برد هند دكتري 90 ميليون تومان پول سال 1391 جمع كرده بود.خب احمدي نژاد زد دلار را سال 92 يك دفعه برد بالا وحشتناك دوست من كه قرار بود يكسال پيش از گرون شدن دلار يعني سال 1391 برود هند نرفته بود و همش دل دل ميكرد يك دفعه خبر دار شد و حساب كرد پول دكتراش شده 270 ميليون تومن ميخاهم اينو بگم امسال بري بهتر از سال ديگر است چون قيمت روپيه مشخص نيس چه جوري كشورم ايران خريد وفروش بشه.ديگه اينكه زندگي دانشجوئي دختر ايراني در هند خيلي بهتر از پسر ايراني در هنده..تازه ميتوني 2چرخه بخري و بري باش دانشگاه.برووووووووو برووو هند و خانم دكتر شو و به مملكتمون خدمت كن
    من پسرم برادر

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

من از كجا جنسيت شما را حدس بزنم همه دختر حساب ميكنم مگر خلافش مشخص شه در ضمن برادر نفرمائيند بگين كاكا يا دادچ يا داداش
    ویرایش توسط Mustafa_Leader : August 8th, 2016 در ساعت 04:06 PM دلیل: اي خدا برس به داد ما جوونا

ه پیر به پیغمبر دندانپزشکی بیشتر کاری عملی علاوه سلیقه ی هست همین شهر ما سه ت دندانپزشک تجربی داره که کاری کردن که کسی سراغ بقیه دندانپزشک ها نمیرن وسنشون هم بالاست.

کلام اخر اگه تو خودت میبینی که پردیس قبول شی که همین جا بخون وگرنه تو رفتن تعلل نکن.

Junior Member

دوستان کسی رو ترکیه فکر نکرده ؟ میدونم تاپیک هند هست اما ترکیه یک yos exam داره که اسونه از هندم بهتره دیگه کسی خبری نداره ؟ راهنمایی کنید

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون دوست عزیز.

من واقعا،فقط بین این موندم که بین الملل دندون برم یا هند ،فقط بین این دو گزینه موندم..

بازم سپاس،لطف کردید.
    اگه بین الملل اینجا قبول بشید که خیلی بهتره. بعدش که مدرک اینجا رو گرفتید میتونید واسه تخصص برید خارج و گزینه های دیگه ای هم اضافه میشن مثلاً مالزی که هم هزینه هاش مناسبه هم سطح علمیش بالاست و هم کثیف نیست.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)