صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 76

موضوع: تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    اگه بین الملل اینجا قبول بشید که خیلی بهتره. بعدش که مدرک اینجا رو گرفتید میتونید واسه تخصص برید خارج و گزینه های دیگه ای هم اضافه میشن مثلاً مالزی که هم هزینه هاش مناسبه هم سطح علمیش بالاست و هم کثیف نیست.
    دوست عزيز خوبم بين الملل فقط پول آدمو ميگيرند ولي همون قوانين نانوشته كليه دانشگاههاي داخلي كشور را اجرا ميكنند خب چه كاريه آدم اپلاي بيرون ميگيره و در خارج ديگه آزاده.منتها بنده ميدونم خيلي مسائل و مصيبت داره براي يه دانشجو 3 ماهه اول زندگي دانشجوئي در خارج از كشور با 2 سال سربازي آدم برابري ميكنه ولي در هر حال ترجيح ميدم به شخصه كثيف ترين مكان هند برم ولي دانشگاهم جز رتبه هاي جهاني يا همون رنكينگ باالا باشه كلي در آن مقاله ISI بنويسم يا حداقل يه چيزي ارائه بدم يا كنفرانس هاي خارجي ان دانشگاه را شركت كنم تا برم پرديس بين الملل پز ماشين مدل بالام تو پاركينگو بدم و دانشجو هم هيچي بلد نباشه..برو پرديس كيش پاركينگ خودرو ميبيني دانشجوها به شنا استادها زير كولر نمره ميدند اما در هر حال پرديس خوبه ولي هر چيبنويسم همش به تصميم شخص مربوطه من و يا شما جاي فرد تصميم گيرنده نيستيم حالا اميد بخدا اما پرديس هم كه شما فرموديند عاليه

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

فعلا موندم بین ،هند یا بین الملل.. واقعا سخته انتخاب.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    اگه بین الملل اینجا قبول بشید که خیلی بهتره. بعدش که مدرک اینجا رو گرفتید میتونید واسه تخصص برید خارج و گزینه های دیگه ای هم اضافه میشن مثلاً مالزی که هم هزینه هاش مناسبه هم سطح علمیش بالاست و هم کثیف نیست.
    ایرانو که مفت نمی ارزه! کلا باید رها کرد! همین الان بعضی بچه های ما ایران انتقال گرفتند مثل... پشیمونن!
    محیط غمزده دانشگاه و شهر و بی امکاناتی. وضعیت فرهنگی عمومی جامعه و مردم... سیستم های مزخرف انظباتی دانشگاهها. دخترای همکلاس ما بکششون حاضر نیستن برگردن ایران! من خودم یک ماهه ایرانم کلافه شدم میگم زودتر برم .
    گزینه ها در مورد کشورهای دیگر به ترتیب توان مالی و شرایط ضخی بحث میشن نه ایران با غیر ایران! التبه طبیعتا جامعه مالزی هم در این دست مسایل به نظر شخصی من البته مطلوب نیست همین کشورای اروپا هرجاش شرق غرب مرکز! بهترن. فقط هند گزینه ناگلیسی براش خوبه .اگر کثیفیشو تحمل میکنه
    مثلا قیاس ساده میکنم
    الان ما توی مسکو منظره های اینچنینی که در عکس های زیر میگذارم محل رفت و آمد هست و زندگی بعد در تهران دود و آلودگی و کثیفی هوا و سیستم حمل و نقل شهری متروی مزخرف شلوغ یا متروی منظم و عالی اینجا هیچی قابل قیاس نیست! اساتیدم وضعیتشون خوبه منتها مشکل دانشجو های ایرانی هستن که دنبال درس نیستن و بعضی هم هست و سختی زبان روسی دلزدشون میکنه که مشکلات رو نوشتم براشون
    من کنار اینر رودخانه و با این منظره میرم یه ساعتی قدم میزنم توی بارون و هوای دلچسب کلی شارژ میشم مقایسش کن با خیابونای تهران

مقایسه کن با ایستگاههای متروی تهران )

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

و خیلی جاهای دیگه. وضعیت زندگی واقعا فاکتور مهمیه در کنار وضعیت علمی دانشگاه. حتی به نظر من در مقطع عمومی میشه ضعف های دانشگاه رو جبران کرد . ولی ولی! اگر جای بهتری میهش رفت اما اگر نمیشه ایران که کلا بحثش تعطیل
    همه موفق باشند انشا الله

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

عاليه انشالله كه هميشه موفق باشيند عكس ها خيلي جالب بودند بله هر جا داره آباد ميشه الا دانشگاهامون.حالا بگذريم.زبان روسي را هم وضعيتش به چه صورت ميتونين طبقه بندي زبان روسي چه شكليه مثلا آلماني را كه خودت واردي طبقه بنديشA1,A2.B1.B2.C..حالا بگذريم طبقه بنديش چه شكليه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    دوست عزيز خوبم بين الملل فقط پول آدمو ميگيرند ولي همون قوانين نانوشته كليه دانشگاههاي داخلي كشور را اجرا ميكنند خب چه كاريه آدم اپلاي بيرون ميگيره و در خارج ديگه آزاده.منتها بنده ميدونم خيلي مسائل و مصيبت داره براي يه دانشجو 3 ماهه اول زندگي دانشجوئي در خارج از كشور با 2 سال سربازي آدم برابري ميكنه ولي در هر حال ترجيح ميدم به شخصه كثيف ترين مكان هند برم ولي دانشگاهم جز رتبه هاي جهاني يا همون رنكينگ باالا باشه كلي در آن مقاله ISI بنويسم يا حداقل يه چيزي ارائه بدم يا كنفرانس هاي خارجي ان دانشگاه را شركت كنم تا برم پرديس بين الملل پز ماشين مدل بالام تو پاركينگو بدم و دانشجو هم هيچي بلد نباشه..برو پرديس كيش پاركينگ خودرو ميبيني دانشجوها به شنا استادها زير كولر نمره ميدند اما در هر حال پرديس خوبه ولي هر چيبنويسم همش به تصميم شخص مربوطه من و يا شما جاي فرد تصميم گيرنده نيستيم حالا اميد بخدا اما پرديس هم كه شما فرموديند عاليه
    من پزشکی نمیخونم ولی سعی کنید احساسی هم نباشید تا این حد.
    شما نمیتونید چند دقیقه در کثیفترین جای هند بمونید چه برسه به اینکه isi بنویسید.
    توصیه دارم فقط در حالتی به چنین گزینه هایی فکر کنید که واقعا زده شده اید از ایران و هر روز ارزوی مرگ دارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    ایرانو که مفت نمی ارزه! کلا باید رها کرد! همین الان بعضی بچه های ما ایران انتقال گرفتند مثل... پشیمونن!
    محیط غمزده دانشگاه و شهر و بی امکاناتی. وضعیت فرهنگی عمومی جامعه و مردم... سیستم های مزخرف انظباتی دانشگاهها. دخترای همکلاس ما بکششون حاضر نیستن برگردن ایران! من خودم یک ماهه ایرانم کلافه شدم میگم زودتر برم .
    گزینه ها در مورد کشورهای دیگر به ترتیب توان مالی و شرایط ضخی بحث میشن نه ایران با غیر ایران! التبه طبیعتا جامعه مالزی هم در این دست مسایل به نظر شخصی من البته مطلوب نیست همین کشورای اروپا هرجاش شرق غرب مرکز! بهترن. فقط هند گزینه ناگلیسی براش خوبه .اگر کثیفیشو تحمل میکنه
    مثلا قیاس ساده میکنم
    الان ما توی مسکو منظره های اینچنینی که در عکس های زیر میگذارم محل رفت و آمد هست و زندگی بعد در تهران دود و آلودگی و کثیفی هوا و سیستم حمل و نقل شهری متروی مزخرف شلوغ یا متروی منظم و عالی اینجا هیچی قابل قیاس نیست! اساتیدم وضعیتشون خوبه منتها مشکل دانشجو های ایرانی هستن که دنبال درس نیستن و بعضی هم هست و سختی زبان روسی دلزدشون میکنه که مشکلات رو نوشتم براشون
    من کنار اینر رودخانه و با این منظره میرم یه ساعتی قدم میزنم توی بارون و هوای دلچسب کلی شارژ میشم مقایسش کن با خیابونای تهران

مقایسه کن با ایستگاههای متروی تهران )
    این چیزا من رو یاد فیلمهای هالیوود میندازه!
    خیلیا با ارزوی این عکسا خارج شدن از ایران اخرش دیدن اون جاها واسه عده خاصه.

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    فعلا موندم بین ،هند یا بین الملل.. واقعا سخته انتخاب.
    اگر نظر اينجانب را بخواهي برو هند چشم به بزني تمام شده منتها انتخاب ايلت و شهر و دانشگاه با خودتان هست ديگر جائي كه من براي يه دوره كوتاه معرفي كردم به فردي بهشت بود.من نميدونم هند چرا اينجوريه سيرك زنده با پورشه با همديگر تو خيابان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    عاليه انشالله كه هميشه موفق باشيند عكس ها خيلي جالب بودند بله هر جا داره آباد ميشه الا دانشگاهامون.حالا بگذريم.زبان روسي را هم وضعيتش به چه صورت ميتونين طبقه بندي زبان روسي چه شكليه مثلا آلماني را كه خودت واردي طبقه بنديشA1,A2.B1.B2.C..حالا بگذريم طبقه بنديش چه شكليه؟
    روسی اینطوری نیست مدکری هست به نام پاتفک که باید بعد از یکسال درس خوندن اخذ بشه . و صد البته در پایان اون یک سال اگر خودت درس نخونی خیلی پیشرفتی نمیکنی. کلا چند سال درگیری خواهی بود با زبان روسی. به نظرم من سختترین زبان در بین زبانهای کشورهای مطرح در دنیاست! نوشتارش... گرامر استاتیکش... لغاتش و ........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)