صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 76

موضوع: تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هند یا در ایران!!؟ کمک لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    ایرانو که مفت نمی ارزه! کلا باید رها کرد! همین الان بعضی بچه های ما ایران انتقال گرفتند مثل... پشیمونن!
    محیط غمزده دانشگاه و شهر و بی امکاناتی. وضعیت فرهنگی عمومی جامعه و مردم... سیستم های مزخرف انظباتی دانشگاهها. دخترای همکلاس ما بکششون حاضر نیستن برگردن ایران! من خودم یک ماهه ایرانم کلافه شدم میگم زودتر برم .
    گزینه ها در مورد کشورهای دیگر به ترتیب توان مالی و شرایط ضخی بحث میشن نه ایران با غیر ایران! التبه طبیعتا جامعه مالزی هم در این دست مسایل به نظر شخصی من البته مطلوب نیست همین کشورای اروپا هرجاش شرق غرب مرکز! بهترن. فقط هند گزینه ناگلیسی براش خوبه .اگر کثیفیشو تحمل میکنه
    مثلا قیاس ساده میکنم
    الان ما توی مسکو منظره های اینچنینی که در عکس های زیر میگذارم محل رفت و آمد هست و زندگی بعد در تهران دود و آلودگی و کثیفی هوا و سیستم حمل و نقل شهری متروی مزخرف شلوغ یا متروی منظم و عالی اینجا هیچی قابل قیاس نیست! اساتیدم وضعیتشون خوبه منتها مشکل دانشجو های ایرانی هستن که دنبال درس نیستن و بعضی هم هست و سختی زبان روسی دلزدشون میکنه که مشکلات رو نوشتم براشون
    من کنار اینر رودخانه و با این منظره میرم یه ساعتی قدم میزنم توی بارون و هوای دلچسب کلی شارژ میشم مقایسش کن با خیابونای تهران

مقایسه کن با ایستگاههای متروی تهران )
    من منظورم چیز دیگه ای بود. از لحاظ زیبایی خب آدم بره سفر توریستی تو پاریس بهتره. البته روسیه هم شرایط خاص خودش رو داره مثلاً هوا سرد و تاریکه و دلگیر کنندس.البته آب و هوای مناسب به طبع هر فرد بستگی داره. اینکه مسکو و کلاً روسیه زیباست که بله منظور من چیز دیگه ای هست.مثلاً شما اگه بین الملل شهر خودت یا جای نزدیک قبول بشی خیلی کارت راحت میشه. مخصوصاً شهر خودت. روسیه هم واسه شاخه پزشکی زیاد جالب نیست. مهندسیش خوبه ولی به جز موسسات نشنیدم کسی از شاخه پزشکی روسیه تعریف کنه. ما تو شهرمون (کرمانشاه) دندانپزشک فارغ التحصیل روسیه و هند داریم میتونید بیایید و سطح کار تفاوت تعداد بیماراشون رو ببینید. اونی که تو هند درس میخونه دوران دانشجویی کلی مریض میبینه به این دلیل که سطح بهداشت تو جمعیت هند پایینه و این فرهنگ هم تو مردمش هست که خودشون رو دست دانشجو بدن. البته واقعاً بهداشت هند پایینه و حتماً باید خانه اجاره کنید. رنکینگ دانشگاه های هند خیلی خوبه و هند میتونه سکوی پرتاب باشه واسه مقاطع بالاتر و البته پاس کردن درس ها سخت تر هست.واسه زندگی هم همون زبان انگلیسی کفایت میکنه و نیازی به یادگیری زبان هندی ها نیست. اگه بین ایران و کشورهایی مثل هند و روسیه بخواید انتخاب کنید و بخواید با مدرکتون تو ایران کار کنید همون ایران بهتره. ولی اگه کسی ایران قبول نشه و هزینه هند و روسیه رو بتونه بده هند بهتره منهای بهداشت و اینکه باید حداقل نصف هزینه رو اول بدید. اگه میخواید تو کشورهای غربی کار و زندگی کنید هند کاملاً برتره. این رو همه میگن و خودم هم دیدم. کلاً تحصیل به زبان انگلیسی در کشوری که زبان انگلیسی رسمیه و آزمون ورودی هم نخواد فقط تو هند پیدا میشه البته بازم میگم باید با بهداشتش کنار بیاید.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

رشته و دانشگاه

در ضمن اگه بخواید ایران رو رها کنید مدرک روسیه اعتبار جالبی نداره تو اروپای غربی و آمریکا به خصوص که به خاطر مسائل اوکراین روسیه با غرب مشکلاتش بیشتر شد. مگه اینکه به خود روسیه علاقه داشته باشید و بخواید زبان روسی رو خوب یادبگیرید و اونجا بمونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics@AUT

دوست عزیز منم امسال کنکور دادم کنکور ریاضی . بنظر من اگه میتونی هزینشو تامین کنی برو پشت سرتم نگاه نکن !

هند که همه جاش کثیف نیست وگرنه این همه خارجی هرسال میرن هند حتی از اروپا و استرالیا و امرکای مای

برادر من دارو هند خونده الان استرالیا هست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    در ضمن اگه بخواید ایران رو رها کنید مدرک روسیه اعتبار جالبی نداره تو اروپای غربی و آمریکا به خصوص که به خاطر مسائل اوکراین روسیه با غرب مشکلاتش بیشتر شد. مگه اینکه به خود روسیه علاقه داشته باشید و بخواید زبان روسی رو خوب یادبگیرید و اونجا بمونید.
    در باره چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید.هیچ گونه ربطی بین اعتبار مدرک و ... نیست. همین الان از دوستان ما در آمریکا فول فاند در رشته های مختلف هستند در دانشگاهای خیلی معمولی روسیه درس خوانده اند.
    مشکلات روسیه را نوشته ام و چیزهایی غیر از این مسایل غیر واقعیست که شما گفتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    من منظورم چیز دیگه ای بود. از لحاظ زیبایی خب آدم بره سفر توریستی تو پاریس بهتره. البته روسیه هم شرایط خاص خودش رو داره مثلاً هوا سرد و تاریکه و دلگیر کنندس.البته آب و هوای مناسب به طبع هر فرد بستگی داره. اینکه مسکو و کلاً روسیه زیباست که بله منظور من چیز دیگه ای هست.مثلاً شما اگه بین الملل شهر خودت یا جای نزدیک قبول بشی خیلی کارت راحت میشه. مخصوصاً شهر خودت. روسیه هم واسه شاخه پزشکی زیاد جالب نیست. مهندسیش خوبه ولی به جز موسسات نشنیدم کسی از شاخه پزشکی روسیه تعریف کنه. ما تو شهرمون (کرمانشاه) دندانپزشک فارغ التحصیل روسیه و هند داریم میتونید بیایید و سطح کار تفاوت تعداد بیماراشون رو ببینید. اونی که تو هند درس میخونه دوران دانشجویی کلی مریض میبینه به این دلیل که سطح بهداشت تو جمعیت هند پایینه و این فرهنگ هم تو مردمش هست که خودشون رو دست دانشجو بدن. البته واقعاً بهداشت هند پایینه و حتماً باید خانه اجاره کنید. رنکینگ دانشگاه های هند خیلی خوبه و هند میتونه سکوی پرتاب باشه واسه مقاطع بالاتر و البته پاس کردن درس ها سخت تر هست.واسه زندگی هم همون زبان انگلیسی کفایت میکنه و نیازی به یادگیری زبان هندی ها نیست. اگه بین ایران و کشورهایی مثل هند و روسیه بخواید انتخاب کنید و بخواید با مدرکتون تو ایران کار کنید همون ایران بهتره. ولی اگه کسی ایران قبول نشه و هزینه هند و روسیه رو بتونه بده هند بهتره منهای بهداشت و اینکه باید حداقل نصف هزینه رو اول بدید. اگه میخواید تو کشورهای غربی کار و زندگی کنید هند کاملاً برتره. این رو همه میگن و خودم هم دیدم. کلاً تحصیل به زبان انگلیسی در کشوری که زبان انگلیسی رسمیه و آزمون ورودی هم نخواد فقط تو هند پیدا میشه البته بازم میگم باید با بهداشتش کنار بیاید.
    مطالب شما خیلی سطحیست و واقعا ارزش وقت گذاشتن ندارد متاسفانه و از اونجا که ظاهرا نه قصد اپلای برای هند و نه روسیه را دارید از پاسخدهی معذورم
    مختصرا . من دانشگاه ایران میخوندم! به خاطر طرح انصراف دادم! چون واقعا نمیتوناستم 9 سال آزگار اسیر وزارت بهداشت باشم میخواستم جایی باشد سریعتر درسم را شروع کنم و قیمتش هم مناسب باشد تمیز هم باشد ریسک هم کم داشته باشد! خیلی از کشورها مثل هند از دور خارج شدند برای من و حتی اروپای غربی که ریسک ورودش بالا بود و ماند روسیه که آمدم!
    در ضمن دانشجویی که هیچ ریاست همان دانشگاه علوم پزشکی تهران را هم بدهند صد سال سیاه نمیروم! ابدا نمیتوانم در ایران زندگی کنم!
    هیچ برتری بین هیچ مدرکی نیست نه افغانستان نه فرانسه و نه... مهم امتحانات هست باید پاس بشوند.
    موفق باشید.

رشته و دانشگاه

واسه پزشكى و دندانپزشكى فول فاند گرفتن؟ چه طور

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    برادر من دارو هند خونده الان استرالیا هست.
    قابل توجه دوستانی که معتقد بودن کسی از هند فارغ التحصیل نمیشه در زمینه علوم مرتبط با پزشکی و .....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    هند که همه جاش کثیف نیست وگرنه این همه خارجی هرسال میرن هند حتی از اروپا و استرالیا و امرکای مای
    کثیفه عزیز ولی میشه واسه خودت یه محیط خوب توی محل زندگیت بسازی من دهلی رفتم بنگلور رفتم و.... مثلا توی یک کوچه هم اپارتمان خوب هست(من برج ندیدم راستش) هم کنارش زاغه نشین ها ولی بالاخره اون آپارتمان خوب خوبه دیگه . ولی از بعضی چیزا باید فاکتور گرفت مثلا موش رو جزو کثیفی به حساب نیاورد دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)