صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 85

موضوع: نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

پیش فرض نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

سلام دوستان.
    از اونجایی که پروسه امتیاز دهی بنیاد نخبگان هنوز آنلاین نشده و عملا تبدیل به پروسه یک سازمان مخوف شده(!) ، برای تسهیل در محاسبه امتیازات نخبگانی و نیز دسترسی سریع به رزومه دوستان، پیشنهاد میکنم که کسانی که برای طرح نخبگی اقدام کردند (پذیرش شده و پذیرش نشده) نتایجشون رو اعم از:
    رزومه‌اشون (کارهای آموزشی، پژوهشی، اختراع، جایزه تحصیلی و ...)
    امتیازشون
    پذیرش/عدم پذیرش
    (و سایر اطلاعات مفید مانند طول مدت بررسی پرونده و ...)

رو در این بخش وارد کنند. بدون قطع ساختن چنین موضوعی از اجحافی که بنیاد در ندادن آنلاین امتیازات در حق نخبگان میکنه کمتر میکنه.
    ففط بخاطر جلوگیری از شلوغ شدن موضوع و دسترسی سریع اعضا به نتایج نخبگی، قبلا خواهشمند است از بحث خودداری کرده و مباحث را به فروم «طرح جایگزین خدمت» منتقل کنید.
    ممنون.

لینک فروم جایگزین خدمت:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D9%85-%D9%86)
    ویرایش توسط alipphse : August 5th, 2016 در ساعت 11:11 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

من رزومه و امتیازم رو میذارم. امیدوارم به درد دوستان بخوره. امتیاز: 629 (پرسیده شده از سایت ask.bmn.ir)

1- رتبه اولی کارشناسی (معدل 17.07)
    2- رتبه اولی کارشناسی ارشد (معدل 16.77 - بدون اعمال ضریب برای علم و صنعت)
    3- ورود بدون آزمون به ارشد
    4- معدل 18.08 دکتری
    5- 9 تا آی اس آی (5 تاش اسم اول بوده - 3 تاش اسم سوم - یکی اسم دوم)
    6- 6 تا علمی-پژوهشی و آی اس سی (5 تاش اسم اول بوده و یکی اسم دوم)

(البته با حذف اسامی اساتید راهنما و مشاور، اسمهای اول و دوم و سوم گفته شده)

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

با سلام
    معدل لیسانس 15.33 با ضریب 15.69
    معدل ارشد 17.14 با ضریب 17.65
    معدل دکترا 16.69 با ضریب 17.76
    22 تا ای اس ای تایید شده و تو لیست بنیاد هستند و ایمپکتشونم بین 1 تا 3 می باشد که 15 تاش با حذف استاد راهنما تکی میشم و 7 تای دیگه هم 3ه نفره ان که من نفر اولم
    یه سالم جایزه تحصیلی قبول شدم
    واسه دانش اموختگان برتر قسمت پس دکتراش اقدام کردم امتیازم رو گفتن شده 404 خیلی خنده داره ولی همینه

رزومه دوستم هم مینویسم
    معدل لیسانس و ارشد و دکترا هر سه تا 19.6 تا 19.8
    3 تا ای اس ای تکی 17 تا کنفرانسی و 10 تا علمی پزوهشی با 8 تا طرح که توی هر 8 تا همکار اول بودن
    بدون ازمونم دو تا مقطع ارشد و دکترا قبول شدن
    واسه دانش اموختگان برتر قسمت پس دکتراش اقدام کردن امتیازشون رو گفتن شده 667

یه رزومه دیگه هم از یکی از دوستام
    معدل لیسانس 17.04
    معدل ارشد 18.5
    معدل دکترا 19.5
    25 تا ای اس ای که اکثرا تکی و یا تهش دو نفره بودن و همه هم تایید شده بودن
    بدون ازمون 2 مقطع رو ارشد و دکترا رفته بودن
    یه سالم جایزه تحصیلی قبول شدن
    واسه دانش اموختگان برتر قسمت پس دکتراش اقدام کردن امتیازشون رو گفتن شده 665

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    با سلام
    معدل لیسانس 15.33 با ضریب 15.69
    معدل ارشد 17.14 با ضریب 17.65
    معدل دکترا 16.69 با ضریب 17.76
    22 تا ای اس ای تایید شده و تو لیست بنیاد هستند و ایمپکتشونم بین 1 تا 3 می باشد که 15 تاش با حذف استاد راهنما تکی میشم و 7 تای دیگه هم 3ه نفره ان که من نفر اولم
    یه سالم جایزه تحصیلی قبول شدم
    واسه دانش اموختگان برتر قسمت پس دکتراش اقدام کردم امتیازم رو گفتن شده 404 خیلی خنده داره ولی همینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    یه رزومه دیگه هم از یکی از دوستام
    معدل لیسانس 17.04
    معدل ارشد 18.5
    معدل دکترا 19.5
    25 تا ای اس ای که اکثرا تکی و یا تهش دو نفره بودن و همه هم تایید شده بودن
    بدون ازمون 2 مقطع رو ارشد و دکترا رفته بودن
    یه سالم جایزه تحصیلی قبول شدن
    واسه دانش اموختگان برتر قسمت پس دکتراش اقدام کردن امتیازشون رو گفتن شده 665
    مطمئنی ISI؟ آخه 22 و 25؟ مگه این دوستان تو دوره ارشد و دکتری چیکار کردن که 25 تا ISI دادن؟!
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    مطمئنی ISI؟ آخه 22 و 25؟ مگه این دوستان تو دوره ارشد و دکتری چیکار کردن که 25 تا ISI دادن؟!
    به خاطر همین تعداد مقاله بود که از اونجا زدم بیرون! سطح علمی اونقدر بالا بود که دووم نیاوردم
    اونقدر اینکارا رو کردن که خارجیا به همه چی شک دارن.
    کسی بتونه تو دوره ارشد یک یا نهایت دو مقاله isi دقت کنید isi منظورم کوچکترین پولی بابت چاپ نداده باشن ( استثنا داریم اونم مقاله های حرفه ای open access) و دوره دکتری 4 الی 5 تا واقعا معلومه کارش درست بوده.
    من با چشم خودم دیدم چطوری چاپ میکردن مقاله تو ایران. شما خودت رو هم بکشی 24 ساعت شبانه روز کار کنی نمیتونی این تعداد مقاله در دوره تحصیل بنویسی

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    به خاطر همین تعداد مقاله بود که از اونجا زدم بیرون! سطح علمی اونقدر بالا بود که دووم نیاوردم
    اونقدر اینکارا رو کردن که خارجیا به همه چی شک دارن.
    کسی بتونه تو دوره ارشد یک یا نهایت دو مقاله isi دقت کنید isi منظورم کوچکترین پولی بابت چاپ نداده باشن ( استثنا داریم اونم مقاله های حرفه ای open access) و دوره دکتری 4 الی 5 تا واقعا معلومه کارش درست بوده.
    من با چشم خودم دیدم چطوری چاپ میکردن مقاله تو ایران. شما خودت رو هم بکشی 24 ساعت شبانه روز کار کنی نمیتونی این تعداد مقاله در دوره تحصیل بنویسی
    والا من که ارشدم رو جای خوبی بودم به زور تونستم یه isi بنویسم. استاد راهنمام میگفت کسی که تو ارشد بتونه دو تا isi بده یعنی در حد دکتری کارش خوب بوده. تو دکتری نرمش اینه که دو تا isi بدی. حالا 25 تا isi؟؟؟ گفتنش به زبون راحته! والا ما همین یکی هم پدرمون در اومد تا نوشتیمش.
    معلومه طرف ریگی به کفششه 25 تا isiداده. طرف دانشیار با n سال سابقه تدریسه این تعداد مقاله نداره
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

دوستان لطفا بحث رو منحرف نکنید، برای ما مهم نیست کی چندتا مقاله داده یا چجوری داده...پولی یا فوق باهوش و با پشتکاره...
    بگذارید یک گنجینه خوبی از اطلاعات دوستان جمع آوری بشه که بدون اتلاف وقت و به حاشیه رفتن بحث به هم کمک کنیم...
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    دوستان لطفا بحث رو منحرف نکنید، برای ما مهم نیست کی چندتا مقاله داده یا چجوری داده...پولی یا فوق باهوش و با پشتکاره...
    بگذارید یک گنجینه خوبی از اطلاعات دوستان جمع آوری بشه که بدون اتلاف وقت و به حاشیه رفتن بحث به هم کمک کنیم...
    ممنون
    بحث منحرف نمیشه دوست عزیز
    میخوایم بحث از ریشه غلط پیش نره. وقتی کسی میاد میگه 29 یا 20 یا 35 تا isi دارم باید مفهوم دقیق این isi ها مشخص بشه تا منی که میخوام در اینده از این طرح امتیاز استفاده کنم دچار سوتفاهم نشم و بدونم دقیقا منظور از isi چه بوده تا نسبت به اون برنامه بریزم!
    ممنون

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)