صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 85

موضوع: نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

با توجه به اهمیت فراوان موضوع و کمیاب بودن اطلاعات در این زمینه تصمیم گرفتم رزومه بعضی از دوستان رو به شخصه از محل فوروم جمع آوری کنم و به مراتب در خدمت دوستان قرار بدم. از کسانی هم که همکاری می‌کنند کمال قدردانی رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    ممنون feri1991 عزیز. متقابلا به شما هم تبریک میگم. خدارو شکر پس بالاخره داره کم کم وضعیتمون مشخص میشه.
    حالا که پرونده بنده قبول شده برای دوستانی که در مراحل اولیه هستند و میخوان بدونن که شرایط چطوره من رزومه تقریبیمو میزارم که حدود قبولی با مقایسه با بقیه دوستان دستشون بیاد چون خودم اوایل خیلی دنبال این بودم که کسی رو پیدا کنم که قبول شده باشه ببینم من شرایط رو دارم که اقدام کنم یا رزوممو قوی کنم.
    شرایط بنده به صورن زیر بود دوستان عزیز:
    فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه سراسری
    معدل کارشناسی 15.51
    معدل ارشد 17.93
    معدل دکتری 18.75
    14 مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی (9 آی اس آی و 5 علمی پژوهشی)

تمامی مقاطع رو در دانشگاه سراسری خوندم.
    با این شرایط بنده قبول شدم. درباره مقالات هم بگم دوستان که اگر مقاله کنفرانسی دارید حتما گواهی ارائه شفاهی داشته باشید که مثل من به مشکل برنخورید من به خاطر مقالات کنفرانسی روند رسیدن به جواب نهاییم حدود 5 ماه طول کشید چون 3 بار برام نقص مدارک زدن، آخر سر هم تمام مقالات کنفرانسیمو از سایت پاک کردم وگرنه هنوز گیر اونا بودم.
    یه چیز دیگه رو هم بگم شاید بدرد دوستان بخوره، وقتی برای برابر اصل کردن مدارک حضوری رفتم دفتر استانی بنیاد، متوجه شدم که رتبه زیر 30 کنکور ارشد هم امتیاز داره و من نمیدونستم و از این استفاده نکردم. اگر که رتبه زیر 30 دارید حتما به سازمان سنجش نامه بزنید و درخواست گواهی بدید و هنگام آپلود مدارک این مدرک رو هم بزارید که انشالله امتیاز بالاتر بگیرید و قبول بشید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

از دوستان دکترا:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidzkr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز من از طرف بنیاد برای طرح جایگزین خدمت قبول شدم. یه رزومه از خودم میزارم، امیدوارم واسه کسایی که میخوان خودشونو ارزیابی مفید باشه:
    دانشجوی دکتری مهندسی معدن
    معدل کارشناسی (بدون ضریب): 15.34
    معدل کارشناسی ارشد (بدون ضریب): 17.88
    معدل دکتری (بدون ضریب): 19.08
    سهمیه استعداد درخشان برای ارشد
    جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان مقطع دکتری (1 سال)
    2 مقاله ISI (نفر اول)
    2 مقاله علمی پژوهشی (یکیش نفر اول، یکیش نفر دوم)
    3 مقاله کنفرانس بین المللی (داخل کشور)
    1 مقالی کنفرانس م
    لی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidzkr نمایش پست ها
    امتیازمو زنگ زدم پرسیدم از بنیاد، 422 بوده.

Member
    رشته و دانشگاه

یک درخواست ناموفق و یک‌ درخواست موفق از دوستی:
    نقل قول نوشته اصلی توسط a871421324 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من رزومه ام و نتیجه اش رو میگم تا بتونید بهتر تصمیم گیری کنید برای ثبت نام.
    معدل کارشناسی: با ضریب تقریبا 16
    معدل ارشد: با ضریب 18.5
    مقاله: 1 آی اس آی با ایمپکت 3.5، 2 تا علمی پژوهشی، 3 تا کنفرانس داخلی

رتبه ارشد 43 البته رتبه بالای 30 امتیاز ندارد ولی اگر رتبه تون زیر 30 هست حتما از سازمان سنجش گواهی بگیرید آپلود کنید
    15 شهریور مدارک رو کامل کردم. 27 شهریور برابر با اصل کردم و 3 آبان هم نتیجه اومد که متاسفانه رد شده بود. علت را هم گفته بود عدم کسب حد نصاب امتیاز لازم.
    از طریق سایت http://qanda.bmn.ir سوال پرسیدم بعد یه هفته جواب داد که امتیاز شما 148 بوده در حالی که می بایست 200 باشد. الان هم دارم می رم یه آی اس آی دیگه بدم
    یبار دیگه اجازه دارم درخواست بدم.
    امیدوارم همتون موفق باشید و البته بتونید این حد نصاب دست نیافتنی رو بیارید.
    با سلام
    همین چند دقیقه پیش دیدم که درخواست من برای نظام وظیفه قبول شده. جالب گویا اکثرا سه شنبه ها جواب نهایی مشخص میشه! حدس میزدم و بنابراین از صبح منتظر بودم!
    اما رزومه من:
    من قبلا یه بار درخواست داده بودم و رد شده بود توی این پست.
    الان فقط دو تا علمی پژوهشی اضافه کردم که توی هر دو اسم اول بودم و اسم دوم هم یه استادی غیر از استاد راهنما بودند.
    در مورد زمان بررسی هم بگم که من دقیقا 24 خرداد درخواست دادم 2-3 روز بیشتر طول نکشید تا 2مقاله جدید بررسی شد و رفت جمع بندی.
    14 تیر هم برابر با اصل کردم.
    امروز 29 تیر هم نظام وظیفه تخصصی باز شد. 37 روز. البته من چون قبلا درخواست داده بودم بیشتر اطلاعاتم بررسی شده و تایید شده بود.
    اینم بگم که دو تا مقاله کنفرانس شفاهی هم داشتم ولی 1روز قبل از برابر با اصل چون تایید نشده بود حذفش کردم که سریع کارم پیش بره و نقص مدرک نخورم که خداروشکر بخیر گذشت
    الان هم فرم اطلاعات نخبگی رو پر کردم و آپلود کردم توی قسمت نظام وظیفه تخصصی و وضعیت رو زده: مشاهده امتیاز (بنیاد).
    کسی میدونه چقدر طول میکشه تا به ب ن ن م معرفی بشم؟
    راستی من 14 ماه کسری پیشنهادی هم دارم و 4 ماه خدمت قبلی. کسی میدونه الان تکلیف من دقیقا چی میشه؟ چقدر طول میکشه تا تکلیفم معلوم بشه؟
    امتیاز من 202

Member
    رشته و دانشگاه

یک رزومه دکترای جالب بدون مقاله ISI
    So take it easy !

نقل قول نوشته اصلی توسط jalili7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه در خواست من در بنیاد نخبگان قبول شده، رزومه خودم رو برای استفاده دوستان اعلان می کنم
    رشته مهندسی صنایع
    معدل کارشناشی: 15.22 (8 ترمه)
    معدل کارشناسی ارشد 17.23 (5 ترمه)
    دانشجوی دکتری
    رزومه (مقالات و طرح های پژوهشی) سه سال اخیر من به شرح زیر است (من فقط مقاله و طرح پژوهشی داشتم و گواهی شاگرد اولی، رتبه برتر و غیره نداشتم)
    2 مقاله علمی پژوهشی مستخرج از کارشناسی ارشد که فقط اسم من و استاد راهنما و مشاور ارشدم داره
    2 مقاله علمی پژوهشی مستخرج از دکتری که فقط اسم من و استاد راهنمای اول و دوم و مشاور دکتری ام رو داره
    1 مقاله علمی پژوهشی که با استاد ارشد، و دو تا از دوستانم دادم (من نفر دوم بودم)
    1 مقاله علمی ترویجی که با استاد ارشد، و دو تا از دوستانم دادم (من نفر دوم بودم)
    1 مقاله علمی پژوهشی که با دو تا از دوستام دادم (من نفر سوم بودم)
    3 طرح پژوهشی با استاتید ارشد و دکتری داشتم

البته 1 مقاله ISI هم داشتم اما مال سه سال اخیر نبود. بنابراین فکر نکنم بابتش امتیازی داده باشند. چند تا کنفرانسی هم داشتم که چون گواهی ارائه شفاهی نداشتم قبولش نکردن.
    اکه تونستم بفهمم امتبازم چند حتما میام و اعلان می کنم
    موفق و موید باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalili7 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از بنیاد نخبگان پرسیدم، امتیازم شده بوده 397
    امیدوارم موفق باشید

سلام خدمت دوستان.
    رزومه من در رشته مهندسي عمران:
    كارشناسي: معدل ١٤/٦٥ از دانشگاه شيراز بدون ضريب ( دانشگاه شيراز ضريب ١/٠٣ ميخوره).
    ارشد: معدل ١٧/٣١ از دانشگاه صنعتي شيراز.
    مقالات: دو مقاله ISI دو نفره مستخرج از پايان نامه و به عنوان نفر دوم بعد از استاد راهنما و با IF هاي ٢/٠٥٠ و ١/٧٠٥، هر دو ژورنال مورد تاييد بنياد.
    و دو مقاله كنفرانسي با گواهي ارائه شفاهي.
    من تاريخ ١٧ مرداد ٩٥ يعني چند روز پيش درخواستم رو ثبت كردم، امروز چهارشنبه ٢٠ مرداد جواب رد درخواست اومده و نوشته به دليل عدم كسب حداقل امتياز.
    از كارشناس بنياد استان پيگيري كردم ميگه بايد از سيستم حداقل ١٣٠ امتياز بياري تا بره كميسيون و شما حدود نصف اين امتياز رو آورديد متاسفانه. همچنين گفت بنياد امتياز مقالات رو كاهش داده و اين يعني كه ديگه فكر نكنم كسي بتونه با داشتن فقط مقاله از فعاليت هاي نخبگاني، از تسهيلات استفاده كنه و واقعا اين جاي تاسف داره واسه بنياد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

سلام
    رشته مهندسی صنایع
    کارشناسی:15.76 از دانشگاه بجنورد
    ارشد: 17.98 از دانشگاه خوارزمی
    دانشجوی سال اول دکتری: 18.14 از فردوسی
    مقالات: سه مقاله ISI (اولی: نفر اول، استاد راهنما، استاد مشاورIF: 1.406 دومی: استاد راهنما، من، استاد مشاور IF:1.004سومی: فقط خودم IF:1.63)
    یک مقاله کنفرانسی بین المللی(داخلی)
    سهمیه استعداد درخشان برای دکتری
    در این مرحله حد نصاب را آوردم
    دوستان از کجا امتیازتون رو پرسیدید؟ و اینکه مرحله بعد قراره چطور و بر چه اساسی افراد انتخاب بشند؟
    سپاس
    ویرایش توسط goodlouce : August 10th, 2016 در ساعت 06:58 PM دلیل: اصلاح

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    سلام
    رشته مهندسی صنایع
    کارشناسی:15.76 از دانشگاه بجنورد
    ارشد: 17.98 از دانشگاه خوارزمی
    دانشجوی سال اول دکتری: 18.14 از فردوسی
    مقالات: سه مقاله ISI (اولی: نفر اول، استاد راهنما، استاد مشاورIF: 1.406 دومی: استاد راهنما، من، استاد مشاور IF:1.004سومی: فقط خودم IF:1.63)
    یک مقاله کنفرانسی بین المللی(داخلی)
    سهمیه استعداد درخشان برای دکتری
    در این مرحله حد نصاب را آوردم
    دوستان از کجا امتیازتون رو پرسیدید؟ و اینکه مرحله بعد قراره چطور و بر چه اساسی افراد انتخاب بشند؟
    سپاس
    سلام دوست عزیز
    شما با توجه به اینکه دانشجوی سال اول دکترا هستین و قطعا هنوز از پروپوزال خودتون هم دفاع نکردین، چجوری حد نصاب رو آوردین و اصلا پرونده شما بررسی شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmehrabani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما با توجه به اینکه دانشجوی سال اول دکترا هستین و قطعا هنوز از پروپوزال خودتون هم دفاع نکردین، چجوری حد نصاب رو آوردین و اصلا پرونده شما بررسی شده؟
    من جریان مربوط رو دقیقا نمی دونم فقط در طرح خوشه بندی شهاب دانشگاه فردوسی ثبت نام کردم و دانشگاه فهرست چند برابر ظرفيت منتخبين طرح خوشه بندي شهاب جهت معرفي به بنياد ملي نخبگان براي بهره مندي از جوايز تحصيلي رو معرفی کردن که نام من هم هست حالا نمی دونم دقیقن چطور میشه.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من هم برای دانش آموختگی و گرفتن تسهبلات پسا دکترا شرکت کردم پنج روز پیش پیامی جهت بازگشت از جمع بندی برای من در سامانه رویت شد... که وقتی به بنیاد مراجعه کردم. به مقالات مربوط همایش من جون کتابچه اونرا نداشتم و در سایت
    سیویلیکا پید نمیشد ایراد گرفته بودن. خلاصه میکنم اون مقالات رو کلا حذف کردم و دوباره پرونده من ارسال شد. دوباره امروز بازگشت از جمع بندی خورده؟؟؟ بنظر شما این بازگشت دوم به چه معنا میتونه بلشه؟؟ ایا دوباره تقص خورده؟؟؟ یا نه برای اصل کردن مدارک هست؟؟؟ برای اصل کردن مدارک چه پیامی در سامانه گذاشته میشه؟؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتن بمن هم بگن.. متشکرم

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی از دوستان میتونه من رو راهنمایی کنه "بازگشت از جمع بندی" بغیر از نقصی در پرونده ایا میتونه معنای دیگه ای داشته باشه؟
    من هم برای پسا دکتری شرکت کردم....
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)