صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 85

موضوع: نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmehrabani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    رزومه من در رشته مهندسي عمران:
    كارشناسي: معدل ١٤/٦٥ از دانشگاه شيراز بدون ضريب ( دانشگاه شيراز ضريب ١/٠٣ ميخوره).
    ارشد: معدل ١٧/٣١ از دانشگاه صنعتي شيراز.
    مقالات: دو مقاله ISI دو نفره مستخرج از پايان نامه و به عنوان نفر دوم بعد از استاد راهنما و با IF هاي ٢/٠٥٠ و ١/٧٠٥، هر دو ژورنال مورد تاييد بنياد.
    و دو مقاله كنفرانسي با گواهي ارائه شفاهي.
    من تاريخ ١٧ مرداد ٩٥ يعني چند روز پيش درخواستم رو ثبت كردم، امروز چهارشنبه ٢٠ مرداد جواب رد درخواست اومده و نوشته به دليل عدم كسب حداقل امتياز.
    از كارشناس بنياد استان پيگيري كردم ميگه بايد از سيستم حداقل ١٣٠ امتياز بياري تا بره كميسيون و شما حدود نصف اين امتياز رو آورديد متاسفانه. همچنين گفت بنياد امتياز مقالات رو كاهش داده و اين يعني كه ديگه فكر نكنم كسي بتونه با داشتن فقط مقاله از فعاليت هاي نخبگاني، از تسهيلات استفاده كنه و واقعا اين جاي تاسف داره واسه بنياد.

یعنی چی آخه!!!؟؟ شما رزومه ات خیلی خوبه که!!! چی میخواستن دیگه آخه که حتی 130 هم نشدی!!!؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج داوری نخبگان ، رزومه و امتیاز کسانی که طرح نخبگی گرفته‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vaissi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی از دوستان میتونه من رو راهنمایی کنه "بازگشت از جمع بندی" بغیر از نقصی در پرونده ایا میتونه معنای دیگه ای داشته باشه؟
    من هم برای پسا دکتری شرکت کردم....
    ممنون
    فکر کنم یعنی نقص پرونده
    با این تفاوت که کارشناس بنیاد استانی نقص پرونده رو متوجه نشده و از بنیاد اینو تشخیص دادن
    NO PAIN NO GAIN

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmehrabani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما با توجه به اینکه دانشجوی سال اول دکترا هستین و قطعا هنوز از پروپوزال خودتون هم دفاع نکردین، چجوری حد نصاب رو آوردین و اصلا پرونده شما بررسی شده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    من جریان مربوط رو دقیقا نمی دونم فقط در طرح خوشه بندی شهاب دانشگاه فردوسی ثبت نام کردم و دانشگاه فهرست چند برابر ظرفيت منتخبين طرح خوشه بندي شهاب جهت معرفي به بنياد ملي نخبگان براي بهره مندي از جوايز تحصيلي رو معرفی کردن که نام من هم هست حالا نمی دونم دقیقن چطور میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaissi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی از دوستان میتونه من رو راهنمایی کنه "بازگشت از جمع بندی" بغیر از نقصی در پرونده ایا میتونه معنای دیگه ای داشته باشه؟
    من هم برای پسا دکتری شرکت کردم....
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    فکر کنم یعنی نقص پرونده
    با این تفاوت که کارشناس بنیاد استانی نقص پرونده رو متوجه نشده و از بنیاد اینو تشخیص دادن
    سلام مجدد خدمت دوستان نخبه و روشنفکر
    دوستان خواهش میکنم استدعا میکنم درخواست میکنم خواهشا لطفا مباحث رو داخل فوروم منتقل کنین. خواهش میکنم اینجا رو به جای بحث تبدیل نکنین بذارید یک بانک اطلاعاتی بصری ایجاد کنیم که کار دوستان رو راحت کنیم و هرکس با یک نگاه کلی بفهمه چه امتیازی میگیره.
    از اونجایی که چند بار تلاش کردم بحث به روند عادی پیش بره و بعضی از دوستان توجه نکردند تصمیم گرفتم که تذکر بدهم وگرنه مطمئنم با یک بار تذکر همگی رعایت خواهند کرد پس استدعای برادر کوچکتون رو مراعات بفرمایید ممنون!

Member
    رشته و دانشگاه

لینک فوروم مباحث مربوط به پروژه نخبگان:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D9%85-%D9%86)

Member
    رشته و دانشگاه

یک رزومه دکترا :
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    من رزومه و امتیازم رو میذارم. امیدوارم به درد دوستان بخوره. امتیاز: 629
    1- رتبه اولی کارشناسی (معدل 17.07)
    2- رتبه اولی کارشناسی ارشد (معدل 16.77 - بدون اعمال ضریب برای علم و صنعت)
    3- ورود بدون آزمون به ارشد
    4- معدل 18.08 دکتری
    5- 9 تا آی اس آی (5 تاش اسم اول بوده - 3 تاش اسم سوم - یکی اسم دوم)
    6- 6 تا علمی-پژوهشی و آی اس سی (5 تاش اسم اول بوده و یکی اسم دوم)

با توجه به تجربه ی خود و دوستانم متوجه شدم که مقاله حرف اول رو تو جمع کردن امتیاز داره به خصوص مقالات isi و بقیه ی موارد و از جمله رتبه اولی (که بدست آوردنش خیلی سخت تر از مقاله است) تأثیر چندانی نداره.
    ویرایش توسط alipphse : August 14th, 2016 در ساعت 10:46 AM دلیل: بولد

Member
    رشته و دانشگاه

یک رزومه رد شده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    کارسناسی و ارشد دانشگاه درجه یک با معدل های 16.4 و 18.5
    یک ISI با ایمپکت 4.5 دو نفره اسم اول
    دو علمی پژوهشی دو نفره یکی اسم اول یکی دوم
    سه کنفرانسی اسم اول ارائه شفاهی
    شاگرد اول ارشد
    یک طرح پروژهشی که تموم نشده بود
    دو مورد آخر رو ازم قبول نکردن (تو سایت تایید نشده بود) خودم هم حضوری مراجعه کردم گفتن شاگرد اولی و طرح تموم نشده امتیازی نداره
    من 165 امتیاز شدم و با اول رد شدم الان یه دونه ISI با ایمپکت 5 هم اخیرا پذیرفته شده ولی فعلا درخواست نمیدم و منتظرم دومیش هم بیاد چون فرصت آخرمه
    آیین نامه تو سایت bmn.ir هست اصلا هیچ حرفی از ریکام ننوشته و قطعا امتیازی نداره
    در ضمن ریکام رو از هر استادی بخواد برات می نویسه چیزی خاصی نیست
    حالا شاگرد اولویتو تو سایت بارگزاری کن ولی مطمعن باش امتیازی نداره
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه

یک رزومه پذیرش شده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    1- معدل کارشناسی 15.38 رشته فیزیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.00)
    2- معد ارشد 18.16 رشته فوتونیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.01)
    3- رتبه کل 16 ارشد از بین 1910 نفر
    4- 2.5 سال عضویت انجمن تخصصی
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)

سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فروردین مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    امتیاز من با این رزومه ۱۹۵ شده دوستان
    شلوغش نکن آقا.. امضا نمیدم.. !

Member
    رشته و دانشگاه

یک تجربه تلخ از جنس هدر رفتن جوونی !
    نقل قول نوشته اصلی توسط irwater نمایش پست ها
    سلام
    آقایون یه مشکلی برام پیش اومده. هم می تونه تجربه ای باشه برای بقیه هم اگر کسی راه حلی سراغ داره کمک کنه.
    من اوایل اسفند 94 مدارکم رو بارگذاری کردم برای تسهیلات نظام وظیفه، بعد از 2 ماه نقص پرونده خورد راجع به مقالات کنفرانسی، بعد از 10 روز رسید به مرحله برابر با اصل کردن، برابر با اصل رو انجام دادم، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی سطح سه اختراع، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی اختراع، بعد از 10 روز پیام اومد که بیا برای برابر با اصل کردن مدارک. بعد از 9 روز ، امروز توی سیستم گفت که که حد نصاب امتیاز رو نیوردی. حالا من موندم و 4 ماه وقت تلف شده و اول شهریور اعزام به خدمت...
    رزومه:
    کارشناسی مهندسی عمران معدل 16.19
    معدل ارشد دانشگاه تهران 17.11
    6 تا مقاله کنفرانسی که هیچکدوم بدردم نخورد.
    گواهی ثبت اختراع سطح 3 با مشارکت 100%
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت 2 سال
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت یک سال

Member
    رشته و دانشگاه

یک تجربه نخبگی از جنس پزشکی:

نقل قول نوشته اصلی توسط dr0938353 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان...
    ممنون از همه کسانی که بدور از بخل و حسادت اطلاعات رو در اختیار بقیه قرار میدن تا شاید کار دوستاشون جلو بیفته..
    دانشجوی پزشکی بودم که بهمن فارغ التحصیل شدم
    من اوایل اسفند 94 واسه بنیاد اقدام کردم
    الان کار از مرحله برابر با اصل گذشته و یه منوی دیگه به نام "نظام وظیفه تخصصی" باز شده که خواسته بود کاربرگ معرفی به ب ن ن م رو پر کنم و واسشون بفرستم. منم فرستادم و الان نوشته مشاهده امتیاز (بنیاد) و وقتی روی علامت چشم میزنم مینویسه در دست بررسی توسط کارشناسان
    حالا من نمیدونم این یعنی من پذیرفته شدم یا هنوز معلوم نیست؟؟ اگه کسی میدونه کمک کنه!!!
    اگرم کسی مطمئنه پذیرفته شدم تا رزومه م و مراحل کار رو بگم تا سایرین بتونن وضعیت خودشون رو بهتر ارزیابی کنن
    خیلی ممنون آقا مصطفی...
    رزومه من:
    رتبه 250-300 کنکور سراسری تجربی و پزشکی شهید بهشتی
    معدل 17.15 البته بدون ضریب (ضریب بهشتی 1.06)
    یک letter to editor بعنوان نویسنده سوم در ژورنال ایپمکت 4 که ISI و pubmed هست (3 نویسنده داشته)
    یک systematic review (مقاله اوریجینال) تو ژورنال ISI و pubmed ولی بدون ایمپکت بعنوان نفر اول ( 5 نویسنده داشته)
    دو تا case-report (گزارش موردی) هردو توی مجلات فقط pubmed و بدون ایمپکت بوده یکی بعنوان نفر دوم و کارسپاند (2 نویسنده داشته) و یکی بعنوان نفر سوم (5 نویسنده داشته)
    یک case-report and review of literature توی مچله فقط pubmed و بدون ایمپکت بعنوان نفر دوم (4 نویسنده داشته)
    یک original article بعنوان نفر هفتم تو مجله ایمپکت 2.5 که ISIو pubmed هست (9 نویسنده داشته)

همین
    Pubmed و ISI چون 2 تا پایگاه مهم واسه مجلات پزشکی هستن تاکید کردم
    ........
    مراحل کار:
    من مدارکو حدود 7 اسفند اپلود کردم
    بعد حدود 50 روز اومد که ناقصه وگواهی تایید استاد راهنما برای 2 تا مقاله پذیرفته شده (چاپ نشده ) رو خواستن ولی نگفتن رو چی بنویسم و چطوری..
    منم با کلی شرمندگی از راه دور با استادم تماس گرفتم و گفتم رو یه سربرگ بیمارستان بنویسه من چکاره بودم تو مقااله ها ومهرو امضا کنه و عکسشو برام بفرسته
    استاد گرامی لطف کزدن و فرداش برام فرستادن که اپلود کردم.
    تقریبا بعد از 1 ماه دوباره واسه همون دومقاله نقص زدن و این بار گفتن که اصل مقاله بعنی همون چیزی رو که واسه مچله فرستادین رو برامون بفرستید. (چون من سری اول یه نسخه اولیه که قطعی نبود و یکم نقص داشت رو فرستاده بودم). منم که نداشتم، این بار با ایمیل به دفتر مجله اصلشو خواستم که برام فرستادن بعد 1 روز (البته اینو بگم از شانس ما این دو مجله ایرانی بودن و در تهران بودن و تماس هم گرفتم). منم آپلود کردمو فرستادم.
    بعد حدود 3 هفته برای بار سوم نقص زدن واسه همون 2 مقاله که تایید استاد راهنما باید روی پرینت برگ پذیرش باشه و تاکید کردن که ترتیب اسامی نویسندگان توسط استاد راهنما باید مشخص باشه. این بار با شرمندگی بیشتر دوباره تماس گرفتم با استادم که روی پرینت برگ پذیرش اسامی رو بترتیب و همچنین نقش منو بنویسه و مهر وامضا شده برام بفرسته. استاد عزیز هم همون روز برام فرستاد. منم اپلود کردم
    این دفه دیگه مراحل سریعتر پیش رفت و بعد 7-8 روز تو سایت زد که باید اصل مدارکو بیاری. منم اصل مدارکو بردم و تایید شد. بعد حدود 10 روز یه منوی جدید باز شده بعنوان "نظام وظیفه تخصصی" کفته بود کاربرگ معرفی ب ن ن م رو پر کنید و اپلود کن که انجام دادم
    دیروز فرستادم و الان زده مشاهده امتیاز (بنیاد) و وقتی روی چشم میزنم میگه در دست بررسی توسط کارشناسان
    حالا منتظرم ببینم چی میشه....

Member
    رشته و دانشگاه

رزومه رد شده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_norouzi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز امتیاز من 74 اعلام شد و این در حالیه که من مدال طلای کشوری در المپیاد ادبی دارم و همون روزی که مدال رو گرفتیم، به ما گفته شد که معافیت از سربازی و رفتن بدون کنکور به رشته ی ادبیات، مهمترین مزایایی است که شما دریافت میکنید.
    رزومه ی من:
    مدال طلای المپیاد ادبی 1387
    کارشناسی ادبیات فارسی دانشگاه تهران معدل 16.70 (بدون کنکور)
    رتبه 7 کارشناسی ارشد در گرایش پژوهش هنر و رتبه 35 در کل
    کارشناسی ارشد پژوهش هنر دانشگاه هنر تهران معدل 17.08
    چاپ مجموعه داستان و برگزیده شدن در 5 جایزه ی ادبی معتبر
    چاپ ده داستان کوتاه در مجله ی داستان همشهری

اطلاع دارم که فعالیت های ادبی من، مثل مقالات علمی پژوهشی و ... نیست که متر و معیاری برای سنجششون وجود داشته باشه، اما پویایی ادبی بنده رو - که مورد تاکید بنیاد نخبگان هست - تایید میکنه. ضمن اینکه اطرافیان من با مدرک لیسانس، فقط به خاطر داشتن مدال المپیاد (حتی نقره و برنز) تونستند از این تسهیلات استفاده کنند. خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به من کمک کنه. ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)