صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: Boston College

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض Boston College

این دانشگاه جزو دانشگاههای تاپ تو جهان و امریکا هستش، ولی تاکنون کسی تاپیکی براش ایجاد نکرده بود!
    علتی هم که خودم تایپک رو ایجاد کردم، فارغ از بحث اینکه در آینده دوستان نتایج پذیرش و مکاتبات با استاید و هرگونه سوال مرتبط رو مطرح کنند، این هستش که آیا تا بحال کسی از این دانشگاه دعوت به اپلای شده؟!
    بنده رزومه جذابی ندارم و پارسال هم پذیرشهای خوبی نگرفتم! در رشته دکتری برای خودم و از دانشگاههای چند سطح پایین تر رد شدم! و یا بی فاند بود پذیرشم یا در لیست اتظار قرار داشتم.
    ولی به من ایمیل دادند که ما اطلاعات شما رو گرفتیم از ETS در ارتباط با GRE و دوره دکتری رشته مالی برای شما عالی هستش و توصیه میکنیم شما اپلای کنی و .... !
    من نمره GRE معمولی 305 رو دارم.
    کسی چنین تجربه ای رو داشته؟ میشه راهنمایی بفرمایید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : Boston College

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    این دانشگاه جزو دانشگاههای تاپ تو جهان و امریکا هستش، ولی تاکنون کسی تاپیکی براش ایجاد نکرده بود!
    علتی هم که خودم تایپک رو ایجاد کردم، فارغ از بحث اینکه در آینده دوستان نتایج پذیرش و مکاتبات با استاید و هرگونه سوال مرتبط رو مطرح کنند، این هستش که آیا تا بحال کسی از این دانشگاه دعوت به اپلای شده؟!
    بنده رزومه جذابی ندارم و پارسال هم پذیرشهای خوبی نگرفتم! در رشته دکتری برای خودم و از دانشگاههای چند سطح پایین تر رد شدم! و یا بی فاند بود پذیرشم یا در لیست اتظار قرار داشتم.
    ولی به من ایمیل دادند که ما اطلاعات شما رو گرفتیم از ETS در ارتباط با GRE و دوره دکتری رشته مالی برای شما عالی هستش و توصیه میکنیم شما اپلای کنی و .... !
    من نمره GRE معمولی 305 رو دارم.
    کسی چنین تجربه ای رو داشته؟ میشه راهنمایی بفرمایید.
    من هم گرفتم !
    رزومه من خوب بود ولی جیمتم معمولی بود. به هرصورت بهم ایمیل زدن و گفتن اگه MBA بخوای بخونی بهت 70% شهریه تخفیف میدیم چون ایرانی هستی و مینیمم جیمت ما رو داری (که واقعا تو MBA خیلی عالیه). تو دکتری یکمی شرایط فرق میکنه. اینا احتمالا دنبال بهترین ها هستن و این ایمیل رو بدون بررسی پروفایل فرستادن. به هر صورت من جای تو باشم ، حتما یه ایمیل به منشی یا مسئول پذیرش دانشکده بیزنس میزنم و میگم که رزومه ام اتچ هست و یه نگاه بندازین و بهم بگین آیا من شانسی برای پذیرش دارم یا نه.... معمولا دانشگاه ها این کار رو میکنن برات. اگه یه ایمیل معمولی زد که بله ما شما رو بررسی میکنیم و توی ایمیل دیدی که هیچی مربوط به رزومه تو توش نیست ، مثلا روی موضوع X تحقیق کردی و یارو هیچی ننوشته بدون که یه ایمیل از پیش نوشته شده هست و الکی دارن به همه میزنن...
    به هر جهت یادت نره که بوستون دانشگاه خوبیه و جاش هم عالیه ، لذا نباید خیلی هم سرش خلوت باشه
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من هم گرفتم !
    رزومه من خوب بود ولی جیمتم معمولی بود. به هرصورت بهم ایمیل زدن و گفتن اگه MBA بخوای بخونی بهت 70% شهریه تخفیف میدیم چون ایرانی هستی و مینیمم جیمت ما رو داری (که واقعا تو MBA خیلی عالیه). تو دکتری یکمی شرایط فرق میکنه. اینا احتمالا دنبال بهترین ها هستن و این ایمیل رو بدون بررسی پروفایل فرستادن. به هر صورت من جای تو باشم ، حتما یه ایمیل به منشی یا مسئول پذیرش دانشکده بیزنس میزنم و میگم که رزومه ام اتچ هست و یه نگاه بندازین و بهم بگین آیا من شانسی برای پذیرش دارم یا نه.... معمولا دانشگاه ها این کار رو میکنن برات. اگه یه ایمیل معمولی زد که بله ما شما رو بررسی میکنیم و توی ایمیل دیدی که هیچی مربوط به رزومه تو توش نیست ، مثلا روی موضوع X تحقیق کردی و یارو هیچی ننوشته بدون که یه ایمیل از پیش نوشته شده هست و الکی دارن به همه میزنن...
    به هر جهت یادت نره که بوستون دانشگاه خوبیه و جاش هم عالیه ، لذا نباید خیلی هم سرش خلوت باشه
    به شما کی فرستادن ایمیل رو؟
    برای من امروز تقریبا میانه ظهر اومد! برای دکتری مالی!!
    ببخشید جای تشکر ندارم. یعنی نمیشه امتیاز اضافه کرد. واسه خودمم جالبه! اخه اینن دانشگاه با این وضعیت! GRE رو هم که پارسال دادم!
    البته من یک مقاله دومی رو برای نگارش شروع کردم و یک جایی زده بودم تو ریسرچ گیت! که خخیلی احتمالا خوب از اب در میاد! ولی خوب اونا از این خبر ندارند! یعنی به نظرم نمیاد داشته باشند تو بهترین حالت!

رشته و دانشگاه

به شما کی فرستادن ایمیل رو؟
    برای من امروز تقریبا میانه ظهر اومد! برای دکتری مالی!!
    ببخشید جای تشکر ندارم. یعنی نمیشه امتیاز اضافه کرد. واسه خودمم جالبه! اخه اینن دانشگاه با این وضعیت! GRE رو هم که پارسال دادم!
    البته من یک مقاله دومی رو برای نگارش شروع کردم و یک جایی زده بودم تو ریسرچ گیت! که خخیلی احتمالا خوب از اب در میاد! ولی خوب اونا از این خبر ندارند! یعنی به نظرم نمیاد داشته باشند تو بهترین حالت!
    من جای شما باشم خیلی این قضیه رو جدی نمیگیرم...
    باور کن که این ایمیل رو برای کلی آدم زدن و به راحتی هم هر سال 300 تا اپلیکنت دارن...
    برای من تو تابستون سال 2011 و 2012 زدن ایمیل رو.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

من جای شما باشم خیلی این قضیه رو جدی نمیگیرم...
    باور کن که این ایمیل رو برای کلی آدم زدن و به راحتی هم هر سال 300 تا اپلیکنت دارن...
    برای من تو تابستون سال 2011 و 2012 زدن ایمیل رو.
    اره خودمم برام جالبه! البته چیزی که تو سایت زده GRE از 304 دارن تا 334 ولی حق با شماست. خودمم جو گیر شدم! اونا 5 تا میخان دانشجو بگیرن، این همه چینی با اون نمرات تاپ، دیگه من چرا!
    من تغییرم با پارسال اضافه شدن یک مقاله خوب تر از قبلیم با یک مقدار GRE بالاتر هستش! اونم در حد 5-6 نمره!
    ممنون

پی نوشت: ولی خوب تو روحیه م خیلی تاثیر خوبی گذاشت! پارسال بهترین دانشگاهی که بهم پیشنهاد اپلای داد، بن المان بودش! امسال بوستون!

رشته و دانشگاه

اره خودمم برام جالبه! البته چیزی که تو سایت زده GRE از 304 دارن تا 334 ولی حق با شماست. خودمم جو گیر شدم! اونا 5 تا میخان دانشجو بگیرن، این همه چینی با اون نمرات تاپ، دیگه من چرا!
    من تغییرم با پارسال اضافه شدن یک مقاله خوب تر از قبلیم با یک مقدار GRE بالاتر هستش! اونم در حد 5-6 نمره!
    ممنون

پی نوشت: ولی خوب تو روحیه م خیلی تاثیر خوبی گذاشت! پارسال بهترین دانشگاهی که بهم پیشنهاد اپلای داد، بن المان بودش! امسال بوستون!

من خدای نکرده نمیخوام دلسردت کنم.
    متاسفانه در باغ سبز همه نشون میدن ، بعد میبینی تو خالی هست. من فقط میخوام با واقعیت ها بیشتر رو به رو بشی. اگه جور شد که عالی میشه ما هم یه رفیق خوب تو بوستون داریم.
    1. این پست برای شروع

من خدای نکرده نمیخوام دلسردت کنم.
    متاسفانه در باغ سبز همه نشون میدن ، بعد میبینی تو خالی هست. من فقط میخوام با واقعیت ها بیشتر رو به رو بشی. اگه جور شد که عالی میشه ما هم یه رفیق خوب تو بوستون داریم.
    ما مخلص شما هستیم. بوستون خوندن فارغ از اسمش و رسمش.... گاو نر و مرد کهن هم میخاد. بهر حال فشار بشدت زیادی رو رویه آدم میاره که به شخصه چون ادم زیاد درس خون به معنای مصطلح ایرانی نیستم، اذیت میشم! وگرنه اگه بذارن تحقیق و مقاله و کار اجرای و تلفیقی از اینا باشه با رویکرد عملی (نسبت به تئوری) که خیلی راحتم.
    رفتن تو دانشگاههای سطح تاپ جهان شاید قابل دسترس باشه! ولی موندن توش و بهینه عمل کردن اصله! و خیلی سخته!
    یعنی من دوام نمیاره اونجا. من همون نیو اورلینز فاند میداد با کله میرفتیم.
    ارادتمندیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان اینا فارغ از نتیجه جی ار ای و تافل و ... ایمیل میدن. من تا حالا n تا از این ایمیل ها دریافت کردم و همه رو درجا دیلیت کردم. اصلا هم نمره تافل یا جی ار ای بالایی ندارم. بنابراین فکر میکنم چیز جدی ای نباشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

این دانشگاه همان boston university مگه نیست که تاپیکش اینجا
    هست!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ton-University

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    این دانشگاه همان boston university مگه نیست که تاپیکش اینجا
    هست!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ton-University
    خیر دو دانشگاه مجرا هستن.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)