نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: امتحان آيلتس ukviدر ايران

Junior Member

پیش فرض امتحان آيلتس ukviدر ايران

سلام و خسته نباشيد
    سوالاتي در مورد امتحان آيلتس جهت تحصيل در انگلستان دارم
    ١-آيا اين امتحان جهت اپلاي در دانشگاههاي انگلستان در ايران برگزار ميشود و يا بايد به ساير كشورهارفت ،كدام كشور چگونه بايد اقدام كرد؟
    ٢-آيا آيلتس ukviبراي تحصيل در انگلستان ضروري است
    ٣-بعد ازامتحان و گرفتن نتيجه چه بايد كرد
    ممنون از پاسخي كه ميدهيد

پیش فرض پاسخ : امتحان آيلتس ukviدر ايران

سوالاتي در مورد امتحان آيلتس جهت تحصيل در انگلستان دارم
    ١-آيا اين امتحان جهت اپلاي در دانشگاههاي انگلستان در ايران برگزار ميشود و يا بايد به ساير كشورهارفت ،كدام كشور چگونه بايد اقدام كرد؟
    ٢-آيا آيلتس ukviبراي تحصيل در انگلستان ضروري است
    ٣-بعد ازامتحان و گرفتن نتيجه چه بايد كرد

1.

UKVI test

No.812, fifth floor,Philips building , Barati Alley, between Ferdowsi Sq and Nejatollahi Ave,Enghelab Ave,Tehran, Iran

Working hours: 9:00 am to 5:00 pm

آدرس محل برگزاری آزمون UKVI& LIFE SKILLS

آزمون شفاهی و کتبی هر دو در آدرس ذیل برگزار میگردد:

خیابان انقلاب ، بین خیابان نجات الهی و میدان فردوسی ، نبش کوچه براتی، ، پلاک 812، ساختمان فیلیپس ،

طبقه پنجم

ساعات کاری : 9 الی 17
    2 ازمون UKVI در تهران موجود هست .موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام:

پایگاه اطلاع رسانی: http://ielts.irsafam.com

هزینه علی الحساب آزمون UKVI IELTS: یك میلیون و هفتاد هزار تومان (از سال 2016 میلادی)

نشانی: تهران، خیابان دكتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، انتهای شهید میرزاپور(سهیل)، قلندری شمالی، بن بست ساناز، پلاك 3
    شماره تماس: 22246710 الی 22246713 - (پیش شماره 021)

توضیح:
    قیمت قطعی آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام می شود تا در صورت افزایش نسبت به مبلغ علی الحساب، داوطلبان مبلغ مابه التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واریز کنند و چنانچه قیمت قطعی کمتر از قیمت علی الحساب باشد، مراکز می بایست مابه التفاوت را به ذینفعان مسترد کنند. لذا تا زمانی كه سازمان سنجش اطلاعیه ای در این زمینه اعلام نكرده است هزینه آزمون، همان هزینه علی الحساب اعلام شده خواهد بود.

3 موسسه ایرسافام قسمت بعد از آزمون دارد با تماس گرفتن با شماره دفتر موسسه ایرسافام میتوانید اطلاعات مورد نظر را کسب کنید یا به صورت حضوری .
    موفق باشید.
    Join OpenSource Movement

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    با توجه به اینکه شنیدم UKVI همون آزمون آیلتس با کمی تفارت در کارنامه و مستندات آزمون هست، من میخواستم بدونم که این آزمون مورد قبول دانشگاه‌ها تو کشورهای غیر از بریتانیا مثل آمریکا هم هست؟
    تیمی (شفاهی و کتبی) که این آزمون رو برگزار می‌کنند همون تیم ایرسافام هستند؟
    با تشکر

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط snowgirl نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    با توجه به اینکه شنیدم UKVI همون آزمون آیلتس با کمی تفارت در کارنامه و مستندات آزمون هست، من میخواستم بدونم که این آزمون مورد قبول دانشگاه‌ها تو کشورهای غیر از بریتانیا مثل آمریکا هم هست؟

با تشکر
    من در هر دو آزمون شرکت کرده ام. آیلتس تهران و IELTS for UKVI در IDP آدانای ترکیه. از نظر ماهیت، سؤال و ... هیچ تفاوتی بین این دو آزمون نیست. تفاوت در نحوه برگزاری و کنترل اثر انگشت و مشخصات قبل از آزمون و قبل از بخش Speaking است. این آزمون فقط و فقط برای ویزاهایی کاربرد دارد که باید امتیاز مخصوص زبان انگلیسی (10 امتیاز) به پرونده مهاجرت شما اضافه گردد. (برای مثال ویزای Tier 2)

آزمون های آیلتس غیر UKVI و UKVI از نظر اعتبار و ارزش در نزد همه دانشگاه های جهان «یکسان» هستند و در دو سال به انقراض می رسند.

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
    من درحال حاضر دانشجوی سال اخر کارشناسی هستم و قصد دارم برای مقصد کارشناسی ارشد برای انگلستان اقدام کنم.
    چند وقت اخیر درمورد ازمون ielts یه مقدار سردرگم شدم برای همین گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم.
    از یکی از دانشگاه های انگلستان که پرسیدم گفتند اگر ازمون ایلتس معمولی بدی و نمره مورد نیاز رو کسب کنی همون ازمون معمولی کافیه و نیازی نیست حتما ukvi باشه. همچنین یکی از دوستان هم اخیرا مهاجرت تحصیلی به انگلستان داشتند به من گفتند که ازمون معمولی دادن و با همون در queen mary پذیرش گرفتند.سس
    اما عده ای دیگه بهم گفتند که سفارت ممکنه در این مورد اذیت کنه و حتی اگر نمره کافی رو کسب کرده باشیم ویزا رو ریجکت کنه
    خواستم ببینم کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در این مورد داره؟
    چون درحال حاضر فقط مرکز ایرسافام در تهران ازمون ukvi میگیره و من ساکن تهران نیستم یه مقدار تهران رفتن برای ازمون سخت هست.اما اگر ریسک رد شدن ویزا وجود داشته باشه فکر کنم منطقی تر باشه که ukvi بدم.
    خیلی ممنون از لطف و راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_mm نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
    من درحال حاضر دانشجوی سال اخر کارشناسی هستم و قصد دارم برای مقصد کارشناسی ارشد برای انگلستان اقدام کنم.
    چند وقت اخیر درمورد ازمون ielts یه مقدار سردرگم شدم برای همین گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم.
    از یکی از دانشگاه های انگلستان که پرسیدم گفتند اگر ازمون ایلتس معمولی بدی و نمره مورد نیاز رو کسب کنی همون ازمون معمولی کافیه و نیازی نیست حتما ukvi باشه. همچنین یکی از دوستان هم اخیرا مهاجرت تحصیلی به انگلستان داشتند به من گفتند که ازمون معمولی دادن و با همون در queen mary پذیرش گرفتند.سس
    اما عده ای دیگه بهم گفتند که سفارت ممکنه در این مورد اذیت کنه و حتی اگر نمره کافی رو کسب کرده باشیم ویزا رو ریجکت کنه
    خواستم ببینم کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در این مورد داره؟
    چون درحال حاضر فقط مرکز ایرسافام در تهران ازمون ukvi میگیره و من ساکن تهران نیستم یه مقدار تهران رفتن برای ازمون سخت هست.اما اگر ریسک رد شدن ویزا وجود داشته باشه فکر کنم منطقی تر باشه که ukvi بدم.
    خیلی ممنون از لطف و راهنماییتون
    سلام. من هم میخوام آزمون ukvi بدم. شنیدم این آزمون از نظر سفارت خیلی بیشتر قبول دارن و بقول شما بهتر قبول میکنن سفارت. تهران دو بار امتحان دادم و واقعا اگزمینر اسپیکینگ افتضاحه. برای همین تصمیم گرفتم اینبار برم ارمنستان

دوستان اگر دانشگاه به من پذیرش بده بااینکه الان مدرک IELTS ندارم. (ارشد در انگلیس خوندم ) با این شرایط، سفارت به من ویزا میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)